Právě je 02 říj 2024, 17:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 16:07 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 09 říj 2011, 16:59
Příspěvky: 27
in-game nicky: Etky
ja som ZA test... Monika ak si dobre pamatam je v pohode a toci celkom slusne dps :-bd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 16:09 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 24 lis 2011, 18:23
Příspěvky: 12
in-game nicky: Alyana
Jasné, každý si myslíme své, to že si mě nepamatuješ je škoda. A ješte cituji :,,i s nejlepsim pritelkyni se pohadam kdyz si oblikne nove obleceni a vypada v tom smesne, ale i kdyz si pohodame a reknu ze je hloupa pipinka tak ji mam rada a druhy den se spolu smejeme´´. Tak tomu snad sama nevěřís :D

Malý dodatek ( jsem mužského pohlaví )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 16:12 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 11 led 2012, 15:38
Příspěvky: 5
in-game nicky: Exsi
Munchen píše:
A EXSI ty se nevyjadruj ja jsem te kickla pac si v ten sami cas co mela jit guilda icc25 sla raid se Satanama. Co si jako myslis? kdyby si sla raid napriklad s Enli v ten cas co by te guilda Satani potrebovala na raidu, myslis ze by te nekickli? sak to je na hlavu postavene...tak ji sem vemte kdyz tohle dela a me ne? a mimo to bych sem nikdy nesla kdyby se Crazy nerozpadlo a nebyly tam takovy chytraci ktery si delali idcka s jinejma guildama, to ty a tobe podobny muzete za rozpad ne ja kocicko dnes jsem se logla a 20lidi leavlo za posledni dva guildu, uz tam neni vubec nikdo...A nerikej ze jsem je tady pomlouvala tady neslo vubec o Satany kdyz sem to rikala, to je jedno s jakou guildou si byla, pointa je ze si nekde v nake guilde a nedavas ji vse a delas si idkca jinde a tohle presne ja nedelam ja jsem verna ty guilde kde jsem a bavi me to a snazim se a odchazim az jako posledni a to skoro vzdycky...

Toto jsem musela napsat, aby se tady neroztrh pytel s tim ze JA jsem LEAVER a JA Vas pomlouvam....


Moja mila, ja som pisala hned v pondelok, ze idem raid s nimi a nik nebol proti a nikto nenamietal. Keby bol niekto proti tomu tak sa dohodnem na inom dni. Ale to uz som Ti predsa povedala v guild chate, ale Ty si aj tak stale budes rozpravat len to svoje pretoze nic ine nevies... A neohanaj sa tym ze si nic nepovedala dobre vies ze presne slo o to, stoj si za svojimi slovami, skoda ze som si to nescreenla....
K Tebe ja uz sa vyjadrovat nebudem proste mi nestojis za to, vyfarbila si sa vtedy a to mi bohate staci :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 16:21 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2010, 21:23
Příspěvky: 194
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Manowarrior, Vonjose
Čisto teoreticky ak by sme Munchen zobrali... Nemala by Exsi s ňou problém a naopak?
Čo sa týka prihlášky celkom fajn. Rock + metal :-bd
Ešte nech ťa pozrie niekto kto to vie za priesta... Zatiaľ som skorej za test raid.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 16:25 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 15:12
Příspěvky: 273
in-game nicky: Eol the hodne silny gnom
ja osobne hadky v guilde nemusim....bolo ich tu uz dost

nic proti tebe nemam ani ta nepoznam ale konfliktnych ludi tu nechcem

sry ale proti

_________________
I hold your life in my hands....RESPECT YOUR HEALER!!!
The horde's worst nightmare has been realised! :o GNOMES http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=188491
Obrázek
Obrázek
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=193013
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 16:31 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 21 led 2012, 14:10
Příspěvky: 12
in-game nicky: Munchen
dobře Exsi si v tyhle guilde kam i ja bych rada sla 2dny 3dny na test zatim, chapu ze me nemas rada ja jsem te jinak rada nahodou mela, proc jsem te kickla jsem napsala a priznej si sama sobe,ne verejne, ze si me mela rada dokavad sem te nekickla. nechces me sem a si proti ok...oni se rozhodnou...tak se nebudeme chovat jako zavistive slepicky na kurniku a nebudeme jim tady predvadet zenske bitky. PEACE.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 16:43 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 01 led 2011, 17:22
Příspěvky: 89
in-game nicky: Ahojka, Ahojko, Paskuda
Aaa "už se perou?" , ale mal by to tu niekto trochu schladit ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 16:44 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 21 led 2012, 14:10
Příspěvky: 12
in-game nicky: Munchen
no a vite proc jsem byla takova vic videt? to neni jenom proto ze bych byla jenom sama od sebe hadava s blbou naladou a sla se jen tak vyrvat na wow, ja se spis na wow chodim uklidnit a odreagovat se od realu. Byla jsem klass leadr a ten to proste musi trosku kocirovat, v kazdy guilde nekdo sefuje a nekdo posloucha, nekomu se neco nelibi nekdo dela nesmysly, nekdo ho napomina a vzdycky bude nekdo komu nejste sympatcky a nelibi se mu jak co resite..fajn ted se zase nekdo chytl toho ze se hadam, ja se vzdycky chytnu kdyz mam duvod at uz je opravneny nebo ne, protoze kazda akce vyvola reakci, a nak se mi nezda a neverim tomu ze v ORDO SATANAS jsou sami andelove a etericke vily a ja bych tam posobila jako SATAN :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 17:47 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
+ shadow priest momentálne jeden (ever) :)
- ako už eol napísal konfliktov bolo v guilde už dosť a myslím, že v tejto chvíli tam žiadne nové nepotrebujeme :)

zatiaľ neutral.. uvidíme ešte ako sa ukážeš HF...

a prestaňte sa tu hádať kto ho má väčší atď atď... nič tým nevyriešite ani chleba nebude lacnejší.. its just a game without sense ;)

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Naposledy upravil Tacpad dne 21 led 2012, 19:46, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 18:45 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
tacpad, na Everglada si zabudol..
eol, suhlas..

k Munchen...
1. pocas LMYC hatovanie Orda, ludi si v tomto smere pamatam..
2. viem ze urcity cas za ten char hral chalan na 100%, to by som rad objasnit..
3. v guilde nechcem mat ziadne hadky a Exsi som si celkom oblubil este pred tym ako bola v Orde.. netusim ci by ste sa cez seba dokazali preniest a v tom pripade Exsi vyhrava..
4. je mi jedno ci si dominantny typ alebo hadava osoba, mne ide v prvom rade o kolektiv.. to znamena ak je tu niekto dlho a ma urcitu poziciu, ziadny novacik si nebude otvarat na toho cloveka usta.. hladam hraca do partie, na pokec, ktory sa s komunitou zzije, bude ju respektovat a reprezentovat a vie kde je jeho miesto..
5. kolektiv kolektiv kolektiv.. vsetko sa podriadzuje komunite v ktorej sa bavkame a dosahujeme s nou vysledky.. ak sa mienis hadat, pre takych ludi nemam prilis zlutovanie.. je nas dost, 1 clovek nas z biedy nevytrhne..
6. co sa tyka priesta, myslim ze ho ovladas viac ako len priemerne..


som skor proti, ale nechavam to otvorene, mozno zmenim nazor, ked tu par veci objasnis.. este si zistim od ludi mimo Orda nazor na teba..

Ever, hod s nou rec na TS.. cekni talenty a vsetko ostatne.. DPS na dummym

PS: ty aj Exsi si ten offtopic nechajte pre seba.. v pondelok ingame sa porozpravame a pripadne zajdeme ICC 10 vecer na test..

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz