Právě je 02 říj 2024, 15:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 18 led 2012, 22:21 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 dub 2011, 08:38
Příspěvky: 186
in-game nicky: Tangerine, Tanga, Tangacka <> Tangerajn, Tange
Ccealon píše:
dakujem za rady aj za kladne hodnotenia. Na hit som si nedal talenty lebo hitu mam strasne vela. boty mam preto take lebo z icc25 leather boty su len na crit a ziadne haste a tie cloth z festa mi este nepadli. Gemy som este nekontroloval. Enchanty som dal na tie itemy na ktorych nebolo nic. v nedelu na test raid urcite dojdem ale ako som spomenul v prihlaske, mam trening v Pondelok takze na ICC10 sa nedostavim. Prepacte ale treningy maju pred wowkom prednost (aspon pre mna :D). Aaa na Queene sa mi nezdalo ze by mi trebalo talenty na pushback. este sa chcem spytat Lauryn ci treba treantov lebo mne sa to zda ako zbytocnost co na par sekund zvysi dmg a lahko skape tak nvm. V kazdom pripade dakujem za rady. Tak asi som uz odopovedal na vsetky vase otazky. Vidime sa na Nedelnaisiom raide pripadne /w me na Wowku



boty su dobre aj clothacke z craftu + co je zle na crite ?
si si nevsimol ze na queene dostavas stale pravidelny dmg ? alebo aj na festerovi
stromceky su luxury ale u mna skor For Fun xD

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 18 led 2012, 23:24 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
kamil0606 píše:
Ccealon píše:
dakujem za rady aj za kladne hodnotenia. Na hit som si nedal talenty lebo hitu mam strasne vela. boty mam preto take lebo z icc25 leather boty su len na crit a ziadne haste a tie cloth z festa mi este nepadli. Gemy som este nekontroloval. Enchanty som dal na tie itemy na ktorych nebolo nic. v nedelu na test raid urcite dojdem ale ako som spomenul v prihlaske, mam trening v Pondelok takze na ICC10 sa nedostavim. Prepacte ale treningy maju pred wowkom prednost (aspon pre mna :D). Aaa na Queene sa mi nezdalo ze by mi trebalo talenty na pushback. este sa chcem spytat Lauryn ci treba treantov lebo mne sa to zda ako zbytocnost co na par sekund zvysi dmg a lahko skape tak nvm. V kazdom pripade dakujem za rady. Tak asi som uz odopovedal na vsetky vase otazky. Vidime sa na Nedelnaisiom raide pripadne /w me na Wowku



boty su dobre aj clothacke z craftu + co je zle na crite ?
si si nevsimol ze na queene dostavas stale pravidelny dmg ? alebo aj na festerovi
stromceky su luxury ale u mna skor For Fun xD

Si stáhni něakej cast bar,pokud jedeš crit,momentalne se jinej styl nejede,tak tam je treba pushback,protoze na starfire ti na queene hazi kolikrat +0.5s,na wrath i 0,3s,vetsinou min,ale i tak.Stromky jsou k nicemu.Pokud si dobre spominam,tak si mel vytalentovanej hit a pak si mi psal ze mas prez 400.Ten furor ti ubere cca 80 intelect,coz skoro nic neni v prepocitani na crit a sp nic moc neni

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 19 led 2012, 00:56 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
1. pochybujem ze budes mat trening o 20 vecer.. v pondelok.. oprav ma ak sa mylim..
2. gemy a enchanty su absolutna povinnost, ak ich mat nebudes alebo budes ale zle, ani neriesim.. na botach budes mat enchant Tuskar´s Vitality.. preco sa spytaj v raide..
3. je nas uz celkom dostatok, takze hracov si uz mozme dovolit nebrat aj ked su dobri.. musis sa fakt snazit ak sa sem chces dostat..

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 20 led 2012, 09:12 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 01 kvě 2011, 15:20
Příspěvky: 120
in-game nicky: Toofife,Humunumukapa,Msilas
Cealon-a poznám z LFG,nie je to zlý človek , ochotný pomôcť a zlepšovať sa.Uvidíme v nedeľu,držím palce.

_________________
Level 80 rogue pvp BIG AMBUSH CRIT 23k!
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 20 led 2012, 09:35 
Offline
Guild Master Twinstar
Guild Master Twinstar
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2011, 07:37
Příspěvky: 637
Bydliště: Topoľčany
in-game nicky: Ademar, Feldmarsalek, Aremys, Gwaihir
Písal mi včera večer, že nemôže prísť. Možno sa tu ohlási sám, urobil by to i včera, len forum nešlo

_________________
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 15:12 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 13 led 2012, 23:58
Příspěvky: 4
in-game nicky: Cealon
Ahojte. Na Nedelnajsi raid dojdem urcite nic by nemalo vyskocit.
Orrin, tebe chcem povedat ze treningy mam pondelky a stvrtky od 18-20:00 ale 300in kym dojdem na trening nacas a 50 min po treningu, kym sa dostanem domov.
Raid time mam v Utorky, piatky, soboty a nedele.
A boty z tailoringu su drahe,nemam na ne surky a dodavaju hit ktory mi uz vobec netreba, ale mam aj na resto boty item lvl 264. Enchanty som si pozhanala epgp musim este nejaky dalsi addon stiahnut, asi to mate niekde na stranke.
Pisem z mobiilu tak prepacte za chyby, nemohol som napisat skor lebo mi neslo forko. Sry som topridal medzi prihlasky
Cealon


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 21 led 2012, 15:32 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 09 črc 2011, 15:38
Příspěvky: 30
in-game nicky: Everglade
Meno je mi zname, bol som s nim par lfg raidov. Som za test raid ak Lauryn, Lalala nenamietaju. Balance druidov mame dost, ale ja nie som toho nazoru, ze by to vadilo. Restak sa ale zide.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 23 led 2012, 11:59 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
ako to je s touto priháškou ? ide na ten TEST RAID alebo nie ?
alebo to už je uzatvorené ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 23 led 2012, 17:07 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 13 led 2012, 23:58
Příspěvky: 4
in-game nicky: Cealon
Selfimu som napisal raz ci ich nahodou nepreda, ale druhy krat som sa ho len spytal ci mi ti linkne pre kamosa. Nechcel som aby to bral ako vyzvu alebo nvm co aby mi dal boty. A IK bossovi nedam tak viac neviem co som tam mal predvadzat.
Chcem sa este spytat, lebo ste na TS hovorili ze bude verdikt kde mi poviete co a jak... neviem ho najst pls pomozte mi ked viete ze uz je niekde zaveseny. Vopred dakujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bala Druid - Prihláška
PříspěvekNapsal: 23 led 2012, 17:28 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Este nebol nikde ..včera som na to už nemal čas ..kažopadne po konzultacii s laurynom (sova powa) ti dávam tiež nie a tym padom Neprijatý
tak dik Paťko za prihlašku a maj sa ^^

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 31 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz