Právě je 04 říj 2024, 12:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 11 dub 2010, 18:51 
Rolash píše:
No ja som ani nevedel (a stále neviem) ako sa to robí a že sa to vôbec dá. :D Bol som za ÁNO ale teraz svoju odpoveď zvažujem. Máš svoje pro a proti. Proti už poznáš ale pro na tebe vidím ako jedna s mála prihlášiek že sa chceš ku nám naozaj dostať. U väčšiny prihlášiek vidím to že si človek podá prihlášku a ďalej je to 0 bodov. Nereaguje na naše otázky a už sa sem ani nepozrie. Neviem uvidím podľa reakcií ostatných.

Aspon nekdo se najde kdo nekouka jen na negativni veci= ban ae i na ty pozitini= aktivita ae u vas asi aktivita nic neznamena jak koukam


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 11 dub 2010, 21:05 
No počkaj zle si ma pochopil. Máš pravdu že väčšinou zvažujem všetky pro a proti a hľadám ich. Mám to proste v povahe. Ale za to že si porušil pravidlá ťa nechválim. A nechválim ťa ani za to že vôbec nevidím že by ťa to mrzelo. A tá aktivita to je len prvý dojem (síce prvý dojem je aj tá jak to povedať "neposlušnosť"). To ÁNO som ešte nepovedal (nie je zeleným) a ešte porozmýšľam.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 11 dub 2010, 21:23 
tak jako poruseni pravidel je dual acc pravidla porusuje snad kazdy hrac.. tak mam 1. ban za 3roky co stim nadelam uz nic..
tak to musim nechat jak je to... me je to teda uz jedno kdyz vidite jen ze sem parkrat porusil pravidla kdo je neporusil a uz vidim jak vsechny uzira ten dual acc.. je to ete vetsi prestupek nez bugovani..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 11 dub 2010, 21:35 
Ja dual acc nemám. Načo by mi bol? Mám na 1 acc postavu hordy 1 lvl orka shamana s ktorým maximálne kecám s kamarátmi u hordy. :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 11 dub 2010, 22:03 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 00:16
Příspěvky: 108
Bydliště: Náměšť nad Oslavou
in-game nicky: Vydropysk,Soplznosa
ikton píše:
si tu vsicni hrajete na slusny hrace.. a prividelat=potrebovat par goldu.. holt sem mel tu smulu ze sem asi 4 odevzdal ten q a prislo tam Gm tak sem si nabugoval 50g... jako ja vas nechapu jak v minuli zprave vy ste tu asi vsichni slusny nikdy ste nebugly zadnyho bosse nic proste jak vidim.. zmayslete se nad sebou nez timhle zpusobem budete soudit ostatni


No já bych byl i za ANO na zkoušku.Víc mě štvou lidi co se snaží obrat o goldy hráče nebo je připravit o Account.Anthoria není dokonalá a občas se tam nějaký bug objeví.Jinak zamyslel jsem se nad sebou a druhej účet nemám a bugy na kterých se dá vydělat jsem ještě nepotkal,asi nejsem normální O:-) =))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 11 dub 2010, 22:31 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2010, 20:51
Příspěvky: 535
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Pivoo, Respawn, Prelude
Vy hovorite, ze nie koli tomu, ze si bugol par goldov. Neda mi to ale vy ste fakt nikdy nic nebugli? Odpovedat nemusite odpoved kazdy pozna a ja hovorim ANO uz len z toho dovodu, ze sa snazi aspon obhajit a povie (napise) to co si mysli a nie nejaky blud len aby vsetkych ukludnil.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 12 dub 2010, 11:34 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
Tak kazdopadne ked potrebuje niekto zarobit zopar goldov tak nebugujem ...robim daily alebo na aukcii sa da dobre zarobit...dalsia vec su profky...
je pravda ze asi nikto z nas nie je uplne cisty...(cest vynimkam) ..ale to s dual acc ..ja mam vsetky postavy na jednom...druhy sa ani nechystam robit...a zato ze to robia ostatni (buguju)neznamena ze musis aj ty...
cize ako obhajobu ktoru si zvolil nie je najlepsia...takze u mna tiez NIE

mozno inokedy...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 12 dub 2010, 12:20 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Návštěvník píše:
Simoon píše:
Diky Ambu....ja som to nerobil nikdy nikdy som to nepotreboval....a v guilde podvodnikov nechovam(e)....(Freyu nespominame)....za mna NIE


Nevim co udelal Freya ae zamysli se nad tim jestli ty si Nikdy Nic nebugoval a nebo neporusil pravidla.. porusovani pravidel je i dual Acc a newim cim sem si zaslouzil podvodnika Bug = chyba hry vim ze sem to mel nahlasit ae delalo to 70% aliku se klidne o 1000euro s tebou vsadim ze nekdo z vasi gildy to delal taky..


Neschovavej se za vymysleny statistiky, kdyby to delalo 70% aliku, tak aspon pulka z nich ma ban. Dal se nesnaz svoje prusery prenaset na jiny. Resis se tu ty, resi se tvoje prihlaska a resi se tvoje bugovani, tak se nesnaz branit vetama, ze my jsme urcite bugovali taky. Mozna jo, mozna ne, kazdopadne se to tu ted neresi. Kazdej, kdo buguje, dela spatny jmeno gilde a co by me trochu uklinilo by byla veta: Jsem debil, udelal jsem pruser, vyzral jsem si to a nehodlam to opakovat. Nic takovyho tady nezaznelo, misto toho tady pises, ze to nic neni a ze se vlastne nic nestalo. Stalo! Kdyby se nic nestalo, nedostal bys ban. To co tu predvadis je pristup k veci na hovno!

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 12 dub 2010, 13:02 
kvuli tomu ze to delalo 70% lidi diky tomu vetsina skoro vsichni nedostali ban ty asi nevis co je to combat log co ? a ted si vem ze si gm a z toho q dostavas klice a kdyz to takle vodevzdal nekdo 10000x ptz ja sem se o nem dozvedel kdyz byl posledni den ... a ja mam ban diky tomu ze sem tam zrovna byl.. u toho kdyz tm prislo Gm.. jinak bych ho taky nemel... to mam o sobe rikat ze sem debil? kdyz najdu chybu hry..? nebo kdyz se ke mne dostane? jako mrzi me to ze neodehraju areny... ae co nadelam ja prebitecnych 10eur nebo kolik nemam na unban.. tak mam ban.. ... Debil by mel o sobe rikat ten kdo hackuje ne ten kdo najde chybu hry


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska-Ikton
PříspěvekNapsal: 12 dub 2010, 13:06 
*prebytecnych


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz