Právě je 03 říj 2024, 20:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2010, 17:35 
1. Jméno hlavní postavy : Gaim
2. Jména altů : aktivní alty nemám, mám priesta Aeris ( 70 ) a huntera Acid ( 70 ) ale nebaví mě a dávno za ně nehraju
3. Povolání a Level : Rogue 70 ( 2.5.2010 )
4. Talenty : PvE Combat, PvP Sublety/Assassination
5. Profese : mival jsem Alch/ Herb ( 350 ), rozhodl jsem se přejít na Mining / Jewelcrafting, zatím skill cca 250 ale intenzivně skilluji
6. Předchozí guildy : Champions of Light, ale pak jsem na půl roku přestal hrát a dostal jsem tedy kick
7. Zaměření : Oboji
8. Jak dlouho hraji WoW : 3 roky, ale několikrát jsem se pokusil přestat - neúspěšně
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : WotLK raidy jsem nebyl, jen TBC ( posledního půl roku jsem nehrál )
10. Link na armory : http://www.wowarmory.sk/player-status.f ... =char&s=18
11. Věk : 21
12. Jak často se věnujes WoWku ? : cca 5+ hodin denně, ale rád bych to snížil ( bohužel se nedaří )
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Rád bych do kvalitní guildy, která chodí PvE, není namyšlená a dungy chodí s mozkem a ne silou. Neuznávám dungy a raidy založené na EQ, myslím, že EQ je jen poloviční úspěch, zdárně se dá projít dung i s ne full epic, když se používá hlava. Přijde mi, že toto Ordo Satanas nabízí ( aspoň podle popisu )
14. Něco o sobě : Jsem vysokoškolák, programátor, pořád tzn. často sedím u kompa...
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Svou postavu dobře ovládám, ačkoliv rogue je docela sólista, tak v dungu / raidu se pokusím přispět maximálním možným výkonem, ochotně pomáhám hráčům, pokud to není přes celý svět, pak má ochota klesá. Do guild chatu se zapojuji pokud mám k tématu co říct, snažím se hloupě nekecat
16. Jsem schopný obstarat si základní povinnosti = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Ano, jsem schopný si toto obstarat, akorát mám problémy s mikrofonem. Nějak mi to nefunguje ( už dlouho )
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Ano
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2010, 20:53 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
já jsem PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2010, 20:57 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2010, 16:40
Příspěvky: 182
in-game nicky: Mordred
Me se tadle prihlaska zamlouva :) jen by me zajimalo kdyz ses ten programator co tak delat dev na anth to te nelaka?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2010, 21:41 
Adfboy píše:
Me se tadle prihlaska zamlouva :) jen by me zajimalo kdyz ses ten programator co tak delat dev na anth to te nelaka?


Hele lákalo mě to. Kdysi. Na předchozím serveru ( víc než rok zpátky ) jsem dělal DEV přes databázi atd. Tam ten server běžel na projektu MANGOS, takže jsem si k tomu takříkajíc čuchnul. V té době jsem ještě neuměl C++ ve kterém je Mangos psaný, takže jsem do kódu nekoukal, ale co se týče databáze a problémů s tím, jak je projekt veden, tak z toho jsem zrovna nadšený nebyl. Jako neříkám, že bych si to nechtěl zkusit. Chtěl. Ale nevím, kolik bych tomu věnoval času, protože mám tolik programátorských úloh do školy, že toho mám občas docela plné zuby. Navíc pokud vím, tak Anthorka běží na Trinity a o tom nic nevím. Tzn. kdyby mi dal někdo přímou nabídku, jestli nechci být DEV, tak bych to asi zvážil, ale sám se hlásit nebudu, mám svého programování víc než dost :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2010, 22:06 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 06:10
Příspěvky: 160
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé :-)
in-game nicky: Mahy
Jedna z mála přihlášek co mně zaujala, jsem PRO

_________________
Marcus Tullius Cicero CUIUSVIS HOMINIS EST ERRARE,NULLIUS NISI INSIPIENTIS IN ERRORE PERSEVERARE.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2010, 22:20 
podobne ako mahy :) jednoznacne ANO.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2010, 22:49 
to len ja kecam do chatu casto mimo temy :D

prihlaska ma zaujala, ANO


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2010, 22:50 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 09 úno 2010, 22:59
Příspěvky: 49
Bydliště: BB (SVA) - KE (J5)
in-game nicky: Sosie, Nuuk, Handsome
prispevok nad je moj


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2010, 23:36 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
ANO :)

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Gaim
PříspěvekNapsal: 03 kvě 2010, 01:00 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
jop pekna prihlaska na skusku to by slo

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz