Právě je 06 říj 2024, 21:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Alyana
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 19:24 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 24 lis 2011, 18:23
Příspěvky: 12
in-game nicky: Alyana
Alyana - Warlock 5700 GS


1. Jméno hlavní postavy : Alyana
2. Povolání a Level : Warlock 80lvl
3. Talenty : Talenty mám asi jako většina warlocků - Demonology
4. Alti : Mám pouze alty u hordy ale tam jsem už dááááávno skončil, jednu postavu jsem vrátil 80 lvl Pala-( na delší povídání ) a jednoho jsem si nechal 80 lvl Mage.
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano souhlasí.
6. Profese : Mining - Full , Enchanting - Full
7. Předchozí guildy : Guildy u Aliance moc neznám kromě vaší o té se v SFU říkalo že jste velmi ale velmi kvalitní guilda. Dlouho za Ali nehraju, hrával jsem za mage a pala u hordáků a tam jsem byl v guildě Six Feet Under ale kvůli zkouškám na školu atd... jsem na to nějak neměl čas takže jsem si dal asi čtvrt roku pauzu a pak mě kvůli neaktivitě vyhodily, ale toto se už opakovat nebude, protože na škole už jsem.
8. Zaměření : Jedu hlavně PvE nejvíc mě to baví, PvP si zajdu jen když nemám co dělat a to si zajdu jen Bgcka nic víc ...Můj PvP eq tomu odpovídá
9. Jak dlouho hraji WoW : Tak Wowko hraji přibližne 4 roky ? Nechtěl bych lhát.
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Mám odchozené uplně všechno za hordu v SFU když jsem tam ještě byl tak Naxx full a Ulduar taktéž a nějaký ten boss v ToC - taktiky na ToC a ToGC znám a to jsem vlastně začal nejvíc chodit teď za Alíky samozřejmě ICC taktiky znám ale
popravdě jsem se ještě nedostal ani k Porfesorovi a ani ke Queeně jinak bossy co jsou před něma mám dané.
11. Popis mého PvE eq : Já sbírám to co mě zrovna padne, nikdy jsem nešel raid abych se podíval na bossa a řekl to musím mít, ja chodím raidy pro zábavu. Nehorázně mně ty raidy baví a nejsu prostě člověk co chodí na věci, ikdyž půjdu raid 10x a nic mi nepadne tak mi to vůbec nevadí :D pamatuju si to z Ulduaru, chodilo se pár bossů a pořád dokola každý už všechno měl a stejně nás to bavilo a chodilo se to. Na věci se podívejte zde - http://anthoria.wowarmory.sk/#Alyana,character
12. Věk : 15 let
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Každý den tu strávím cca 3 hodiny ve všední den o víkendu je to 6-10hodin, pokud se nejde nějaký raid. Když se jde raid, čas si na něj vždy udělám pokud se zrovna něco závažného nestane. Pokud ano tak se snažím co nejrychleji omluvit z toho daného raidu.
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : :-) Jak už jsem zmiňoval výše, tak velmi rád chodívám raidy, vy je chodíváte a ještě k tomu je dáváte takže proto :-) .
15. Něco o sobě : Jsem člověk sportovně založený s kámošama rádi chodívame sem tam na hřište hrávat fotbal do haly na Florbal a někdy v zimě si dáme i ten Hokej. Často sleduji filmy a protože se chci naučit pořádně mluvit Anglicky tak si všechny filmy pouštím buď anglicky s anglickýma titulkama a nebo Anglicky s českýma titulkama, někdo říká že je to na to dobré. Moje povaha je no :-) jsem prostě cholerik, štve mně to ale mám to po taťkovi takže co nadělám. Zase nejsem moc komunikativní např na Tsku když jsem poprvé tak většinou nepromluvím ... musím lidi aspoň trochu poznat. Jsem pro každou srandu a nejradši si dělám srandu ze sebe to mně nejvíce baví.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Myslím, že mé zkušenosti z raidů které jsem prochodil jsou uzpokojující a zatím si nikdo neztěžoval. Musím si vše vyzkoušet, takže např těď jak jsou councily v ICC tak je tankuje Warlock poprvé jsme na mně wiply podruhé jsme to dali, musím to všechno pochopit a snažím se dělat vše co umím a snažím se to dělat pořádně. Zaměřuji se na PvE, sleduji videa o svojí classe, sem tam si i něco přečtu a snažím se ji aktualizovat. Chtěl bych v této guildě být napomocný jako DPS které nikdy neskončí v dmgy jako poslední.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Všechny tyto addony už mám takže není problém, mikrofon taky, ale taktéž jak už jsem říkal nejsem moc komunikativní člověk a docela mně to štve, možná se to někdy změní.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Sice mám 15 let a tím pádem si asi řeknete že už jsem malé děcko, ale já sám nechápu lidi kteří se dokáží hádat např na LFG s někým, já osobně si myslím že LFG je na hledání lidí na raidy a dungeony a ne na hádání. Nejsem Ninja ani žádný ojebávač. Šlušné chování je pro mně prioritou jak ve WoW, tak i v real životě.
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano beru to na vědomí, nic proti tomu nemám.
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Tsko mám již připravené a o zapojéní do akcí nato se těším ze všeho nejvíc, na společné raidy ...( pokud budu přijat )

21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: Ano tento addon jsme už měli v SFU a v CHC a pracovat sním umím, taktéž umím stímto addonem pracovat jako rozdělovač.


Naposledy upravil Alyana dne 25 lis 2011, 16:56, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alyana
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 20:55 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 01 led 2011, 17:22
Příspěvky: 89
in-game nicky: Ahojka, Ahojko, Paskuda
Prihlaska dost detailna i ked trochu neprehladna, malicky dotaz k socketom ked uz sa hlasis k tomu demo, tie 20haste by som ja osobne hodil na sp+haste kedze cim viac sp tym viac abidas. Toz len taky postreh ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alyana
PříspěvekNapsal: 24 lis 2011, 23:25 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
nick hordaka v SFU.. zistime si :)

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alyana
PříspěvekNapsal: 25 lis 2011, 17:00 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 24 lis 2011, 18:23
Příspěvky: 12
in-game nicky: Alyana
Takže, můj nick mage je Grake. Chodíval jsem raidy např Ulduar s Kaileenkou Nekrisem Sephirou myslím i s Monstrejitem a dalšími. Jinak další co znám, samozřejmě Impuresoul, Crafty, Primalfury, Nasferiti - Bratr, Jiwari a další jenže už tam dlouho nejsem, takže nevím kolik lidí tam ještě je a kolik už odešlo. Jo a sockety si předělám. Díky za radu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alyana
PříspěvekNapsal: 25 lis 2011, 21:54 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
a co je tvoj main lock ci mag


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alyana
PříspěvekNapsal: 25 lis 2011, 22:05 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 24 lis 2011, 18:23
Příspěvky: 12
in-game nicky: Alyana
Můj main je Warlock, za mage už skoro vůbec nehrávám ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alyana
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 14:55 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
tak v tom pripade som za test


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alyana
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 15:58 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
skontaktuj sa s "Kiwara" in game ..pockam na jej nazor

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alyana
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 17:17 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 24 lis 2011, 18:23
Příspěvky: 12
in-game nicky: Alyana
Ok, spojím. Jen asi až v neděli, dnes nemám toho času.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Alyana
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011, 20:53 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 09 srp 2011, 17:59
Příspěvky: 19
Bydliště: dědina pod Lysou horou
in-game nicky: Kiwara
Ahoj, takže jsem si našla chvilku, prošla tvé armory a mám k tomu pár poznámek. Je hezké, že nejsi zklamaný když ti věc nepadne z bose, ale jde opravdu vidět, že ten EQ je takový lepený.
Jedna důležitá otázka, proč nemáš čtvrtou setovou věc?...dost to bije do očí :-B . Doporučovala bych změnit shouldery (věci v kombinaci spirit a crit se na loca moc nehodi, jsou využity v krajní a poslední možnosti pokud nejsou k dispozici lepší věci)
Další věc je trinket - spouštěcí trinkety jsou méně účinné a gor ještě s hitem který se na trinket opravdu nehodí....podle propočtů máš bez toho trinketu hit 347 což dostačuje (chtělo by to možná ještě trochu ale ten hit z trinketu to přežene).
Když se člověk celkově podívá na EQ...tak tam neuvidí ani jednu věc z ICC25 - až na token v headce.
Gemy a enchanty OK
Talenty OK až na jednu věc a to v Destruction "Intensity"

Toť můj komentář a určitě odzkoušet na test raidu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 14 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz