Právě je 16 říj 2024, 13:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: WORF
PříspěvekNapsal: 21 črc 2012, 23:36 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic
Uživatelský avatar

Registrován: 21 črc 2012, 22:46
Příspěvky: 8
in-game nicky: Worfo
1. Jméno hlavní postavy : WORFO
2. Povolání a Level : Warrior 80
3. Talenty : Fury
4. Alti : Mauii (76, hunter, marks)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? NE Hrál jsem v Ordo na Anthorii přes rok od vánoc 2008 (Nymfos je muj partak a Orin jestli mě zapře at se propadne :D), poté jsem přešel na Czechwow a ten byl zrušen. Nyní se opět setkáváme ... na Twinstar.
6. Profese : Main Blacksmith 450 Minning 450 Cook 400 FA 450 Fish 400, Alt Leatherworking 430 Skinning 450 Cook 350 Fish 350
7. Předchozí guildy : Ordo! (Twinstar - Comestores Defunctorum - zastupce GuM Styxie (330 postav)
8. Zaměření : PvE (na Anthorii jsem hral PvP)
9. Jak dlouho hraji WoW : moc dlouho :D
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : S PvE jsem zacal na Twinstar takze se rychle ucim (z PvP po tolika letech me uz boli hlava z breku deti co sem jim nekde zabil postavu)
11. Popis mého PvE eq : "zatím sbírám PvE eq, df 5ky hero mam komplet (300 raidu) takže mam eq setPvP za EC, kterého se zbavuju, GS 4200
12. Věk : +35
13. Jak často se věnujes WoWku ? : (4-5 hodin každý den)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : (Chtěl bych se vrátit do Ordo satanas :D)
15. Něco o sobě : Mumble Twinstar mam, dale tsko, icq, skype ... Facebook: Petr Worf
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : (hrou relaxuju, funkce zvládám když je zájem, zaměřuji se na profese a PvE, pomáhám vždycky, dokážu být aktivní a zapojit se do G chatu? Ano, celkově shrnu proč právě já bych měl být členem OS? Rád hraju ve stabilní skupině hráčů co nejsou ve hře nováčky
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) to už šecko mám :D
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: ano
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ano
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: vyjádřím se (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru) ano
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? ano
Moje sreeny z wow:
http://fotoalba.centrum.cz/search.php?name=WoWScrnShot_030809_233558&what=photo&x=9&y=7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WORF
PříspěvekNapsal: 21 črc 2012, 23:45 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
no nymfo te asi urcite pozna kdyz jste i pratele na FB :-)

me je to vcelku jedno jako old member jsem PRO , ale chtel bych aby se vyjadril jak nymfo tak orrin ...

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WORF
PříspěvekNapsal: 22 črc 2012, 09:43 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 06:10
Příspěvky: 160
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé :-)
in-game nicky: Mahy
No Nymfo ho zná už od dob co expili a spolu vstoupily do guildy ReGenesis :) Jinak si Worfa pamatuju i já... Občas to tam v něčem drhlo, ale dalo se mu vždy nějak domluvit...

_________________
Marcus Tullius Cicero CUIUSVIS HOMINIS EST ERRARE,NULLIUS NISI INSIPIENTIS IN ERRORE PERSEVERARE.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WORF
PříspěvekNapsal: 22 črc 2012, 10:14 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic
Uživatelský avatar

Registrován: 21 črc 2012, 22:46
Příspěvky: 8
in-game nicky: Worfo
Jaj Mahy na tebe sem uplně zapoměl :-j sorry (neznam nikoho kdo by strávil u sw banky tolik času ;;) )
Každej si pamatuje svoje uprčité okamžiky ze hry ke se mu zastavil čas a dokáže těch 5 minut i po letech zrekonstruovat oproti jiným lidem.
Proto ještě doplním hráče Pindoo kterýho sem potkal kolem vánoc 2008 v Barens na 50ce a přesně vím i kde a co měl na sobě, i dnes. :-bd
Nymfos a jeho prvni kun na 20lev no na to se zapomenout neda :))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WORF
PříspěvekNapsal: 22 črc 2012, 11:09 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
mantak.. som zvedavy ci budes hravat vobec..

PRIJATY.. pis niekomu o inv (ja, Crueli, Ouwen, Crackey)

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: WORF
PříspěvekNapsal: 23 črc 2012, 17:19 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
worfiiik xDD jasne ze sa pozname , za wara to vie o)....nazdaaar, to boli casy expenie do 3 rana xDD

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 53 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz