Právě je 08 říj 2024, 13:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 31 led 2012, 20:26 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 29 led 2012, 23:26
Příspěvky: 23
in-game nicky: Perro, Rylay, Lamamoon, Bohunik, Wanatutaitu
Dobrý deň,

1. Jméno hlavní postavy : Perro
2. Povolání a Level : Mage 80
3. Talenty : Frostfire / Arcane
4. Alti :
Rylay (80 main spec Holy Priest, off spec Shadow),
Lamamoon (80 main spec Druid Feral - tank, zatial bez off specu),
Thel (80 paladin, ktorého som kúpil bez mailu a je len na farmenie)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Áno
6. Profese : Perro (JWL 450, ENG 450), Rylay (ENCH 450, ALCH - zameranie na flasky – 450), Lamamoon (LTW 441, INSC 435), Thel (MIN 450, HERB 450)
7. Předchozí guildy : SGC
8. Zaměření : PVE, (PVP fakt len príležitostne)
9. Jak dlouho hraji WoW : 2-3 Roky
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Mám odchodené všetko na WotLK od Naxxu, Ulduaru cez TOC, TOGC až po ICC (mám odprogresované všetko okrem LK na 10 a na 25 mi chýba Sindragosa a LK avšak teóriu ovládam len v predchadzajúcej guilde neboli ľudia veľmi ochotný progresovať)
11. Popis mého PvE eq :
Perro: equip záleží od raidu (podľa toho, či idem ff alebo arcane, či sa v raide nachádza Balance Druid resp. Shadow Priest, Dreanei atd. ) vzásade sa pohybuje od 5800-5950 GS full PVE (len s arcanom behám s WF weaponou a off-handou keďže lepšie momentálne nemám k dispozícii)
Link: bohužiaľ momentálne mi na Armory ukazuje už 2 dni, že Perro má na sebe pvp eq, preto nemá zmysel dávať sem link (kľudne dojdem a môžete si ma inspectnut ingame)
Rylay: v holy mám 5827 GS a v shadow 5747 GS
Holy link: http://armory.anthoria.net/character-sheet.xml?r=AnthoriA&cn=Rylay
Shadow link: podobne ako u Perra je tam holy eq
Lamamoon: zatiaľ je to lowka, ale tak mám 5116 GS
Link: http://armory.anthoria.net/character-sheet.xml?r=AnthoriA&cn=Lamamoon
12. Věk : 21
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Momentálne opakujem 3 ročník na VŠ s tým, že mi stačí napísať bakalárku, čiže jediné, čo ma od wowka môže dostať je práca kde si však píšeme smeny týždenne, takže prakticky vždy keď bude v GC raid na ktorý sa nahlásim tak dojdem.
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Hlásim sa k Vám hlavne kvôli tomu, že v SGC mi chýba progress a všeobecne už to nie je to čo bývalo (za čias keď to viedol Narghille), a taktiež mám výhrady voči súčastnému vedeniu guildy, ale to je skôr osobné ;)
15. Něco o sobě : Jsom flegmatik, ktorý bere wow ako hobby, mám rád v raidoch poriadok a disciplínu.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Prínosom pre guildu by som mohol byť v prvom rade tým, že mám 2 postavy schopné ísť ICC 10/25, či už v podobe dmgu (mage) alebo healu (priest), ochotou pomôcť hráčom guildy, buď pri expení, raidoch alebo materiálne, celkom širokou škálou profesií a za zmienku možno stojí, že som bol v SGC officirom (až kým som sa sám nedemotol) a po Narghillovom odchode sme sa o guildu starali asi 3 ľudia a dovolím si povedať, že chod guildy sa nám podarilo rozbehať celkom úspešne o čom donedávna svedčila aj spolupráca s horneys.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Spomínané addony samozrejme mám, aj keď Omen nezvyknem používať, čo sa EPGP a GC týka, tak keďže som zakladal v predchadzajúcej guilde raidy, tak samozrejme že poznám a ovládam. TS mám mikrofón taktiež a nemám problém s ich používaním.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS? : Samozrejme, že píjmam a nebudem kaziť meno OS.
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Súhlasím.
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Ja som sa pripravený narodil :)
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší? Momentálne niesom oboznamený s prideľovaním lootu resp. nie tak lootu ako EP/GP koľko dávate za jednotlivých bosov a aký je (ak je) pravidelný decay avšak to si snáď pozriem na Vašej stránke alebo fóre.

S pozdravom Perro


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 31 led 2012, 22:11 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 16:38
Příspěvky: 105
in-game nicky: Wolzer, Walzer, Gollem, Silisia
Ach Perro Perro … u mě máš zatím PROTI v prve řade asi za narážky typu „aha leaveri“ a njaky taky hejt po leavu SGC ,ale upřímně kdo si tehdy nějakou tu špínu nehodil :D spíš bych měl otázku: Kdo to tam teraz vede? :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 31 led 2012, 22:31 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Chjo, čeknite ho niekto.. :/

Teba si pamätám z arén a.. Kiežby bol niekto taký malý a silný ako Ejdzej :)

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 07:35 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2011, 15:20
Příspěvky: 120
in-game nicky: Toofife,Humunumukapa,Msilas
Perro má za mňa určite za test raid ... z pohladu toho,že sa poznáme z raidov,ktoré sme si odprogresovali.Môžte so mnou nesúhlasiť,ale ja ho poznám ako férového hráča,aspoň tak sa v tú dobu správal.

Česť

_________________
Level 80 rogue pvp BIG AMBUSH CRIT 23k!
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 11:21 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
prihlaska v pohode, magove open tak co se me tyce, tak bych ho pustil na test raid

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 11:52 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
za test raid


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 12:51 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011, 23:02
Příspěvky: 45
in-game nicky: Nalfein | Haakon | Fin | Fjodor
Podľa prihlášky celkom inteligentný prístup, čo je u mňa plus.
Tiež mám, min. mága a priesta, v podvedomí späté s celkom solídnymi výkonmi.

Som za test raid.

_________________
Nalfein, Anthoria
Fin, Twinstar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 12:52 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 24 črc 2011, 11:04
Příspěvky: 34
in-game nicky: Qer
prihlaska pekna... za test raid


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 13:31 
Offline
Guild Master Twinstar
Guild Master Twinstar
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2011, 07:37
Příspěvky: 637
Bydliště: Topoľčany
in-game nicky: Ademar, Feldmarsalek, Aremys, Gwaihir
Ak nebude nik iný môcť, môžem s ním skúsiť hodiť reč a trocha sa na to pozrieť. Keď tak spamuj ingame Ademar, alebo Aremys, niekde budem lognutý dnes

_________________
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška Perro
PříspěvekNapsal: 01 úno 2012, 13:54 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Ademar píše:
Ak nebude nik iný môcť, môžem s ním skúsiť hodiť reč a trocha sa na to pozrieť. Keď tak spamuj ingame Ademar, alebo Aremys, niekde budem lognutý dnes


Stále nechapes ze prista ani maga hrat nevies? xD

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz