Právě je 06 říj 2024, 06:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 12:47 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 27 čer 2010, 12:31
Příspěvky: 6
in-game nicky: Suhesa
1. Jméno hlavní postavy : Suhesa
2. Jména altů : Suheska
3. Povolání a Level : Priest 80
4. Talenty : Holy/Shadow
5. Profese : Enchanting (415), Tailoring (441)
6. Předchozí guildy : (SGC)
7. Zaměření : Oboji
8. Jak dlouho hraji WoW : 2 měsíce
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Zatím nejsou až tak dobré. Ráda bych se ale vše potřebné přiučila.
10. Věk : 16
11. Jak často se věnujes WoWku ? : Všechen volný čas
12. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Protože bych konečně byla ráda mezi ochotnými a dobře komunikujícími lidmi.
13. Něco o sobě : Mé jméno je Ilona. Mezi mé záliby bych zařadila asi jedině WoW.
14. Jaký bude váš přínos pro guildu ? : Jsem ve hře skoro neomezeně. Ráda se zapojuji do jakýchkoliv PvE/PvP akcí. Na chat píšu, pokud se vede nějaká diskuze na úrovni. Ale někdy jsem i pro nějaké ty špatnosti. Každopádně vše má své hranice.
15. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) - SPLNĚNO
16. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: To je samozřejmostí. A každého kdo bude dělat opak hezky pokárám.
17. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Samozřejmě že ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 12:58 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Nic zajimavyho, spis naopak me desi, ze v 16 letech nema nekdo jinou zalibu nez wowko :-? O sobe toho taky moc nenapsala. Ja jsem spis proti

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 13:50 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 27 čer 2010, 12:31
Příspěvky: 6
in-game nicky: Suhesa
xhammerx píše:
Nic zajimavyho, spis naopak me desi, ze v 16 letech nema nekdo jinou zalibu nez wowko :-? O sobe toho taky moc nenapsala. Ja jsem spis proti


Můj osobní život snad není tak zcela důležitý. Je to pouze má věc. Ty netušíš důvody, nevíš co se mi přihodilo. Co by si o mě chtěl více vědět? Co by mělo nějakou váhu ohledně hry? Povídej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 13:50 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
ja som ZA.. preco? je to holka ixo ty lamak :D vsetky baby berieme :D:D:D:D

no ale vazne.. mne sa prihlaska naopak paci :).. aj ked ako povedal ixo, ina zaluba ako wow v 16-tich rokoch? neblazni.. kamosi, kamosky, to vsetko funguje nie? :)

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 13:59 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 27 čer 2010, 12:31
Příspěvky: 6
in-game nicky: Suhesa
orrin píše:
ja som ZA.. preco? je to holka ixo ty lamak :D vsetky baby berieme :D:D:D:D

no ale vazne.. mne sa prihlaska naopak paci :).. aj ked ako povedal ixo, ina zaluba ako wow v 16-tich rokoch? neblazni.. kamosi, kamosky, to vsetko funguje nie? :)


Promiň, nechci se o tomhle bavit. Zatěžovat mým osobním životem někoho jiného. Prostě na to nemám štěstí..nejsem společenská. A přeci mé záliby nemohou nijak ovlivnit rozhodnutí, jestli mě vzít nebo ne. Pro vás to může být jedině plus. Co je to pro mě už vám může být vcelku jedno =o)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 14:04 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2010, 17:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha
in-game nicky: Offi main: Vithralith Alti: Saellbeth, Vithralia
Suhesa píše:
orrin píše:
ja som ZA.. preco? je to holka ixo ty lamak :D vsetky baby berieme :D:D:D:D

no ale vazne.. mne sa prihlaska naopak paci :).. aj ked ako povedal ixo, ina zaluba ako wow v 16-tich rokoch? neblazni.. kamosi, kamosky, to vsetko funguje nie? :)


Promiň, nechci se o tomhle bavit. Zatěžovat mým osobním životem někoho jiného. Prostě na to nemám štěstí..nejsem společenská. A přeci mé záliby nemohou nijak ovlivnit rozhodnutí, jestli mě vzít nebo ne. Pro vás to může být jedině plus. Co je to pro mě už vám může být vcelku jedno =o)


holka ty zaliby ti mohly rapidne pomoct :) Mne se libis, ale být jen u wow v 16 je silenost.


BTW timto se vyjadruju a sem Pro

_________________
Kdo jsi, poutníku? Kam kráčíš a odkud přicházíš? Zastav se na kus řeči, až půjdeš zase jednou kolem. Již tě nebudu zdržovat. Pokračuj v dálky, o nichž se nikomu z nás nikdy ani nesnilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 14:23 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
Som ZA. Vsak mi z nej nieco vytiahneme :D prihlaska sa mi paci :) triezvo, slusne a hlavne
Suhesa píše:
Ale někdy jsem i pro nějaké ty špatnosti
:-P

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 14:59 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Suhesa píše:
xhammerx píše:
Nic zajimavyho, spis naopak me desi, ze v 16 letech nema nekdo jinou zalibu nez wowko :-? O sobe toho taky moc nenapsala. Ja jsem spis proti


Můj osobní život snad není tak zcela důležitý. Je to pouze má věc. Ty netušíš důvody, nevíš co se mi přihodilo. Co by si o mě chtěl více vědět? Co by mělo nějakou váhu ohledně hry? Povídej.


Clovek, kterej nepise nic do prihlasky tezko bude psat neco na guild chat a ja nechci v gilde nekoho, kdo bude jenom tupe chodit dungy a nebude se s nim dat ani pokecat. Potesilo by me, kdybys aspon napsala, ze obcas zajdes s kamaradama ven, chovas 12 kocek, sbiras figurky slonu a obcas si das pivko nebo vodnici a nebo aspon dzus s prateli. Podle toho totiz poznam, ze na druhy strane internetu sedi clovek a ne nejakej nespolecenskej, nekomunikativni robot ;) :)

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 15:12 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 27 čer 2010, 12:31
Příspěvky: 6
in-game nicky: Suhesa
xhammerx píše:
Suhesa píše:
xhammerx píše:
Nic zajimavyho, spis naopak me desi, ze v 16 letech nema nekdo jinou zalibu nez wowko :-? O sobe toho taky moc nenapsala. Ja jsem spis proti


Můj osobní život snad není tak zcela důležitý. Je to pouze má věc. Ty netušíš důvody, nevíš co se mi přihodilo. Co by si o mě chtěl více vědět? Co by mělo nějakou váhu ohledně hry? Povídej.


Clovek, kterej nepise nic do prihlasky tezko bude psat neco na guild chat a ja nechci v gilde nekoho, kdo bude jenom tupe chodit dungy a nebude se s nim dat ani pokecat. Potesilo by me, kdybys aspon napsala, ze obcas zajdes s kamaradama ven, chovas 12 kocek, sbiras figurky slonu a obcas si das pivko nebo vodnici a nebo aspon dzus s prateli. Podle toho totiz poznam, ze na druhy strane internetu sedi clovek a ne nejakej nespolecenskej, nekomunikativni robot ;) :)


Každý tu přihlášku hold vidí jinak.
Chovám jednu kočku a rybičky..
Alkohol nepiji a nic nekouřím. Přátel mám minimum, nikam tedy s nikým nevyrážím. Přes internet mi jde komunikace mnohem lépe, nehledě na ten můj podělanej život :) Takže jsem normální žijící tvor, žádná plechová kraksna. Neboj, nějaká normální řeč snad se mnou ještě je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Suhesa
PříspěvekNapsal: 27 čer 2010, 15:24 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
ja som kazdopadne za ANO ...uz len kvoli tomu ze dievca...ked chce pri wow travit cas tak jej v tom nebudeme branit...akoby niektori z nas pri tom tiez nestravili uz vela casu..:P a ixo nemyslim ze nebude komunikativna...reagovala viackrat na odozvy...myslim ze ta este prekvapi

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz