Právě je 07 říj 2024, 09:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 03 zář 2010, 11:24 
Návštěvník píše:
Jen si ho vemte, sice jsem měl těch jeho keců, někdy otravných a dost uštěpačných, až po krk, ale skill má :)


To byl koment ode mě, fyi :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 03 zář 2010, 13:31 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
za mna tiez ANO ...boli sme TOC a v pohodke

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 03 zář 2010, 18:50 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Quintas píše:
Návštěvník píše:
Jen si ho vemte, sice jsem měl těch jeho keců, někdy otravných a dost uštěpačných, až po krk, ale skill má :)


To byl koment ode mě, fyi :)


Jo tak to je presne to, ceho se bojim.... x_x

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 04 zář 2010, 11:08 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2010, 21:05
Příspěvky: 277
in-game nicky: methrias
Na skusku ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 05 zář 2010, 09:59 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
NIE podla mna sem chce ist pre eq... dovod preco chces ist k nam ..no lol kvoli toc ?? =))

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 05 zář 2010, 10:21 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
přijatý na zkoušku, ale upozorňuju! 1) Nechci číst či slyšet nějaké silácké řeči 2) nechci vidět že někoho budeš pálkovat kvůli blbostem 3) nechci vidět, že se budeš nad někým povyšovat např kvůli tvé "offi kariéře"

- jsme guilda, kterou zajímá člověk před monitorem, chováme se k sobě slušně a když chce někdo poradit s triviální věcí, poradíme.

přečti si ještě radši pravidla guildy zde na forum a jestli je přijmeš za své vlastní, přijmu i já Tebe mezi nás.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 14:51 
nymfos píše:
NIE podla mna sem chce ist pre eq... dovod preco chces ist k nam ..no lol kvoli toc ?? =))

No ja ti to v klidu řeknu na rovinu, přihlášku jsem si podal, abych s váma odraidil dobral eq a pak si šel zase zpátky odpočívat do CT a blbnul tam s lamama(ano tak je lide z povysenych vrstev OS,kterí jsou schopni se nechat zabit na icehowlovi,skrz jejich GS meritka oznacuji) a učil je chodit toc (,protože upřímně přeequipovaný raid je nuda akorat je tam videt ze vsici opravdu uz maji jen gs a nezajima je ze by se mohli snazit (viz.: "ja mam nizsi dps nez ty v healing eq jen proto ze nejedu na plno vis ty LAMO?!!!!" <- fakt luxusni typci obcas), každopádně než jste se stihli vyjádřit a následně mě kontaktovat a přijmout (jestě se nestalo) složil jsem si toc10 s lidma co měli gs4k a odchodil to, protože doopravdy hraju na to abych lidem zajistil kvalitní hru a dogearoval si sve podgearovane chudaky ktere mam v guilde jakoby na startost, ne na to abych ninjoval ostatním to co už mám abych to mohl mít dvakrát :-D (ten shaman na ty 25ce s váma byl fakt dobrej joke x-DDDD úplně jsem pochytil ten váš guildovní styl "ty sem des pro eq? lol! my si prece vubec navzajem neninjujem, nas zajima clovek pred monitorem a ML je dost chytrej aby to trochu checkoval"=> raid gs +0 a jeden manasek ma ted na vyber jestli mp5 misto hastu (najs stejne si bude brat haste ze jo =D ) ale tak co na toc25ku se s vama se stestim dostanu, odfarmim si badge, vemu to co nikdo povetsinou nechce a sem v pohode :-) nemam potrebu k vam vstupovat a stahovat si omen na heal :-D takze GL a az budete mit problem s poctem nebo skillem tak se ozvete ;) ve hre obcas bejvam dokonce i ve vasech raidech se zjevuju pro ty co si nevsimly :-D
Jinak nemam s vama problem, rad se dostanu do raidu, bylo mi potesenim ze jste mi tak neuveritelne slusne, prijemne, bez predsudku a jako naprosto normalni lidi "nabidli" misto mezi vami za naprosto schudnych a primerenych podminek ktere byste jiste dali i kazdemu jinemu cloveku,ktery vas o clenstvi naprosto slusne pozadal, protoze jste prece na urovni kde opovrhovat nekym nebo ho snad nechtit prave, protoze ma guilde co nabidnout ze svych "bohatych" (rofl) zkusenosti.
Treba se jeste nekdy stane ze tu neskonalou poctu jako byt s frenzylady (jo jo vim ze sem naprostej DEBIL a vodoprysk a hixo naprosto failujou kdyz jim utikas z range) v jedne guilde i prijmu ;)
zatim papa :-D kdyztak bych rad zkusil i to OS+3 ;)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 15:16 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
no az by si prehodnotil svoje spravanie a nebol ustipacny sarkasticky a tak trochu viac sebavedomy napisal by som ti mozno ano ale po tom co si napisal za sloh moje rozhodnutie ostava ako predtym

ps :len tak mimochodom ... my sme ta mali kontaktovat ze ta pirjmame??? mal si sledovat forum a po prispevku antiho sa niekomu ozvat o prijatie ...

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 15:56 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 21:42
Příspěvky: 159
in-game nicky: Simoon, Sandwich, Damn It
komentujes niekoho v hodnoteni? a niesi ani v guilde, vidim z tohto slohu ze si skromny. nic viac za mna.
Skill je ti nanic ked sa nevies chovat. takychto expertov sme tu mali co tu boli 3 dni a uz chceli DKP EPGP, a vies kde skoncili? tam kde je M.J.
NIE

_________________
Pain is weakness leaving your body. Play LACROSSE ! Run'n'Be


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 16:03 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 13:30
Příspěvky: 260
Bydliště: Otrokovice
in-game nicky: Sindorey Alestorm
PROTI Stejny duvod jako Simoon

_________________
\m/ Loud and Proud \m/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz