Právě je 01 říj 2024, 18:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Ecka
PříspěvekNapsal: 28 srp 2010, 13:23 
1. Jméno hlavní postavy : Ecka
2. Jména altů : mám 2 chary u hordy : Trinityelf,Nokiaa
3. Povolání a Level : Ecka lvl 21 Trinityelf 80 Nokiaa 80
4. Talenty : Ecka: feral (zatial .. som zvedavý ako to dopadne ďalej :D ),Trinityelf prot / holy,Nokiaa assa / sub(pve)
5. Profese : ecka:enchanting,Trinityelf JWC / mining,Nokiaa skinning / LW
6. Předchozí guildy : s Eckou mám nejakú low expiacu guildu,a u hordy Six feet under
7. Zaměření : PVE .. PVP sux :D
8. Jak dlouho hraji WoW : rok a pol,skoro 2
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : raidy mám odchodené všetky ktoré sa na anthorii dajú ísť,na 70tke SWP BT SSC Hyjall Magteridon atď. na 80tke primárne tankujem takže tiež mám pobehané všetko v podstate..naxx 10 / 20 , UD 10 / 25, TOC 10 / 25,TOC 10 HC všetko down okrem anubaraka ktorý bol ešte včera bugnutý a nedal sa dať
10. Link na armory : http://anthoria.wowarmory.sk/Ecka#char
http://anthoria.wowarmory.sk/Trinityelf#char
http://anthoria.wowarmory.sk/Nokiaa#char
11. Věk : 19
12. Jak často se věnujes WoWku ? : ako kedy,ak máme raid tak kludne aj 6 hodín
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? :vyzeráte byť ako veľmi schopná PVE guilda
14. Něco o sobě : som normlálny 19-ročný chalan,niesom nervák ale fakt neznášam 12 ročné deti ktoré hrajú wow a ešte majú tú drzosť pindať a nadávať :D okrem WoW ma bavil dlho breakdance ktorý som koli posratému lavému zápästiu prestal robiť..a okrem toho kamoši a kamošky :) to je asi všetko
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : no za mojmo mini druida ešte nejaký ten čas asi nebudem mať prínos nijaký :D neskôr by som bol rád buď tank alebo feral dmg..možno resto..balance ee :-/
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) ---> no TS nemáme ale to neni problém..som zvyknutý na VT..ostatné použivam a mikrofón mám
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: j súhlasím
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ano
19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?: GC mám a TS3 stiahnem v tom neni problém


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ecka
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 01:46 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
ANO...

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ecka
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 04:09 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 00:16
Příspěvky: 108
Bydliště: Náměšť nad Oslavou
in-game nicky: Vydropysk,Soplznosa
Nějak nevidím přínos levelu 21.Krom toho když máš dvě osumdesátky u hordy asi to u alíků moc naplno hrát nebudeš.Nechceš to zkusit až to trochu víc vyexpíš?Za mě ne


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ecka
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 05:55 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2010, 19:01
Příspěvky: 310
in-game nicky: Sheep
Zaujimave ze uz aj hordaci si robia alicke postavy a hlasia sa k nam. Neviem ci byt za no mozno ide o spionaaaaaz :D :D :D :D. Doexpi naber nejaky ten eq trosku aspon a potom mozno mylsim ze s lvl 21 by si toho vela nenarobil este, cize zamna zatial NIE
P.S. Vyhoda prenas by bola zatial len zeby si donasal od hordy info ako sa im dari a ako Vam GM pomahaju :D :D :D

_________________
Ak by sme sa v zivote riadili filozofiou naco robit a skusat robit veci inak vsak tak ako to je staci a funguje to mozno by nas zivot v 21. storoci vyzeral ako pred 2000 rokmi.
Niesom dokonaly a mam chyby ale nikdy nevycitam cloveku chyby ktore sam robim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ecka
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 07:58 
veď ja expím :D som to aj do prihlášky písal že ten moj prínos bude asi nulový zatial..doexpím a potom skúsim znovu teda

Sheep píše:
P.S. Vyhoda prenas by bola zatial len zeby si donasal od hordy info ako sa im dari a ako Vam GM pomahaju :D :D :D


neviem či si si to čítal poriadne..ja som neni z independent..nedávame realm first killy zavretých bossov..my v guilde GMko nemáme tak isto ako vy,takže nás nesupportí nikto


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ecka
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 08:20 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
moze byt :) Za


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ecka
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 08:57 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 06:10
Příspěvky: 160
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé :-)
in-game nicky: Mahy
ja jsem taky pro
vypada na pohodare a jeho zkusenosti muzou byt pro nas prinos, ale taky zalezi jak moc se chce venovat svymu ali charu

_________________
Marcus Tullius Cicero CUIUSVIS HOMINIS EST ERRARE,NULLIUS NISI INSIPIENTIS IN ERRORE PERSEVERARE.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ecka
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 09:02 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 12 črc 2010, 07:51
Příspěvky: 244
in-game nicky: Selfi
ANO
Dnes je tazke zohnat kvalitneho hraca , a myslim ze Ecka nim je a tie reci o eq ... za tu kratku dobu co ho poznam cez whispy ma presvedcil. EQ sa zohnat da a postava vyexpit tiez , nevidim dovod preco nezobrat hraca s potencialom len kvoli lvlu , aspon ho popri expeni spoznaju vsetci cez GCH a potom v raide pojde sa na hotovu vec :p

_________________
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ecka
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 09:57 
Ok pohode nemate GM niesi z Independent ale predsa horda je horda a nejake info donasat mozes:D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Ecka
PříspěvekNapsal: 29 srp 2010, 10:11 
som horda..a čo teraz ? :D ty si nejaký rasista čo nemá rád blood elfky ?!

a aké info ? :D


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz