Právě je 02 říj 2024, 19:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 21:02 
1. Jméno hlavní postavy : hlavná postava je Pohan (ale je to horda), druid Thethie bol vytvorený ako alt no po prevode k ali je to hlavná postava :D Iné postavy nemám, berte to ako odpoveď aj na druhú otázku ':)
2. Jména altů : ---
3. Povolání a Level : Druid 80 lvl
4. Talenty : Feralík
5. Profese : Skinning (450), Leatherworking (447)
6. Předchozí guildy : Predchádzajúca guilda Ancient Warriors (horda), dôvod odchodu prechod k aliancii
7. Zaměření : Hlavné zameranie bolo PVP no veľmi ma baví aj PVE - bez toho to nejde - v PVE sa píše príbeh celého wowka
8. Jak dlouho hraji WoW : no wow som začal hrať keď ešte nebol žiadny datadisk no tam som to nedotiahol Ďaleko :D potom som sa znova vrátil k wowku na TBC ale tak celkovo to budú asi 4 roky ... dosť času
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : dungy, raidy, HC-čka všetko mám pobehané taktiky poznám ...
10. Link na armory : http://anthoria.wowarmory.sk/char/Thethie#char neviem či vám to niečo pomože armory už nie je to čo bývala :D
11. Věk : 18
12. Jak často se věnujes WoWku ? : wowku sa venujem dosť často aj dlho .. ak niekedy prídem len na skok je to nato aby som zistil kedy sa ide raidy ... nerád chýbam na raidoch :)
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : táto otázka je zaujímavá, prečo u vás zrovna ... nepoznám ľudí u aliancie ani guildy no všimol som o 2 dobré guildy (keď sme stáli pred ToC, UD atď) vy - Ordo Satanas a Loch Modam Yacht Club jednoducho prídete mi ako dobrá guilda niečo také kde som bol ;)
14. Něco o sobě : Som normálny chalan ktorý ma svoji povinnosti, tancujem v Showdancovej skupine (nerád tancujem na disco :D), tento rok maturujem tak uvidím ako budem stíhať s wow .. mám rád humor, dokážem si robiť srandu aj zo seba :)
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : dokážem byť nápomocný jak v PVE tak v PVP, G chat nie je zrovna pre mňa lebo zväčša sa rozprávajú ľudia čo sa aj poznajú z real lifu ... no dokážem sa vyjadriť k čomukoľvek a zaujať postoj
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) no takže DBM, Omen, GC - mám ... TS ani VT nechcem ... mňa nebaví poslúchať ako sa rozprávaťe poprípade tam blbnete, mňa to nezaujíma ... taktiku poznám a viem čo mám robiť
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Plne prijímam tieto pravidla .. drzý budem len ak bude niekto ku mne ... Poprípade dám si človeka do ignoru a nebudem Ďalej riešiť.
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: súhlasím, je to fér .. reputácia sa získava ťažko a ešte ťažšie sa udržuje
19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?: GC mám pripravený vždy, na raid neprídem len vtedy ak niesom doma :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 21:09 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2010, 03:53
Příspěvky: 277
Bydliště: Žilina/Brno
in-game nicky: Yuuna, Nialynn, Dellea
mne sa lubi :) ale mysli na to ze sme primarne pve guilda.
horsie je s TSkom. je to pravidlo a podmienka prijatia. ak vies taktiky a vies reagovat tvoje plus, ale kopa ludi to nevie a tam to TS treba aby sa na nich zakricalo a zbadali sa. preto sa vytvorilo toto pravidlo a ked uz raz je tak hold plati pre vsetkych :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 21:18 
yuuna píše:
mne sa lubi :) ale mysli na to ze sme primarne pve guilda.
horsie je s TSkom. je to pravidlo a podmienka prijatia. ak vies taktiky a vies reagovat tvoje plus, ale kopa ludi to nevie a tam to TS treba aby sa na nich zakricalo a zbadali sa. preto sa vytvorilo toto pravidlo a ked uz raz je tak hold plati pre vsetkych :)

bol som prevažne v PVE guilde na raidy chodím podstivo o to pokoj ;) niektorí farmia goldy ja chodím PVP aby som sa nenudil :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 15 zář 2010, 21:31 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2010, 03:53
Příspěvky: 277
Bydliště: Žilina/Brno
in-game nicky: Yuuna, Nialynn, Dellea
oki v poho :) vravim ze sa mi lubis :) ak prehodnotis vztah k TS tak ANOOOO :-bd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 16 zář 2010, 12:41 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
no tak pekne si zacal pisal tu prihasku ale potom sa to zadrhlo

- loot sa u nas deli podla rolu a aj ked vyhras rol nemusis item dostat ...vsetko zavisi od raid leadra a tym je vecsinou niekto z vedenia
- dalsia vec TS - je fajn ze vies taktiky ale pokial ho mat nebudes nebudes v guilde a ani raid nepojdes je to pravidlo ktore ma splnat kazdy ( nemusis sa tam vykecavat ale je jednoduchsie nieco povedat ako to niekomu pisat ide o sekundy )
- k ignore co sa tyka clenov guildy nemame ich mat v ignore pokial mas problem pis na forum vedenie to vyriesi

pokial si ochotny pristupit na tieto pravidla pisem ti ano

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 16 zář 2010, 14:24 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
tiez by som ti dal ANO avsak to TS bez toho fakt nepochodis...to ze nechces pocuvat zvysok a taktiky vies je sice pekne ale ked potrebujes povedat do TS ze mas na sebe nejaky debuff ktory treba z teba zhodit...tak je to fakt o sekundach..a kym to napises tak tie sekundy stracas..okrem toho ked pises nestihas hrat...cize si to fakt velmi premysli...to bol cisto priklad btw...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 16 zář 2010, 14:30 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
Ano
ale podmienka je TS ..... hm a ako hravas pvp ..areny teda bez ts alebo vt.... ved to sa da mozno prvych 40 zapasov a potom uz aj takzy zapas pride :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 16 zář 2010, 16:44 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 14:51
Příspěvky: 253
Bydliště: Bratislava
in-game nicky: Purity, Gross, Plesina, Omerta
ja som ZA :)

_________________
\m/ *** Purity (The Killing Name) *** \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 16 zář 2010, 18:09 
no TS si možem zohnať ak stačí počúvať ;) P.S.S začiatok bol možno dobrý, to preto lebo nemám rád keď píšem dlhé texty :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška do guildy
PříspěvekNapsal: 18 zář 2010, 11:24 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
este piste vyjadrenia nech sa to uzavrie

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz