Právě je 06 říj 2024, 03:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 17 srp 2010, 22:57 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Návštěvník píše:
Cruelimu se klidne ozvete,jinak z concilium tirisfal muzete klidne napsat i Tskalakaimu,Doteksmrti,Quintas,Goldousek,Kacka,Gediel budou me znat pod nickem Pindoo a Tsakalaki a Doteksmrti i pod timto nickem,protože od nich jsem account dostal,ke CT se mi už nechce protoze to neustale NEchozeni raidu me nebavi :)) no jinak kdyz jsem se k vam za pindaa vratil tak jsem dostal perma,za kradenou postavu ac kradena nebyla


Ty vole kam se hrabe Esmeralda, zacinam se v tom pomalu ztracet :-??

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 18 srp 2010, 10:02 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
to ja tiez...nejak vela postav na mna ...raz tamta...potom ina...poznaju ta pod dalsimi ....jedna kradnuta...dalsia vymenena a este neviem co vsetko mozne...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 18 srp 2010, 12:55 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
Pindoo navrhujem aby si nam to pekne zhrnul, ZROZUMITELNE. Kedy, kde, ako, preco si hral/nehral a čachre s uctami. Uvedom si jednu vec, nikto od nas teraz nebude pisat CT ze ako to bolo. Ty chces k nam, tak to objasni.

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 18 srp 2010, 13:17 
Takze co se tyce postav:
Mel jsem postavu Ninjaz roguna jeste na tbc kterou jsem vymenil za Pindoo paladina,v dobe kdy jsem hral za paladina jsem byl v guilde Concilium Tirsifal,potom z CT jsem presel k vam,u vas jsem byl uz nevim jak dlouho a potom jsem presel k Heroes of Azeroth kde jsem mel znameho kamarada Quenta,od Quenta jsem tehdy koupil Gymatose druida,jelikoz po chvili Quent prestal hrat a v HoA jsem moc dlouho nebyl tudiz jsem nikoho poradne neznal tak jsem se k vam vratil,Pindaa mi zabanovali jako kradenou postavu,a to proto ze jsem se pohadal s puvodnim majtelem kteremu jsem paladina nechtel vratit,tak jednoduse rekl GM ze mu postavu ukradli a ze na ni chce dat permika coz se mu povedlo :(,Gymatose jsem dal znamemu ze skoly,na chvili jsem prestal hrat az doted,co mi Tsakalaki dal Tomiqa,coz je asi tak vse...
Pardon ze pisu bez hacku a carek,mam reckou klavesnici :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 18 srp 2010, 14:18 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 21:42
Příspěvky: 159
in-game nicky: Simoon, Sandwich, Damn It
fuuu....mne to pripada ze nevies co chces...alebo si mozno nevies vyexpit nieco svoje....a ako si odisiel od nas...ak si sa len tak zobral tak......u mna NIE

_________________
Pain is weakness leaving your body. Play LACROSSE ! Run'n'Be


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 18 srp 2010, 14:56 
Ja se jen tak nesebral a odesel,chtel jsem proste byt s mym dobrym kamosem v guilde,on k vam nechtel tak jsem sel k HoA za nim,doufam ze ted nebudete navazovat na rozhodnuti simona,jestli ano tak je to skoda,u vas se mi libilo,jste dobra spolecnost lidi a jde vam to x_x


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 18 srp 2010, 17:15 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
Návštěvník píše:
Ja se jen tak nesebral a odesel,chtel jsem proste byt s mym dobrym kamosem v guilde,on k vam nechtel tak jsem sel k HoA za nim,doufam ze ted nebudete navazovat na rozhodnuti simona,jestli ano tak je to skoda,u vas se mi libilo,jste dobra spolecnost lidi a jde vam to x_x


no pindoo toho palacha pametam aj druida .. bol u nas este v casoch ked tu bol WORF ( war , starsi clenovia vedia o com hovorim ) expili spolu na sedemdesiat ... vsetko co pises je ok ale ak si dobre pametam obcas si leavol aj raid alebo partu ak sa ti nieco nepacilo..ja ti pisem nie

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 18 srp 2010, 17:42 
tak to je skoda,tak to uz nemusite resit koukam nema to smysl stejne se k vam nedostanu,budu hledat jinou,tak se mejte dobre a preju hodne uspechu v pve ^#(^


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 19 srp 2010, 13:25 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
Nj za mna tiez NIE az privelka story na mna...nemam rad take cachre machre s acc a postavami...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 21 srp 2010, 18:17 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
nepřijat


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz