Právě je 02 říj 2024, 15:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 14:22 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 21 led 2012, 14:10
Příspěvky: 12
in-game nicky: Munchen
1. Jméno hlavní postavy : Munchen
2. Povolání a Level : Priest 80
3. Talenty : Shadow main/Holy off
4. Alti : Tabi (ele šaman) Frau (feral tank) Co se týká mojich altů pořád se za ně učím a nejsem si jistá, jestli by pro tuto guildu byly přínosem, eq mají celkem slušný (5700pve), ale pořád si při tankování nevěřím a nejsem plnohodnotný tank, ne že by gear na to nebyl jen Frau je 80 pár měsíců a prostě o sobě nemůžu říct že jsem znalec feral druida a to samé ele šamana, pořád ho trošku neumím a nevytočím s nim víc jak 8k. Prostě plně ovládám zatím jenom mojeho maina shadow priesta a tyto dva alty mám ve fázi učení a testování a nehraju je tolik často jako maina a raidy s nimi chodím opravdu jenom vyjímečně. No čili nechám na vás, zda je nutné tyto alty brát taktéž do Vaši guildy.
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : ano
6. Profese : Herb,Alch full
7. Předchozí guildy : DoA, Lmyc, KoH, SGC, Crazy
8. Zaměření : od WOTLKu jenom PVE, PVP eq mám full rele +wrath doplňky které šly získat bez arena ratingu ( dává mi to cca 5700gs,1200rezilky), pvp eq jsem si zakoupila spíš coby sběratelka ne jako aktivní pvpčkář, BG si zahraji max 2x týdně…
9. Jak dlouho hraji WoW : nejsem si jistá cirka 6let možná dýl, pár let jako lamička
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : no Naxx a Uld je pro mě španělská vesnice popravdě, možná jsem něco z toho párkrát byla ale už si to opravdu nepamatuju, určitě nevím všechny taktiky a neznám všechny bosse asi ani nejdou některý, TOCko znám skrz na skrz, na ICC10 jsme měla stálou partu dali jsme vše, když jestě nebylo open to nové poslední křídlo, těsně předtím jsme se rozpadli a na nové jsme se už nedostali je to asi 2měsíce, takže ty dva nový jsem ještě nezkoušela, nemám s kým, taktiky jsem si četla na netu. Co se týka ICC25 dali jsme s bývalou guildou 6/10, královnu jsme zkoušeli snad 2x a profesora dejme tomu 5x, taktiky znám ale nikdy jsem je nedala s guildou natož s lfg.
11. Popis mého PvE eq : mám čistý pve eq 5850gs, 0 rezilky, trinkety dmgerský oba, dost hodně shadow priestu má ten healovací trinekt na sp za frosty, ten používám jenom na heal, set 4/5, sockety modrý: haste a spirit, žlutý: haste nebo haste a sp, červený: sp nebo haste a sp, hitcap mám přesný, enchy full, crit nesocketuji, protože mám trinket na crit ze saurfanga a specializuju se spíš na haste.
12. Věk : 25
13. Jak často se věnujes WoWku ? : každý den jsem online
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Skoro všechny guildy ve kterých jsem byla se dřív nebo později rozpadly a napadají mě jenom dvě alícké guildy které tu byly jsou a budou pořád…Vy a Chol.
15. Něco o sobě : Jaj, no bydlím ve středních čechách, jsem zdravotník, dřív jsem pracovala jako recepční, nyní se chystám do zdravotnictví, mám ráda kočky, horory, umění, rock a metal…hadám stačí zatím.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Jsem velmi aktivní a komunikativní hráč, nejsem tichá voda, ve všech gildách jsem byla vidět, nejsem sice raid leader na ICC, ale běžně si skládám sama raidy na OS, VOA, weekly a TOC10 a mimo wow ráda pokecám i o realných věcech. Dále nejsem leaver ani afkér, sama afkéry kickuju z mojich raidů, když se se mnou dopředu nedomluví.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: všechno už dávno běžně používám mimo aggro metru
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: ano
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ano
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: ano
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: systém chápu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 14:25 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
Bol som snim parukrat ICC aj TOC.Sice ma zoznam guild celkom pekny aj tak som za Test Raid

*snou :)) :)) :)) prepac

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 14:55 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011, 23:02
Příspěvky: 45
in-game nicky: Nalfein | Haakon | Fin | Fjodor
Mno, za tú dobu čo hrám tu, už som s tebou bol v pár gildách a nikde si nejak extra dlho nevydržala, čo? A nebolo to rozpadnutím...
Lfg raid s tebou, rozdávanie lootu hala-bala... žiadne usmernenie chybujúcich hráčov, skôr naopak.

Ako človek môžeš byť v poriadku, nevravím.

Čo sa táka pve, equip nezodpovedá výkonom, viac-menej priemerne. Myslím, odmietli sa aj lepší hráči, hľadáme trochu niečo iné.

Proti

_________________
Nalfein, Anthoria
Fin, Twinstar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 15:11 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 11 led 2012, 15:38
Příspěvky: 5
in-game nicky: Exsi
Bola som s tebou v CHC, a moc pekne si sa vyfarbila posledny den mojho pobytu, ked si ma odtial kickla so slovami, ze si mam utekat za Satanama spominas si? A teraz tu mas prihlasku ty? Podla mna velka ironia ;-)
Tvojim impulzivnym spravanim odislo vtedy z guildy viacero ludi co sa s Tebou nechceli hadat o banalnostiach, ktore si vzdy riesila.
Som tu sice nova, no zasadne som

Proti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 15:17 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 09 črc 2011, 15:38
Příspěvky: 30
in-game nicky: Everglade
Prihlaska fajn. Meno je mi zname, v nejakom raide sme uz spolu boli - preto mam nazor kladny, teda som predbezne za na test raid, s podmienkou ze by som este rad pozrel talenty a dmg na dummy. Ozvi sa mi prosim v hre Everglade/Evertrisha.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 15:28 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 21 led 2012, 14:10
Příspěvky: 12
in-game nicky: Munchen
no Nalfene ja te vlastne neznam, tak se te nechci nejak dotknout, jenom slysis tu ironii ze byl si se mnou v par guildach?takze ty si v nich taky byl a si tu a jak si se sem dostal bez leavnuti tech guild ve ktery si byl se mnou?ja jsem leavla vzdy jako jedna z poslednich kdyz uz nebylo cesty zpet a kdyz uz vsichni poleavovali ja nejsem zadnej leaver.

A EXSI ty se nevyjadruj ja jsem te kickla pac si v ten sami cas co mela jit guilda icc25 sla raid se Satanama. Co si jako myslis? kdyby si sla raid napriklad s Enli v ten cas co by te guilda Satani potrebovala na raidu, myslis ze by te nekickli? sak to je na hlavu postavene...tak ji sem vemte kdyz tohle dela a me ne? a mimo to bych sem nikdy nesla kdyby se Crazy nerozpadlo a nebyly tam takovy chytraci ktery si delali idcka s jinejma guildama, to ty a tobe podobny muzete za rozpad ne ja kocicko dnes jsem se logla a 20lidi leavlo za posledni dva guildu, uz tam neni vubec nikdo...A nerikej ze jsem je tady pomlouvala tady neslo vubec o Satany kdyz sem to rikala, to je jedno s jakou guildou si byla, pointa je ze si nekde v nake guilde a nedavas ji vse a delas si idkca jinde a tohle presne ja nedelam ja jsem verna ty guilde kde jsem a bavi me to a snazim se a odchazim az jako posledni a to skoro vzdycky...

Toto jsem musela napsat, aby se tady neroztrh pytel s tim ze JA jsem LEAVER a JA Vas pomlouvam....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 15:39 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 dub 2011, 08:38
Příspěvky: 186
in-game nicky: Tangerine, Tanga, Tangacka <> Tangerajn, Tange
ženy xD

ale tak ja som ZA TEST , osobne nemam zle skusenosti

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 15:44 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 24 črc 2011, 11:04
Příspěvky: 34
in-game nicky: Qer
ZA! poznam z Koh :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 15:45 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 24 lis 2011, 18:23
Příspěvky: 12
in-game nicky: Alyana
Munchen, promiň ale byl jsem taky v CHC a podle mě si strašně konfliktní typ. Toto bude moje první okomentovaná přihláška od doby co tu jsem a komentuji to proto, že si myslím, že sem prostě nepatříš i semnou jsi měla pár problémů s dost vulgárního vyjadřování. O eq a dmg mě osobně nejde, to se dá nějak napravit (zlepšit),ale to co jsi dělala v CHC jak si se s každým hádala, to už se asi nezlepší. Jdeš do guildy kde je pár lidí které nesnášís a ani nevypadá, že by jsi se chtěla usmířit ba naopak .Myslím si, že po této přihlášce nebudeš mít ráda ani mě ale co už. Podtrženo sečteno si myslím, že kdyby jsi se k nám dostala, tak přineseš více špatného, než dobrého.

Já jsem Proti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Munchen
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 15:58 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 21 led 2012, 14:10
Příspěvky: 12
in-game nicky: Munchen
no dobre jsem DOMINANTNI typ, nejsem MATKA TEREZA jako aliana, jsem konfliktni typ, na druhou staranu vsechno beru s humorem a neexistuje clovek na wow kteryho bych nesnasela to neni pravda i s nejlepsim pritelkyni se pohadam kdyz si oblikne nove obleceni a vypada v tom smesne, ale i kdyz si pohodame a reknu ze je hloupa pipinka tak ji mam rada a druhy den se spolu smejeme...
Alyano ja si te vubec nepamatuju ani nevim jaka si klasa nic a nerikej ze jsem nesnasenliva, jsem hadava ano, ale ne nesnasenliva :D


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz