Právě je 16 říj 2024, 11:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 16:40 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 01 led 2013, 15:20
Příspěvky: 8
in-game nicky: Zix
O POSTAVE :
1. Nick : Zix
2. Class : Paladin
3. Mainspec :
Protection-tank (0/53/18)
4. Offspec :
Retribution-dps (11/5/55),Holy-heal (equip skladujem v banke, mením si to raz za 2 týždne s DPSkom, nemám problém respecnúť podľa potreby, jediný problém ktorý v tom vididím je finančný stav)
5. Profesie a skill :
Moja postava má Jawelcrafting na 450 skille, a Blacksmithing na 346 skille- budem ho meniť späť na mining-robil som si totižto kľúčiky
6. Gearscore a Staty :
Protection GS je 5.311 (Armor 26.194,Deffence 546,Dodge 24.90%,Parry 20.75%,Block 10.84%, Resillence 15-zo staminového enchantu za honory +30stam+15resil)

Retribution GS je 5.095 (Attack power 4.312, Hit 209, Critical chance 31.85%, Expertise rating 19)

Tieto hodnoty sú uvádzané tzv. unbuff.
Holy EQ mám na úrovni Retribution EQ, z tohto dôvodu ho sem nepíšem.


7. Screenshoty z hry :
http://imageshack.us/photo/my-images/25 ... 53218.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/26 ... 53959.jpg/
Ja som si nikdy hru nejako nescreenoval, za celé roky hrania mám možno 7-8 screenov, a to hrám od tbc. Preto tam niesú damagemetre z vyšších ilvl dropujúich raidov.
8. Souhlasí moje povolanie (class) a spec tým, pri ktorých je na hlavnej stránke fóra uvedený "Nábor" ? Áno súhlasí,teda až na ten avoidance equip.
8. Osobný progress (WOTLK raidy) : Mám odprogresované všetky celkovo WoW raid, doposiaľ otvorené na officialnom servery, keďže som hráč z Drak'Thulu a Burning Blade. Ak mám odpovedať konkrétne na danú otázku tak je to:
Naxxramas 10/25 + full achieved
Ulduar 10/25 + full achieved Heroic Mod
Colliseum 10/25 + full achieved Heroic mody vrátane Insanity,Mad Skillu
Icecrown Citadela 10/25 + full achieved HC
Samozrejmosťou sú tzv. one boss raidy ako OS 10/25 + Onyxia Lair 10/25

9. Predchádzajúce guildy a dôvod ich opustenia :
Na TBC som hral za Warriora bol som v guilde Exalted čo si pametám tuna z Twinstaru, meno warriora bolo Dreadllord. Možno si to niekto pametá. Po rozdelení serverov a príchodu Wotlku som tuna hral striedavo s officialnimi servermi, v pomere offi:twinstar 80%:20%. O warriora som v pre-wotlku nejako záhadne prišiel. Začal som expiť paladina. V rovnakom pomere som hral dá sa povedať doteraz, bol som v nejakých guildách ale buď sa im rozpadlo vedenie alebo som to leavol ja napr. guilda The Grim Reaper alebo tak nejako sa to volalo. Inak som pomerne vo veľkom percente naequipovaný mimo guild, twinstarovsky worldom.
10. Alti a ich spec :
Altov nemám žiadnych, a ani nemám v pláne. keďže postáv mám vo wowku celkovo myslím si dosť.
O MNE :
11. Vek : 25
12. Ako často hrávam WOW ? : World of Warcraft hrám myslím si tak 1/2 z môjho celkového dňa.
13. Niečo o mne : V prvom rade volám sa Patrik, miesto bydliska nebudem zverejňovať, mám 2 deti, 3-ročného synka Leona, a 1 rok a 3 mesačnú dcérku Marie. S bývalou manželkou sme sa rozviedli, btw. tiež hráčka wowka. Chodili sme spolu od 15 rokov, je odomňa staršia o 2 roky, rozvod kôli nejastnostiam vo vzťahu, nepodarilo sa ho zachrániť ani napriek ďeťúrencom. Niekedy ich bude možnosť počuť pri raidoch. Mám záľuby v tetovaniach, sám už neviem kam si dám ďalšie, živím sa ako tattér, príležitostný umelec na voľnej nohe v rámci perokrezby. World of Warcraft hrám od patchu 2.3.3, začal som na Officiale a na Onlinegamers.cz, takto som sa dostal až k Twinstaru, na Burning Blade a Drak Thule hrám doteraz, no nie tak intenzívne, sem tam si to zapnem keď nieje čo robiť, a len tak sa prechádzam alebo chatujem, či sem tam zájdem nejaký ten raid. Nepijem alkohol, neznášam šport, nenadávam a nemám rád keď ľudia v mojom okolí nadávajú. Akurát veľa fajčím, pomerne až moc.
14. Prečo sa hlásim do Ordo Satanas ? : Ak je možnosť tak prečo neskúsiť ako to chodí v top guilde na privátnom servery, aspoň z počutia či ohlasov.
15. Akým bude môj prínos pre guildu ? : Prínosom, by som podľa mňa mal byť, mám odohraté už svoje roky, za paladina hrám pomerne dlho, a myslím si že celkom tú classu ovládam, prínosom v raidoch budem hlavne do budúcna keďže taktiky z raidov kt. zatiaľ niesú otvorené ovládam dobre. Inak sa necítim ničím výnimočný a ani o nič viac či menej ako ostatný hráči.
16. Koho poznám z Ordo Satanas ? : Z OS nepoznám nikoho. Viac nemám čo dodať.
17. Vyhovujú mi časy raidov ? :
Časy mi vyhovújú 100%
PODMIENKY PRIJATIA :
18. Budem mať na testraid pripravený Teamspeak+Mikrofón? : Samozrejme bez toho to nejde. Teda ide ale nemám rád anarchiu.
19. Prijímam pravidlá slušného správania sa, nebudem sa chovať ako malé dieťa, nebudem robiť hanbu Ordo Satanas? : Samozrejme.
20. Beriem na vedomie, že na základe porušenia bodu 18. môžem byť natrvalo vylúčený z guildy? : áno.
21. Budem rešpektovať rozhodnutia vedenia Ordo Satanas, ak bude nutné vyuziť môj offspec ? : Jasné, preto ten offspec aj mám.
22. Poznám systém delenia lootu prostredníctvom DKP ? : Samozrejme.


Naposledy upravil Zix dne 01 led 2013, 17:15, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 17:03 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 11 zář 2012, 12:11
Příspěvky: 32
in-game nicky: Nasferiti
Velmi pěkná a obsáhlá přihláška. Ruka umělce nejde přehlédnout. Stav tanků v guildě, když nepočítám addy u Anuba, je dvojice tanků Nasferiti (tedy já) paladin a Iset (warrior) + Rafťák (DK). Oba jsme celkem aktivní a myslím sí, že zatím nebyl problém. Předpokládám, že si stebou pokecá Aremys a ten rozhodne zda je další tank potřeba. Zkušeností máš asi více než dost, jak se samotným paladinem tak i s progressem ToGC25 Anuba, takže není důvod proč ti nedat pro.

_________________
>>Nasferiti - Paladin - 80 -Twinstar - Ordo Satanas
>>Nasferiti - Paladin - ?? - Drak'Thul -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 17:22 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 03 čer 2012, 17:50
Příspěvky: 88
in-game nicky: Freelock
Farebne zladená prihláška na pohľad je vidno že si si nanej dal zaležať . Len mam takú menšiu otázku a to čo sa tika avoid gearu či sa takíto gear u teba nachádza, respektíve by si bol ochotný si takíto gear zaobstarať ? viac rozhodne Aremys/Ademar za mňa všetko ak bude aremys súhlasiť som kľudne ZA

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 17:26 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 01 led 2013, 15:20
Příspěvky: 8
in-game nicky: Zix
Ahoj, avoid by sa dal poriešiť ale trvalo by to myslím nejaký ten čas, čo sa toho týka kebyže už idem avoid tak jedine unhitabble.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 17:34 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 04 čer 2012, 17:06
Příspěvky: 59
in-game nicky: Darthmau, Darthh
Přihláška super, zkusenosti jedno obrovske plus a odpovedel na toxxuv dotaz do 4 minut :D Pro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 18:00 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 18 črc 2011, 22:31
Příspěvky: 23
in-game nicky: Benstyler,Macgryver
ZA pekná prihláška + čo som si s ním písal super chalan (a pomáhal mi expiť)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 18:07 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 01 led 2013, 15:20
Příspěvky: 8
in-game nicky: Zix
Benstyler píše:
ZA pekná prihláška + čo som si s ním písal super chalan (a pomáhal mi expiť)

Tak pár mobiek zas no, žiadna sláva ale vďaka určite.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 18:18 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 01 led 2013, 15:20
Příspěvky: 8
in-game nicky: Zix
Darthmau píše:
Přihláška super, zkusenosti jedno obrovske plus a odpovedel na toxxuv dotaz do 4 minut :D Pro

Haha, tak jasné, tebe odpovedám síce až teraz, ale každopádne ďakujem, neviem síce či je dobré alebo zlé že som odpovedal tak rýchlo, ale tak čakám ,že ako dopadnem :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 20:49 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 18 říj 2010, 13:27
Příspěvky: 90
in-game nicky: Wose, Ahira,Whiteflame, Enoona,Fakegirl,Quisys, Woska
Ja osobne vidim len plusy
-prihlaska velmi pekne napisana klobuk dole
-eq vyborny
-skusenosti
-ochota pomoct niekomu

som ZA

_________________
Obrázek bibibibibi

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Zix
PříspěvekNapsal: 01 led 2013, 21:51 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 01 led 2013, 15:20
Příspěvky: 8
in-game nicky: Zix
Wose píše:
Ja osobne vidim len plusy
-prihlaska velmi pekne napisana klobuk dole
-eq vyborny
-skusenosti
-ochota pomoct niekomu

som ZA


Ďakujem.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz