Právě je 01 říj 2024, 18:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 28 říj 2010, 15:10 
1. Jméno hlavní postavy : Allizee
2. Jména altů : Zatiaľ nemám
3. Povolání a Level : Priest 80
4. Talenty : Holy/Shadow
5. Profese : Herbalism (450), Inscription (450)
6. Předchozí guildy : Unspoken Agreement, Vanguards of Illidan
7. Zaměření : PvE (hlavné) / PvP (bokovka)
8. Jak dlouho hraji WoW : WoW hrám už asi 4 roky, začal som s TBC a už tam som si zamiloval PvE.
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Na WotLK poznám a mám skúsenosťi s večšinu raidov 10/25 (teda aspoň tie, ktoré sú na Anthorii OPEN (ToC, ToGC, UD, Naxx,...)) Taktiky na všetky tieto dungy, a raidy poznám, ale rád sa aj naučím nové taktiky a nechám si poradiť. Niekedy aj pozerám videá s raidovania na OFFI, aby som ľahšie pochopil taktiky a niečo nové sa aj naučil.
10. Link na armory : http://anthoria.wowarmory.sk/char/allizee#char
11. Věk : 17
12. Jak často se věnujes WoWku ? : 3-4 hodiny denne, podľa toho čí mám čas alebo nie. Niekedy, keď mám čas tak aj 5 hodín napríklad, keď raidujeme. Ale niekedy sa to proste nedá a som tam len maximálne hodinu.
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Chcel by som byť v Ordo satanas kvôli tomu, že sa moje posledné guildy takpovediac rozpadajú. Unskopen Agreement, sa úplne rozpadla a vo Vanguards of Illidan sa veľa hráčov začalo venovať PvP, takže na PvE tam skoro nikto nemá čas. Hľadám skúsených PvE hráčov na kvalitné raidovanie a dobrý kolektív fajn ľudí, na prípadné guild stretnutia atď... Keďže som o Vás počul veľa dobrého, chcel by som sa pridať.
14. Něco o sobě : Som obyčajný chalan, ako každý iný... Rád si ráno zabehám, pijem pivo a mám rád dobrú hudbu(všetko čo sa dá počúvať, ale hlavne DnB) a filmy. Som komunikatívny a flexibilný, ale zároveň sa dokážem aj napáliť, veď koniec koncov, každý má aj zlé dni. Okrem WoW-ka sa venujem rôznym iným veciam, napr. pivo, bodybuilding, kamaráti, a hlavne moja priateľka, s ktorou trávim veľa času, a preto som na WoW-ku menej.
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Som skúsený hráč v oblasti PvE, no nie až profesionál, som veľmi komunikatívny a aktívny, čo sa týka chatu, rád si s hocikým pokecám v guild chate, alebo aj inde, či už o WoW, o živote, alebo o hocičom inom. Niekde som videl, že hľadáte Priestov, tak sa hlásim a dúfam, že ma zoberiete. Idú sem aj niektorý hráči z VoI tak som sa aj ja rozhodol pridať. Verím že budem nápomocný, čo sa týka raidov, pomáhania v guilde, či iných činností.
Prečo by som mal byť práve ja členom OS? : Ste úspešná guilda a verím, že by ste vedeli využiť skúsenýc hhráčov ako aj napríklad mňa. Ak možno niesom extrémne skúsený, alebo najlepší, rád sa nové veci naučím a ochotne budem na sebe pracovať v guilde, aby som sa zlepšil a vypracoval medzi najlepších.
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Raidujem už dlhšie, takže tieto veci sú samozrejmosťou.
(mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) Tak toto je aj môj prípad, mikrofón nepoužívam, lebo mám problém zo softwarom. Avšak počúvam aktívne a s porozumením, sem tam aj niečo napíšem ku téme, keď sa chcem vyjadriť.
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS? : Absolútna samozrejmosť.
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit? : Áno.
19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera? : TS3 a GC mám pripravené, čakám na inštrukcie officera.

// Ospravedlňujem sa, že som sa tak rozpísal, ale myslím si že to je účelom tej prihlášky, dozvedieť sa o adeptovi čo najviac :)
+ pridávam screen UI ak by niekto chcel vidieť. http://img826.imageshack.us/img826/7056/screenui.jpg
S pozdravom
Allizee


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 28 říj 2010, 15:16 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 12 říj 2010, 15:06
Příspěvky: 212
Bydliště: City of blinding lights
in-game nicky: Mirabelka
Libi se mi,jsem PRO

_________________
I am the beginning of the end...the shadow which blots out the sun...the bell which tolls your doom
For this moment ALONE was I made. Look upon your death, mortals, and despair
The Hour of Twilight is nigh - the sun sets on your pitiful, mortal existence!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 28 říj 2010, 15:25 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
Veľmi kvalitná prihláška ešte aj to s UI sa mi lúbi ...
ja som Určite ZA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 28 říj 2010, 15:30 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 15 říj 2010, 22:18
Příspěvky: 403
Bydliště: PD
in-game nicky: Arcy
velmi sympaticka prihlaska.. =p ZA

_________________
This is Madness!! Madness?? This is Ordoo!!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 28 říj 2010, 19:21 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2010, 17:13
Příspěvky: 49
Bydliště: Rožňava
in-game nicky: Nymfuska
Prihláška super alebo možno viac než super napísal si čo trebalo a ku každej si prispísal a napísal všetko :D Jednoznačne ÁNO. A ešte ku UI celkom v pohodičke nemám čo dodať..

_________________
Tak tak, Pyrra je lamka =) ÁNO..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 28 říj 2010, 21:16 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
podla mna najlepsia prihlaska aka tu kedy bola :-bd

ANO

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 29 říj 2010, 04:50 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Myslim, ze tady neni o cem....PRO

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 29 říj 2010, 13:47 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 13:30
Příspěvky: 260
Bydliště: Otrokovice
in-game nicky: Sindorey Alestorm
Nechapu jak nekdo muze hodnotit kvality hráče podle UI ale to je vaše věc. PRO

_________________
\m/ Loud and Proud \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 29 říj 2010, 14:44 
Sindorey píše:
Nechapu jak nekdo muze hodnotit kvality hráče podle UI ale to je vaše věc. PRO


Ja som to tam nedal preto, aby ma podľa toho hodnotili. Ale preto, aby videli, ak to niekoho zaujíma. Myslím si, že je to bežná vec pri prihláškach, a niekde to je aj podmienka. No každopádne som videl niekde napísané, že by to niektorý ľudia uvítali a tak to tam je ako taký doplnok. :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Allizee
PříspěvekNapsal: 30 říj 2010, 15:42 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
hm nepopierm prihlaska je zaujimava ..ALE ..ten tvoj nick sa mi spaja s nejakymi spomienkami len teraz nvm akymi ci dobrymi alebo zlymi ?

ja si tvoj nick overim vyjadrim sa neskor...

PS : oficieri neprijmat zatial

edit // no takze overene som ZA

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz