Právě je 08 říj 2024, 15:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 00:10 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 14 srp 2010, 23:45
Příspěvky: 6
in-game nicky: Lilsis, Nildon
1. Jméno hlavní postavy : Lilsis
2. Jména altů : Nildon
3. Povolání a Level : Deth Knight 68 (zatím)
4. Talenty : Blood (na 80 předělám podle potřeby)
5. Profese : Tailoring (cca 200 - stále skilluju), Skinning (0 - :D, Budu teprv skillovat)
6. Předchozí guildy : Champions of Light,
7. Zaměření : Obojí
8. Jak dlouho hraji WoW : začal jsem asi před 4 lety, ale teď hraju asi měsíc po cca 2-leté pauze :-)
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : s WotLK raidy nemám žádné zkušenosti :-(
10. Link na armory : http://anthoria.wowarmory.sk/lilsis#char (nic tam ale není vidět :D)
11. Věk : 18
12. Jak často se věnujes WoWku ? : poslední dobou hodně - cca 7, předem říkám, že při škole to bude míň
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Hlásím se do Ordos, protože mají hodně členů a já chci být členem nějaké větší guildy s pevnými kořeny. Při hraní se každopádně hodí pomoc ostatních a i já chci přispět svou troškou do mlýna.
14. Něco o sobě : Studuju 8-letý gympl v Praze, po prázdninách budu v maturitním ročníku. Rád hraju fotbal, florbal, ale úplně nejradši někde kalim s kámošema.
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : (jsem rozhodně velmi spolehlivý a vynasnažím se zvládnout cokoliv mi zadáte, zaměřuji se na PvP spíše, můžu být nápomocný s čímkoliv, o co mě kdo požádá, samozřejmě dokážu být aktivní a zapojit se do G chatu. sice nemám zkušenosti s raidy, ale umím naslouchat (a poslouchat) a rychle se učím. pokud mě přimete, rozhodně neprohloupíte!
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: vše obstarám, mikrofon mám
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: ANO
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ANO
19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?: ANO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 05:53 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
za mna to bude NIE...ako uz len od zaciatku DK s tailoringom?...okrem toho skustenosti s PvE takmer ziadne a zameriava sa hlavne na PvP...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 09:25 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Ja nvm, tenhle clovek sice vypada ze nebude uber skill ale ta prihlaska neni uplne spatna. Pokud by se naslo vic lidi co bude pro, dal bych mu i sanci :)

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 09:52 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
ja tam vidim nejaku tu sancu ta zlanarit aj na PVE + nieco z teba vychovat, je vidiet ze nie si troll. Radsej by som bol ale keby si si podal znova prihlasku ked budes mat 80-ku.

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 10:50 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 14 srp 2010, 23:45
Příspěvky: 6
in-game nicky: Lilsis, Nildon
skinning jsem si dal kvůli goldům.
tailoring, protože jsem nechtěl utrácet za batohy a potřebuju je, tak jsem si je chtěl ušít sám. pak bych si nadělal nějaký do zásoby a házel je do aukce. pak bych podle potřeby mohl vyskillovat jinou profesi.
mohl jsem si dát na začátek blacksmithing (+mining) pro gear na expení, ale to podle mě není tolik potřeba. mohl bych si sice udělat i nějej eq na osmdesátku, ale to by nemělo tolik cenu, protože se hned chci vrhnout na BG/areny a raidy.
toť moje vysvětlení k profesím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 16:26 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2010, 20:51
Příspěvky: 535
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Pivoo, Respawn, Prelude
Ako povedal Ixo, ta prihlaska nie je zla. Co sa tyka zamerania na PvP tak to mozno bude tym, ze nemal ziadnu guildu, s ktorou by mohol raidovat a ako poznamenal Svetlana urcite je sanca zlanarit ho na to PvE. A este nieco, co mate sakra s tym, ze ma na DK tailoring? Ja som mal na warrovi tiez TL, potom som to zmenil na JWC. Nevidim zmysel toho davat si napr BS na warra, ked aj tak ziadny item co tam mozem vyrobit nepouzijem lebo v prvom HC mi padne lepsi. Pre nobrain som za ano.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 17:42 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
tak z tailoringu zjavne nevyuzije to ze ma lacne enchanty na legy so SP...preto mi je to divne...ale tak dobre jeho volba...po pravde vedel by som ti dat niekolko rad ako a co robit..lebo davat si tailoring len kvoli bagom...a zarobit sa da omnoho lepsie...no dobre ale tak vysvetlil to...tak to zmenim ze mu dam sancu ...teda ANO

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 20:55 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 14 srp 2010, 23:45
Příspěvky: 6
in-game nicky: Lilsis, Nildon
moc díky za kladné odpovědi.
taishi: urcite budu rad, kdyz mi nejake rady das...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 15 srp 2010, 23:25 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
zaujima ma este ta tvoja druha postava... co to kdo to?

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Lilsis (+ Nildon)
PříspěvekNapsal: 16 srp 2010, 00:24 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 14 srp 2010, 23:45
Příspěvky: 6
in-game nicky: Lilsis, Nildon
55.l Rogue. za něj jsem hrál před tou moji pauzou.
armory: http://anthoria.wowarmory.sk/nildon#char
za něj mě hodně bavilo PvP, protože každej nenáviděl roguny :D .


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz