Právě je 05 říj 2024, 23:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Chcete ma tu ?
Anketa končí za 31 srp 2010, 15:24
Ano 29%  29%  [ 2 ]
Nie 71%  71%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010, 15:24 
1-2. otazocka hlavna postava a alt? Nemam hlavnu postavu hram za to za co potrebujem, respektive co do dungov treba cize bud tank alebo heal. Heal je Triasko shamik, Tank je Anosko palas
3. otazocka a tvoje profesie? Vsetko mam full: Bs, minning, Jwc, Eng
4. Talenty? Shaman: Enha, Resto Palas: Protect, Retri
5. Předchozí guildy : No a tunak to moze byt + alebo - tak bol som v OS (niekolko krat xD) potom som presiel do sanctuary kde som nezvladol to ich sedenie na vavrinoch a poslal ich ...
6. Jak dlouho hraji WoW : No fuha tazko toto povedat len viem ze som sa zucastnil na prvom cesko-slovenskom servery, kde bol vtedy max pop 50 xD Len vzdy som medzi wowkom robil aspon pol rocne prestavky kvoli csku.
7. Zkušenosti s raidy (WotLK) : naxx, UD, toc - to ani neviem ako vyzera pretoze teraz stale pracujem nemam cas hrat neviem ani co robia novy bossovia v UD ked tam nejaky su. Ale viete ze rozumiem a robim to co mi poviete ... For the PROGRES :D
8. Link na armory : Vecsina ma dobre pozna a vie ze som proste skill aj bez eq :D bohuzial ja eq mam :(
9. Věk : a teraz ze realny ci ten na tsku ? :D:D na tsku takyyych 15 (zloba) v realy 19 a inak volam sa Lukas...
10. Jak často se věnujes WoWku ? No dalsi kamen urazu konci sa mi brigada v auguste (co je tento mesiac) tak nasledovny mesiac to chcem drvit vo velkom preto sa poriadne rozhodnite ci ma chcete z5 do septembra.
11. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? Pretoze tu mam vela friendov ktorych rad vytacam, chybaju mi antiho polemizacie :D a odsudzovanie mna ze moc sa staram :))
12. Něco o sobě ? Tuto otazku mozte preskocit tym co sa nechce citat :D Cooo tak toto si vychutnam. Som zmaturovany obcan Slovenskej republiky. Prijaty na vysoku skolu waw. Na tsku totalne sialeny z priblblimi recami ktore DuFaM ze vsetkych napadaju :D. Doteraz ked mam cas tak obcas skocim pokecat s pipikmi :D aaa ze kupujem si novy notas tak budem uz mega wega panom tohto okolia xD
13. Jaký bude váš přinos pro guildu ? Moralna podpora najvacsieho druhu, strasne rad urychlujem hru - natahujem bossov, ked niesom tank a tak. Absolutne mi neprekaza relogovat ked je potreba heal alebo naopak tank
14. PODMÍNKA PŘIJETÍ! je do bodecky splnena.... hej ako sa nastavuje TS? xD
15. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS? budem sa snazit aby som nic zle nespravil.
16. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 14-15. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?
hawo i tak mi potom napises ze preco, takze suhlasim
17. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?
Jejda este furt tam mate v gc hovadinky ako Roleplaing ? xD pohoda jahoda..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010, 17:40 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2010, 19:01
Příspěvky: 310
in-game nicky: Sheep
Som ZA. Bral by som ta uz len kv tvojim hlaskam proste the best off bavic v ordo:D

_________________
Ak by sme sa v zivote riadili filozofiou naco robit a skusat robit veci inak vsak tak ako to je staci a funguje to mozno by nas zivot v 21. storoci vyzeral ako pred 2000 rokmi.
Niesom dokonaly a mam chyby ale nikdy nevycitam cloveku chyby ktore sam robim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010, 19:42 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Ja te tu nechci...ten zpusob jakym jsi minule odesel? Nebudu se rozkecavat, zachoval ses jako pica a ja ti to neodpustim! [-x

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010, 20:00 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 14:51
Příspěvky: 253
Bydliště: Bratislava
in-game nicky: Purity, Gross, Plesina, Omerta
aj ano aj nie
ano za to ze si celkom zabavny a dobry hrac
nie za to co si povyvadzal

_________________
\m/ *** Purity (The Killing Name) *** \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010, 20:09 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 11 úno 2010, 16:32
Příspěvky: 131
in-game nicky: Ghergy, Edgui, Pahliacik
NIE každý si odchádza, potom sa zase vracia a stále dookola...akoby ľudia nerozmýšlali nad dôsledkami


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010, 20:59 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
no uz len ty si tu chybal =)) ..je pravda ze si vtedy bez poriadnej zurky odisiel :p ale zase na druhej strane ja by som ta vzal spet len sa viac kludni zacal si to bral prilis vazne takze za

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010, 21:50 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
ja som ZA

nepamatam si kedy si len tak odmietol nejaky dung/raid, a okrem toho...Lukasovia drzia spolu ! :D

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010, 06:03 
Ixo uplne jak som teraz isiel z roboti ze pridem pozret forum ... som vedel ze ty ma znicis :D:D

Odisiel som proste sposobom takym, ze som nic nevyriesil. Lebo som to uzavrel tak, ze sa to vyriesit neda. Lenze z odstupom casu a teraz hlavne ked casu je malo a vazim si ho. Tak si vazim aj to ze tato guilda odomna nevyzaduje absolutne nic len hranie. Coz prave potrebujem len chilloutnut a hrat :)

Ako sa hovori zmena je zivot a ja som si to uvedomil az teraz. Akceptujem ze nechcete lefterov. Kurna ale sak ja som paN xD


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010, 06:44 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
AnoS píše:
Ixo uplne jak som teraz isiel z roboti ze pridem pozret forum ... som vedel ze ty ma znicis :D:D

Odisiel som proste sposobom takym, ze som nic nevyriesil. Lebo som to uzavrel tak, ze sa to vyriesit neda. Lenze z odstupom casu a teraz hlavne ked casu je malo a vazim si ho. Tak si vazim aj to ze tato guilda odomna nevyzaduje absolutne nic len hranie. Coz prave potrebujem len chilloutnut a hrat :)

Ako sa hovori zmena je zivot a ja som si to uvedomil az teraz. Akceptujem ze nechcete lefterov. Kurna ale sak ja som paN xD


Nejsi sam a neuzavrel jsi to tim, ze jsi nic nevyresil. Uzavrel jsi to tim, ze jsi rek, ze jsme debilni gilda, ze to tady vede banda kretenu a ze tady nechces dal bejt. A to je trochu rozdil ;)

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Triasko, Anosko-proste najlepsi hrac na serveri
PříspěvekNapsal: 20 srp 2010, 09:51 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
aby sme osviezili pamat http://ordoforum.mzf.cz/viewtopic.php?f=44&t=338

za mna NIE... nemam rad leaverov, skoro kazdy to vie, aspon co sa starych clenov tyka.. vybral si si sam, preco to menit? som za naberanie novych hracov, ale nie hracov, ktori opakovane leavli guildu, aj napriek tomu, ze ich povazujem za fajn ludi...

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz