Právě je 30 zář 2024, 03:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška Linya BALA or MAG
PříspěvekNapsal: 16 dub 2012, 00:27 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 15 dub 2012, 23:01
Příspěvky: 1
in-game nicky: linya - linyaa
1. Jméno hlavní postavy : Linya
2. Povolání a Level : Druid bala
3. Talenty : Balance/Restoration
4. Alti : Linya (80, mag, fire, )
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano (nabor bala or mag )
6. Profese : enchanting (330), Tailoring (420) alt engineering (465) mining (450)
7. Předchozí guildy : Lorem Vanatorum
8. Zaměření : čisto PVE ( hraval som pvp ale to už je preč :) )
9. Jak dlouho hraji WoW : no tak zhruba 4-5 rokov tak som začal TBC 2.4.3
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : tak uprimne TOC taktiky poznam all icc 25 som progresoval všetko okrem LK ... taktiky neznam na LK a profa nedokonale ...
11. Popis mého PvE eq : tak mam 5800 zaokruhlene mam full pve okrem weaponky ta je wf jedina eq mi stači aspon zatial vela ludi si ma chvaly ako balanca v lfg partach ze dobre točim no neviem ako by to bolo vo vašej raide :) tu wf zbran by som zmenil hlavne a nejake t10.5 :P by som bral na bonus 2
http://armory.anthoria.net/character-ta ... +Vanatorum
12. Věk : 18
13. Jak často se věnujes WoWku ? : 6-8 hodin denne niekedy aj dlkšie :) no teraz idem mat skušky bud budem pokračovat v škole alebo začnem pracovat ake začnem pracovat tak sa to možno zmeni
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : tak ako moja guilda mi už nepostačovala tak som ich opustil ... a viem ze ordo satanas je jedna z top guild u alli no da sa povedat z celkovo na servru z otvorenou spoločnostou tak a ludia mi vas iba odporučuju tak škudam teda stastie :) chcel by som hlavne uz aspon progresnut aj LK a ist kvalitnu raidu z nejakou guildou co nema problem z taktikou na nejakom bossovi v icc a chcem si pomoct aj v eq a viem ze vaša guilda mi v tom napomože :)
15. Něco o sobě : No som osoba ktora je v realite dost ukecana momentalne študujem na Strednej škole Stavebna dost ma bavia pc hry ako napr wow , ligue of legends , cs 1.6 rad počuvam hudbu in flames / ELUVEITIE piatkove večere sa strašne rad chodievam odreagovat do nejakeho clubu alebo baru potom dojdem dom sadnem za wow a hram :)( celkovo hra wow sluzi pre mna ako odreagovanie ) šport to už moc ne volakedy som behaval ako športovo hraval football a korčuloval tak niečo kusok o mne :)
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Tak samozrejme napomoc členom z vašej guild ak budu chciet napriklad v niečom poradit tak som tu aktivita moja je az moc velka zapajanie do g chatu je samozrejmost
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat): zaobstarane mam
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Tak ostudu robit tejto guilde nebudu alebo dobre meno tejto guild rozširovat budem :P
a ano Prijmam pravidla slušneho chovani
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ano beru
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?:všetko mam zaobstarane
Založíte nový topic zde v přihláškách s názvem "přihláška - váš nick" a do tohoto topicu vyplníte tyto otázky. Pak jen čekáte na vyjádření lidí a sledujete svůj stav průběžně

1. Jméno hlavní postavy : ......
2. Povolání a Level : Hunter 80
3. Talenty : Surviva/Marksmanship
4. Alti : nick (level, class, specy), nick (level,....), ....
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano (pokud ne, uveď důvod proč právě o Tebe a tvojí classu bychom měli mít speciální zájem)
6. Profese : Skinning (450), Leatherworking (450)
7. Předchozí guildy : (Ordo)
8. Zaměření : PvP / PvE / Oboji
9. Jak dlouho hraji WoW : ......
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : ......
11. Popis mého PvE eq : "zatím sbírám PvE eq, průměrný ilvl je 226, nějaké doplňky PvP wrathful // full PvP rele set, wrath doplňky"...... + když hodíte screen character info, bude to fajn Armory
12. Věk : ......
13. Jak často se věnujes WoWku ? : (4-5 hodin za každý den)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : (Chtěl bych být v Ordo satanas kvůli tomu, že....)
15. Něco o sobě : (Jsem ten a ten člověk kterého baví to a to atd...)
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : (jaký jsem hráč, jaké funkce umím zvládnout, na co se zaměřuji, budu nápomocný? dokážu být aktivní a zapojit se do G chatu? celkově shrnu proč právě já bych měl být členem OS)
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) vyjádřím se
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: vyjádřím se
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: vyjádřím se
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: vyjádřím se (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru)
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? pripravene to už mam a ano vim čo to obnaši


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Linya BALA or MAG
PříspěvekNapsal: 16 dub 2012, 08:29 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2010, 17:13
Příspěvky: 492
Bydliště: Děčín/Plzeň
in-game nicky: Crueli(heal) Irli(heal) Russty(tank) Cruely(tank) Cruele(melee-dmg) Cruelo(ranget-dmg) Moonzo(PvP)
el_deme píše:
1. Jméno hlavní postavy : Linya
2. Povolání a Level : Druid bala
3. Talenty : Balance/Restoration
4. Alti : Linya (80, mag, fire, )
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano (nabor bala or mag )
6. Profese : enchanting (330), Tailoring (420) alt engineering (465) mining (450)
7. Předchozí guildy : Lorem Vanatorum
8. Zaměření : čisto PVE ( hraval som pvp ale to už je preč :) )
9. Jak dlouho hraji WoW : no tak zhruba 4-5 rokov tak som začal TBC 2.4.3
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : tak uprimne TOC taktiky poznam all icc 25 som progresoval všetko okrem LK ... taktiky neznam na LK a profa nedokonale ...
11. Popis mého PvE eq : tak mam 5800 zaokruhlene mam full pve okrem weaponky ta je wf jedina eq mi stači aspon zatial vela ludi si ma chvaly ako balanca v lfg partach ze dobre točim no neviem ako by to bolo vo vašej raide :) tu wf zbran by som zmenil hlavne a nejake t10.5 :P by som bral na bonus 2
http://armory.anthoria.net/character-ta ... +Vanatorum
12. Věk : 18
13. Jak často se věnujes WoWku ? : 6-8 hodin denne niekedy aj dlkšie :) no teraz idem mat skušky bud budem pokračovat v škole alebo začnem pracovat ake začnem pracovat tak sa to možno zmeni
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : tak ako moja guilda mi už nepostačovala tak som ich opustil ... a viem ze ordo satanas je jedna z top guild u alli no da sa povedat z celkovo na servru z otvorenou spoločnostou tak a ludia mi vas iba odporučuju tak škudam teda stastie :) chcel by som hlavne uz aspon progresnut aj LK a ist kvalitnu raidu z nejakou guildou co nema problem z taktikou na nejakom bossovi v icc a chcem si pomoct aj v eq a viem ze vaša guilda mi v tom napomože :)
15. Něco o sobě : No som osoba ktora je v realite dost ukecana momentalne študujem na Strednej škole Stavebna dost ma bavia pc hry ako napr wow , ligue of legends , cs 1.6 rad počuvam hudbu in flames / ELUVEITIE piatkove večere sa strašne rad chodievam odreagovat do nejakeho clubu alebo baru potom dojdem dom sadnem za wow a hram :)( celkovo hra wow sluzi pre mna ako odreagovanie ) šport to už moc ne volakedy som behaval ako športovo hraval football a korčuloval tak niečo kusok o mne :)
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Tak samozrejme napomoc členom z vašej guild ak budu chciet napriklad v niečom poradit tak som tu aktivita moja je az moc velka zapajanie do g chatu je samozrejmost
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat): zaobstarane mam
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Tak ostudu robit tejto guilde nebudu alebo dobre meno tejto guild rozširovat budem :P
a ano Prijmam pravidla slušneho chovani
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ano beru
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?:všetko mam zaobstarane
Založíte nový topic zde v přihláškách s názvem "přihláška - váš nick" a do tohoto topicu vyplníte tyto otázky. Pak jen čekáte na vyjádření lidí a sledujete svůj stav průběžně

1. Jméno hlavní postavy : ......
2. Povolání a Level : Hunter 80
3. Talenty : Surviva/Marksmanship
4. Alti : nick (level, class, specy), nick (level,....), ....
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano (pokud ne, uveď důvod proč právě o Tebe a tvojí classu bychom měli mít speciální zájem)
6. Profese : Skinning (450), Leatherworking (450)
7. Předchozí guildy : (Ordo)
8. Zaměření : PvP / PvE / Oboji
9. Jak dlouho hraji WoW : ......
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : ......
11. Popis mého PvE eq : "zatím sbírám PvE eq, průměrný ilvl je 226, nějaké doplňky PvP wrathful // full PvP rele set, wrath doplňky"...... + když hodíte screen character info, bude to fajn Armory
12. Věk : ......
13. Jak často se věnujes WoWku ? : (4-5 hodin za každý den)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : (Chtěl bych být v Ordo satanas kvůli tomu, že....)
15. Něco o sobě : (Jsem ten a ten člověk kterého baví to a to atd...)
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : (jaký jsem hráč, jaké funkce umím zvládnout, na co se zaměřuji, budu nápomocný? dokážu být aktivní a zapojit se do G chatu? celkově shrnu proč právě já bych měl být členem OS)
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) vyjádřím se
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: vyjádřím se
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: vyjádřím se
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: vyjádřím se (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru)
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? pripravene to už mam a ano vim čo to obnaši


1) kdyz uz kopirujes prihlasku proc to tam davas 2x ? ... cet sis to vubec po sobe ?
2) k mage - vcera se prijal mage a magove uz se asi uzavrou - a navic low gear a progres icc25 3/11
3) k druidovi - bud si za posledni dva dny dal vsechny bosse nebo nam tu nekdo lze - icc25 6/11 (prof - quena - valitria - sindra - lk)
uz vim o 3skupinach LFG co dali i LK v ICC10 cize 10uz nema nejakou vetsi vypovidajici hodnotu
gear pulka veci o sezonu zpatky .... hlavne ze mas nakoupene trinkety
4) pokud nebudu brat potaz ze si ani po sobe neprectes prihlasku ... tak celkem fajn

zatim pockam na CL a pak se rozhodnu, ale pokud nejak zazracne neprekvapis tak mas ume NE

_________________
Ordo Satanas vs THE LICH KING
Když jsem byl ještě malý byl jsem hrožně namyšlený, ale těd už jsem úplně bez chyby.
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Linya BALA or MAG
PříspěvekNapsal: 16 dub 2012, 08:56 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
el_deme píše:
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Tak samozrejme napomoc členom z vašej guild ak budu chciet napriklad v niečom poradit tak som tu aktivita moja je az moc velka zapajanie do g chatu je samozrejmost

To si děláš srandu :D
2 tejdny v kuse mě spamuješ ať tě naučim za balance a pak sem napíšeš tohle :D ....sorry ale s tím co sem koukal na dummy bys mohl radit maximálně tak s tim jak si addnout eq.
-Já sem si taky trinket addnul,ale dávno potom,co sem odprogressoval ICC.Ty si mi navíc ještě k tomu tvrdil,že ti padly a neměl si ani achievment z Frostwing halls.
-Dál ti chybí enchant na ramenech,boosty z Profek.
-Talenty a staty máš všecky podle mě,pochybuju,že víš proč máš co a jak poskládaný,když balance hraješ tak 3 tejdny.To že si změníš nick tě nezachrání.
-Napříč tomu,že sem ti řekl,jak máš capovat máš stejně blbě gemy a staty.O rotaci ani nemluvim,7k dps v SW,kde ti starfall hituje asi 10 targetů je low.
-povahově proti tobě nic nemám,když nevemu v potaz to tvoje fakovaní,tak si strašně otravnej člověk,což mě osobně moc nevadí,ale dost lidí by tě poslalo do řiti s tim spamem co si mi psal everyday :D
-Další fail,talenty sis dal podle mejch PVP talentů a myslel sis,že je to do PVE,no comment
-progress nulovej
-talenty máš podlě mě,ale stejně blbě,protože máš overcaplej hit,stromy sou ti do icc k ničemu

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Linya BALA or MAG
PříspěvekNapsal: 16 dub 2012, 09:14 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
pochop,že takhle to nejde,jak se ccheš dostat do top guildy,když za ten spec neumíš hrát?
Za bala sem proti,pokud máme zájem o stromka,těžko říct,já nevim jak healuješ,ani za to moc dobře neumim,takže ať tě omrkne Lala

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Naposledy upravil Lauryn dne 16 dub 2012, 09:36, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Linya BALA or MAG
PříspěvekNapsal: 16 dub 2012, 09:24 
Offline
Guild Master Twinstar
Guild Master Twinstar
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2011, 07:37
Příspěvky: 637
Bydliště: Topoľčany
in-game nicky: Ademar, Feldmarsalek, Aremys, Gwaihir
Este jeden detail : meno hlavnej postavy a alta...nemozem si pomoct , ale je tam to iste mesto. WTF?

A k tomu Balance Druidovi, nedavno sme jedneho dobrali, a myslim si ze aj keby si bol na tom ovela lepsie co sa tyka progresu aj itemov, bolo by plno. Som PROTI

_________________
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Linya BALA or MAG
PříspěvekNapsal: 16 dub 2012, 10:30 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 12 črc 2010, 07:51
Příspěvky: 244
in-game nicky: Selfi
dva tyzdne po prvom aprili tu zacnu pribudat taketo prihlasky :D btw dobre trinkety ti padli s lfg vsak ? no dobre teraz vazne ... ty by si chcel taku staž peknu na mesiac u nas , že ? 4 tokeny co nikto nepotrebuje , mozno aj kladivo z licha by bodlo a potom prihlaska do nejakej inej top guildy a.k.a chol alebo prevod k horde a rovno do sfu s prihlaskou v ktorej by si sa este viacej glorifikoval ? lepsi a slusnejsi ludia ktory sa na nic nehrali nedostali ani sancu na test raid z dovodu plnych stavou tak preco by som mal dat tebe za ? Ani Bohovy !!!

rada na zaver : preved si to k horde a tam rob ramena ala chuck norris , tam ti to mozno este zbastia ale ked si pozru achievs a uvidia , ze mas trinkety z bossa ktoreho si nedal tak potom uz len dufaj v zazrak :)

_________________
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Linya BALA or MAG
PříspěvekNapsal: 16 dub 2012, 10:50 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
NEPRIJATY.. dakujeme za prihlasku

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz