Právě je 01 říj 2024, 08:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012, 21:53 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 13 úno 2012, 21:07
Příspěvky: 2
in-game nicky: Nedostupny
***Meno postavy : Nedostupny

***Povolání a level : : Druid 80 lvl

***Talenty : : Balance , off spec Resto

***Alti : : Braider Shaman - nehrávam. Venujem sa čisto len Balance.

***Predchádzajúce guildy : : Bleeding Sabbaths - Rozpad Guildy. Champions of Light - Dovod prečo somodišiel je ten, že to tam nemá zmysel. Jeden 17 ročný chlapec bez rozumu nadáva každému etc... (Lupita mi dá za pravdu)

***Zameranie : : PVE. Čiastočne aj PVP. V poslednej dobe sa PvP nevenujem.

***Ako dlho hrám WoW : : 4 roky s pol ročnou prestávkou.

***Skúsenosti s raidami na Wotlku : : Progress ICC - ICC 10 : 10/10 ICC 25 9/10 TOGC 25 4/5

***Popis mojho PVE gearu : : 3x Sanctified 1x Lasherweave, Väčšina vecí z ICC 25. Trinkety možno poslabšie, ale vyhovujú mi momentálne.

***Armory : : na ziadost anthorie bola armory zrusena

***Vek : : 17 rokov mám

***Ako často sa venujem WoWku : : Každý deň okolo 3 hodinky. Cez víkend viac, ak je raid, tak potiahnem do kedy je potreba.

***Prečo chcem ísť do Ordo Satanas : : V poslednej dobe som si poriadne nezaraidoval. Chcem si nájsť guildu, kde strávim svoj voľný čas. Plus je kolektív a všetko okolo toho. Už mám dosť neustálych hádok v guildách. Rád si v klude zaraidujem, priznám si chybu a mám chuť sa zlepšovať.

***Niečo o sebe: Volám sa Matúš. Mám 17 rokov. Študujem Manažment v Novom Meste nad Váhom. Svoj voľný čas trávim vonku a na PC. Ak je treba, tak ostanem na tom PC dlhšie. Záleží všetko podľa potreby. Dokážem sa zariadiť, ako je potreba. Som flexibilný človek ;).

***Aký budem prínos pre guildu : : Prínosom by som bol v raidoch. Točím 9,5k dps+. Dps neni všetko, preto nefailujem. Taktiky a všetko poznám, čiže možno novými nápadmi a podobnými vecami. Som komunikatívny človek, takže sa zapájam na TS do debaty.

Všetky potrebné addony, ktoré sú povinné či už k mojej classe, alebo ku inej mám. Team Speak mám a používam často. Samozrejme, že aj Microfone mam.

Samozrejme rešpektujem vnútorné pravidlá guildy, či už na raide alebo aj mimo neho. Pravidlá neporušujem a dodržujem ich. Nevyhladávam problémy, rád poradím keď je treba, ale aj si rád nechám poradiť. Každý sa má čo ešte učiť. Nikto neni dokonalý.

Beriem na vedomie, že ak poruším pravidlá guildy budem vykickovaný z guildy.

EPGP používam, takže ho mám pripravený.

Ďakujem za možnosť si napísať prihlášku.


Prajem príjemný zbytok dňa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012, 22:07 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 dub 2011, 08:38
Příspěvky: 186
in-game nicky: Tangerine, Tanga, Tangacka <> Tangerajn, Tange
lauryn si ta preklepne lepsie
ja som ZA test

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012, 22:11 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
Hmm Za test raid. Som snim na armi v G :D SS

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012, 22:23 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 07 říj 2011, 14:06
Příspěvky: 110
in-game nicky: Mougan
ZA Prihláška pekná páči sa mi prístup celkom tak Dpsko je si myslím tiež slušné na Eq a uvidíme Ako sa vyjadrí Lauryn a Lala ... :) Gl

A k bodu 5. Andiron je trubka ... môj názor


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012, 23:09 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept
Uživatelský avatar

Registrován: 23 črc 2011, 13:20
Příspěvky: 2
in-game nicky: Lupita
Som za test raid :) A Chol na tom nieje najlepšie aj z Mišačkom Andironkom ktorý sa este stále vie predviest ale keďže dosiel najdalej ked ho mamka poslala vysypat kôš tak sa mu nečudjem....dnes sa predviedol na ts..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012, 23:23 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
myslím, že druidov je dosť ..
a to, že ťa kickli (alebo si leavol) z chol a o týždeň (dnes na obed) ťa zobrali a teraz si leavol mi pripadá trošku fail... :)
zamňa zatiaľ nie :)

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012, 23:29 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
Ked som donútil Lupitku napísať koment tak idem aj ja .

No ja som človek čo dáva šancu vždy nech si o tom rozhodne CL ... ako trochu mi to príde tiež divné že si v CHol bol len chvílku nejak 3 týždne možno menej čo si si tam dával prihlášku sa mi zdá ale asi si mal pádne dôvody len mi trochu príde drblé že ludia z Chol nevyhodia andirona pričom tam má s ním problémy vela ludí a radšej sa rozlúčia s inými ako s jedným to je môj názor

tak nwm ked sa ukáže že si pohodák a máš prehlad o svojej classe tak som ZA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 13 úno 2012, 23:37 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 13 úno 2012, 21:07
Příspěvky: 2
in-game nicky: Nedostupny
Takto, aby neboli nejasnosti ohladom mojho posobenia v chol, tak napíšem o čo šlo. Bol som prijatý do Chol. Prešiel som 3 raidami ICC 25. Následne som bol vybratý konkurzom na pol ročnú stáž do Grécka, kam aj odcestujem. Vzhľadom na to, aký mi poslali rozpis, tak som by som nestíhal raidy v Chol. S officermi som sa dohodol tak, že teras leavnim a keby sa naskytne možnosť, že sa niečo zmení a budem mocť stíhať raidy tak sa Vrátim. 2 dni do zadu mi bol na moju žiadosť poslaný ďaľši upraveny rozpis, kde sa ukázalo, že budem všetko v pohode stíhať, tak som sa vrátil späť.

Ale keďže sa dnes na TOGC 25 ukázal charakter niektorých ludí, tak som sa rozhodol aj s niektorými ďalšími, že guildu opustím. Lupitka v tom raide bola, takže ona dosvečí to, že Andiron tam len hanbu guilde robil, nič viac.

To je z mojej strany všetko


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012, 00:01 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 02 pro 2011, 19:35
Příspěvky: 17
in-game nicky: Suchy, Tory, Ychus
Som Za test raid paci sa mi tvoja prihlaska... a zdielam tvoj nazor ohladom andirona... =P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nedostupny
PříspěvekNapsal: 14 úno 2012, 00:02 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2011, 17:23
Příspěvky: 128
in-game nicky: Cuci
mam tuseni je druidu je hodne.....tetkom Ever zacal s Bala... noo jsem za ale at rozhodne nekdo vys postaveny..


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz