Právě je 30 zář 2024, 19:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 12:49 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011, 18:18
Příspěvky: 13
Bydliště: Ružomberok
in-game nicky: Aequitas, Orrbit
1. Meno hlavnej postavy: Aequitas
2. Povolanie a level: Mage 80
3. Talenty: Fire/Arcane (záleží čo sa viac raidu zíde)
4. Alti: Orrbit (80dk horda), Glynden (80 prot pala ali), Stundiso (80 resto druid ali)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ?: Ak dobre čítam máte momentálne nábor otvorené pre všetko, čiže áno
6. Profesie: Ench450/Tail450
7. Bývalé guildy: RWS (dobrý kolektív, ale nezáujem o raidovanie), Hornyes (taktiež super ľudia, ale opäť žiadne nadšenie do PVE)
8. Zameranie: only PVE
9. Ako dlho hráš WoW: No budú tu už asi aj 4 roky
10. Skúsenosti s raidovaním:
Offik: ToGC10(insanity), ToGC25(atms), ICC10 10/11, ICC25 9/11
AA: ToGC10(atms), ToGC25 2/5, ICC10 9/11, ICC25 7/11 (a však taktiky ovládam takmer všetky, bohužiaľ LK som zatiaľ nemal nejako šancu skúšať)
11. Popis môjho PVE eq: full PVE equip, 1x item 245; 4x item 251; zvyšok 264
12. Vek: 20
13. Ako často sa venuješ WoWku?: denne minimálne tie 4 hodiny, pokiaľ sa jedná o raid strávim tu aj starobu :)
14. Prečo sa hlásim práve do Ordo Satanas?: Tak určite ste jedna z TOP PVE guild a keďže sa snažím nájsť už konečne schopný kolektív ľudí, ktorí majú záujem raidovať a zabaviť tak dúfam, že u vás sa mi to už konečne splní
15. Niečo o sebe: Som človek ako každý iný s chladnou hlavou, nevytváram konflikty pokiaľ nikto nezačne do mňa nasilu útočiť.
16. Aký bude prínos pre guildu? Myslím, že som to zhrnul v bode 15, svoju class zvládam na 100%, základy WoW taktiež
17. Všetky základné addony ako DBM, EPGP, OMEN3, GC plne funkčné taktiež TS3 + microfon
18.Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Prímam všetky pravidla, ktoré sa týkajú mňa a OS
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Beriem určite na vedomie!!!
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Určite áno, všetky veci bežia tak ako majú
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?:Systém rozdelovani lootu chápem takže nemal by byť s ničím problém.
22. Dopĺňam ešte nejaké ďalšie veci: screen UI, DPS dummy: 7-8k, DPS festergut 10-13k, DPS priemer 8,5k

A na koniec, áno viem mal som tu už jednu prihlášku, ale ľudia sa menia a všetko naokolo tak by som bol rád, keby sa nebrala do úvahy minulá prihláška, ale terajšia a terajšie veci.

_________________
Obrázek
*16. jún 1971 - †13. september 1996


Naposledy upravil Aequitas dne 18 bře 2012, 14:34, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 14:19 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 07 říj 2011, 14:06
Příspěvky: 110
in-game nicky: Mougan
Eq sa dá dps si myslím že tieš dobré ... prihláška celkom prehľadná vyzeráš byť ako pohodák u mna máš ZA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 14:29 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 06 pro 2011, 23:23
Příspěvky: 69
in-game nicky: Adrianna, Stewe, Starlight, ...
nvm čo bola predchádzajúca prihláška, ale v poslednom čase keď som s nim bol pár LFG raidov (stále s mojim mágom sme sa stretli :) - sunset).. dmg točiť vie.. taktiky tiež (vravím o tých bossoch, ktorých sme boli).. eq tiež ujde, ale nvm či nemáme veľa mágov..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 14:30 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011, 18:18
Příspěvky: 13
Bydliště: Ružomberok
in-game nicky: Aequitas, Orrbit
Mougan nechem byť nejaký namyslený hlupák, ale áno som pohodák, no niektorý ľudia na anthorii kvoli svojim komplexom mi ničia moje meno a tvrdia veci, ktoré ani nie sú pravda :P

sunset hoď focus :D

_________________
Obrázek
*16. jún 1971 - †13. september 1996


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 15:02 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
no pozor,všechny focusy jdou na mě jinak budu proti :D
ne..minule jsem ti dával za,teď ti dám taky
ZA

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 16:13 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2011, 18:17
Příspěvky: 290
in-game nicky: Pocco, Poxx, Poxxy
Adrianna píše:
nvm čo bola predchádzajúca prihláška, ale v poslednom čase keď som s nim bol pár LFG raidov (stále s mojim mágom sme sa stretli :) - sunset).. dmg točiť vie.. taktiky tiež (vravím o tých bossoch, ktorých sme boli).. eq tiež ujde, ale nvm či nemáme veľa mágov..


ľudí ubúda...moc legendary hráčov u nás...myslím, že na jeden z raidov by sa vsunul

K tvojmu eq by sa stále dalo polemizovať, lfg je lfg tam sa porovnávať nemôžeš, otázka znie či naozaj vieš Profa, Queenu, Sindru, princov a LK?

Musím však oceniť tvoju snahu od decembrovej prihlášky tu vidno zmenu -- uvidíme

_________________
ObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 17:15 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011, 18:18
Příspěvky: 13
Bydliště: Ružomberok
in-game nicky: Aequitas, Orrbit
Pocco: PP, BQ, SS ich mám na AA 10man down v 25ke to nie je žiadna veľká zmena a aj tak z offiku si čo to ešte pamätám ;)

Neviem s tým equipom čo myslíš, skús konkrétnejšie povedať ;)

btw. LK zatiaľ u mňa má 0 nejaké haluze som kukal na YT, ale to nestačí

_________________
Obrázek
*16. jún 1971 - †13. september 1996


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 19:47 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011, 18:18
Příspěvky: 13
Bydliště: Ružomberok
in-game nicky: Aequitas, Orrbit
Mimochodom mohol by som dotiahnuť aj Hpalu 5909/Prot palu 5400+, Huntra 5700+, Resto druida 5500+. Momentálne mám známeho account, ktorý prestal hrávať, ukáže sa tu raz do týždňa a aj to len pozdraví známych a ide preč. Jedná sa o acc: Botqos, Botkos, Botqosh ;)

_________________
Obrázek
*16. jún 1971 - †13. september 1996


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 21:27 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2012, 20:25
Příspěvky: 65
in-game nicky: Darixes,Kylia
Po přečtení tvojí příhlášky ke staffkařům ti nevěrim v bodech 15 a 18. To jak sis tam dovolil začit nadávat do jednoho z jejich hraču je celkem moc! Je o tobě dost známé,že si naprostej hulvát. A neřikej, že ne bo lidi by si to jen tak nevymysleli! Další minus, že sis tehda s jednim typkem vymenil acc a jen potom co nafarmil gear sis ten acc vzal zpet!

Celkově sem PROTI,točit mužeš kolik chceš ale tvoje pověst je taka jáka je!

_________________
[23:31:43] [S] [80:Triplkill]: Darixes ja mam co cem zadara .. od gm .. ale necem
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Aeq - Fire/Arcane Mage
PříspěvekNapsal: 18 bře 2012, 21:51 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 22 pro 2011, 18:18
Příspěvky: 13
Bydliště: Ružomberok
in-game nicky: Aequitas, Orrbit
Darixes a sme tu :)

- áno ja priznám, že sa viem rozčúliť, áno viem, že som skočil do člena enli (polymusa), ale ty nevieš o čo sa jedná a vravím, keď človek začne útočiť na moju osobu ja si po hlave skákať nenechám. A o tom accounte neviem vôbec čo hovoríš, môj prvý acc na AA bol Arms Warrior (Gurupitka), potom som kúpil tohto mága za goldy mal cca 4,8-4,9 gear. Počul som, že tohto mága malo viac ľudí v ruke, no momentálne ho mám ja s plným prístup. Nemal som od neho ani mail, ale za trošku € mi Calusari zmenil mail na môj. btw. warra mi potom ukradli. Žiadny account som nikomu nedal a potom ani nevzal. Warra doteraz nemám a ani nikto na ňom nehráva, snažil som sa ho získať späť cez Chipsa, ale ten mi povedal, že sa to nedá, že za 150€ mi vytvorí rovnakého. A ešte jedna vec viem vynadať človeku, ale to bolo možno 1-2x a aj to počas LFG raidu, kvôli niektorým indivíduam. Pre mňa za mňa sa opýtaj vedenia Hornyes či som za čias, čo som tam bol niekomu vynadal (v živote nikdy). Keď niekto niečo failne v guilde nechám to tak, lebo viem, že je to tak povediac moja "rodina" prosto si to nedovolím, ale keď sa objaví nejaký "imba" hlupák na LFG raide tak mi vie stúpnuť tlak.


EDIT: Ak si dobre spomínam bolo to TOC25 cca 3-4 mesiace dozadu, vynadal som jednému človeku, že sa až zato hanbím, ale keď ti mám pravdu povedať mal som celkom depresívne časy, keďže v tom čase moju mamku zrazil s prepáčením nejaký chuj na prechode a bola na tom dosť vážne. Takže moc sa ani nečudujem, že som na dotyčného vyskočil. A ak toto nevie niekto pochopiť a nevie pochopiť to, že nie každý človek má ideálny život tak potom okej beriem, že som dement.

_________________
Obrázek
*16. jún 1971 - †13. september 1996


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz