Právě je 02 říj 2024, 05:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 00:38 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 28 led 2012, 23:55
Příspěvky: 2
in-game nicky: Neeroe
1.Jméno hlavní postavy : Neeroe

2.Povolání a Level : Rogue 80

3.Talenty:Combat/Assassination

4.Alti : Nemám žiadnych.

5.Profese : Jewelcrafting(450),Mining(450)

6.Předchozí guildy : Last second alive-nedostatok PVE,Loch Modan Yacht Club-úplný rozpad guildy.

7. Zaměření : PVP/PVE-oboje hrám aktívne.

8.Jak dlouho hraji WoW : Tak začínal som na TBC na servery Patriot taktiež za rogua.Vo wotlku mám zasebou Naxxramas,TOC/TOGC,ICC, ktoré som naprogresoval viac než dosť.Boli tam aj nejaké Hcčka ale achievementy bohužiaľ zatial nemám.Čo sa týka bossov v TOGC 10/25, síce s nich nemám achievemnty a nedal som ich ale taktiky mám dostatočne naštudované,to isté sa týka aj niektorých bossov v ICC 10/25 ale samozrejme v normal mode.

9.Popis mého PvE eq :Tak mám cca 6049 full PVE eq na combat a v bagu mám niektoré itemy aj na assassination talenty.

10.Věk : 17

11.Jak často se věnujes WoWku ? : Pondelok-15:00-23:00 (samozrejme s prestávkami)
Utorok-15:00-23:00 (samozrejme s prestávkami)
Streda-15:00-23:00 (samozrejme s prestávkami)
Štvrtok-15:00-23:00 (samozrejme s prestávkami)
Piatok-14:00-21:00 (samozrejme s prestávkami)
Sobota:16:00-21:00 (samozrejme s prestávkami)
Nedeľa-v podstate celý deň ak sa niečo neprihodí


12.Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Takže v prvom rade viem že ste jedna z najlepších guíld na servery, pravdaže preto že sa chcem usadiť v dobrej a kvalitnej spoločnosti ľudí, chcem sa u vás zlepšovať, a samozrejme chodiť raidy z kvalitnými ľuďmi.

13.Něco o sobě : Rád hrám futbal,basketbal,florbal a samozrejme WOW.Ale aj tak na prvom mieste je samozrejme priateľka:)...Som z Oravy, študujem na strednej škole odbor(marketing)

14.Jaký bude váš přinos pro guildu ?: Som komunikatívny typ človeka, rád pomôžem, dobre ovládam svoj class, nefailujem:)...

15.PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Všetko mám:)

16.Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?:Viem sa obládať, hanbu guilde určite neurobím.

17.Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?:Ano uvedomujem si to.

18.Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?:Všetko už mám nachystané takže nieje problém.

19.Na záver by som sa chcel ospravedlniť niektorám hráčom ktorých som v minulosti naštval alebo som im nadával,človek sa mení a ja vám to aj dokážem že už niesom ten za ktorého ste ma mali:)...a prepáčte za gramatiku:) nieje to moja silná stránka... S pozdravom Neeroe


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 01:00 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Squer55 píše:
1.Jméno hlavní postavy : Neeroe

2.Povolání a Level : Rogue 80

3.Talenty:Combat/Assassination

4.Alti : Nemám žiadnych.

5.Profese : Jewelcrafting(450),Mining(450)

6.Předchozí guildy : Last second alive-nedostatok PVE,Loch Modan Yacht Club-úplný rozpad guildy.

7. Zaměření : PVP/PVE-oboje hrám aktívne.

8.Jak dlouho hraji WoW : Tak začínal som na TBC na servery Patriot taktiež za rogua.Vo wotlku mám zasebou Naxxramas,TOC/TOGC,ICC, ktoré som naprogresoval viac než dosť.Boli tam aj nejaké Hcčka ale achievementy bohužiaľ zatial nemám.Čo sa týka bossov v TOGC 10/25, síce s nich nemám achievemnty a nedal som ich ale taktiky mám dostatočne naštudované,to isté sa týka aj niektorých bossov v ICC 10/25 ale samozrejme v normal mode.

9.Popis mého PvE eq :Tak mám cca 6049 full PVE eq na combat a v bagu mám niektoré itemy aj na assassination talenty.

10.Věk : 17

11.Jak často se věnujes WoWku ? : Pondelok-15:00-23:00 (samozrejme s prestávkami)
Utorok-15:00-23:00 (samozrejme s prestávkami)
Streda-15:00-23:00 (samozrejme s prestávkami)
Štvrtok-15:00-23:00 (samozrejme s prestávkami)
Piatok-14:00-21:00 (samozrejme s prestávkami)
Sobota:16:00-21:00 (samozrejme s prestávkami)
Nedeľa-v podstate celý deň ak sa niečo neprihodí


12.Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Takže v prvom rade viem že ste jedna z najlepších guíld na servery, pravdaže preto že sa chcem usadiť v dobrej a kvalitnej spoločnosti ľudí, chcem sa u vás zlepšovať, a samozrejme chodiť raidy z kvalitnými ľuďmi.

13.Něco o sobě : Rád hrám futbal,basketbal,florbal a samozrejme WOW.Ale aj tak na prvom mieste je samozrejme priateľka:)...Som z Oravy, študujem na strednej škole odbor(marketing)

14.Jaký bude váš přinos pro guildu ?: Som komunikatívny typ človeka, rád pomôžem, dobre ovládam svoj class, nefailujem:)...

15.PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Všetko mám:)

16.Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?:Viem sa obládať, hanbu guilde určite neurobím.

17.Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?:Ano uvedomujem si to.

18.Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?:Všetko už mám nachystané takže nieje problém.

19.Na záver by som sa chcel ospravedlniť niektorám hráčom ktorých som v minulosti naštval alebo som im nadával,človek sa mení a ja vám to aj dokážem že už niesom ten za ktorého ste ma mali:)...a prepáčte za gramatiku:) nieje to moja silná stránka... S pozdravom Neeroe

Proti,nemam s nim dobré zkušenosti

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 02:17 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2010, 21:23
Příspěvky: 194
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Manowarrior, Vonjose
Lauryn, aké zlé skúsenosti?
Aj mne sa niečo marí ale vôbec si nie som istý s čím sa mi tvoje meno spojuje. Viem len že to čítam "Nérodžóu". :D
Inak na prihlášku si použil starý formulár ak sa nemýlim... Mám zmiešané pocity, nech ťa checkne CL.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 08:35 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2011, 18:17
Příspěvky: 290
in-game nicky: Pocco, Poxx, Poxxy
počkám si na vyjadrenie CL---ale skôr som proti

_________________
ObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 10:08 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 16 led 2012, 17:35
Příspěvky: 18
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Resour
aj ked som tu kratko .. som proti , nemam snim dobre skusenosti
napisal mi ingame ... mozno sa zmenil tak som neutral

_________________
RRRrrr...


Naposledy upravil Resour dne 29 led 2012, 11:42, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 10:16 
Offline
Guild Master Twinstar
Guild Master Twinstar
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2011, 07:37
Příspěvky: 637
Bydliště: Topoľčany
in-game nicky: Ademar, Feldmarsalek, Aremys, Gwaihir
Uveďte tie zlé skúsenosti, o čo presne ide, aby si ho vedeli viacerí zariadiť. Zatiaľ sa neprikláňam k žiadnemu rozhodnutiu

_________________
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 10:29 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Squer55 píše:
16.Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?:Viem sa obládať, hanbu guilde určite neurobím.


Všetko by bolo v pohode, keby sme v prihláške nemali tento bod. Bohužiaľ som si istý, že by si ho nezvládol.. Viem, že ľudia sa menia, ale keď mi nadávaš jak ujetý pred 2 týždňami, pochybujem že za taký krátky čas si sa zmenil.

Aneb nechcem v guilde dementa. Toť vše.

Som PROTI prijatiu do guildy. :)

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 10:49 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 15 říj 2011, 15:57
Příspěvky: 63
in-game nicky: Cassy
konfliktní člověk,který by guildu určitě dobře nereprezentoval..
ani ten věk ti nevěřím,zkus si nejdříve zjistit,kam se hlasíš.

_________________
NA CO OFFI,KDYŽ JE ANTHORIA?! :D
Anthoria offilike PROgamming
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 10:56 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Nebol si aj v Arcyho penisoch (Odo Lentilkas)? NIE pre dovody ake napisal ostatok

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška-Neeroe
PříspěvekNapsal: 29 led 2012, 11:15 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
LalaONE~ píše:
Nebol si aj v Arcyho penisoch (Odo Lentilkas)? NIE

Důvody řekli už canter,cassy a spol

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz