Právě je 06 říj 2024, 13:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 13 lis 2011, 19:04 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 15 úno 2011, 18:22
Příspěvky: 24
in-game nicky: Pyrot
1. Pyrot
2. Druid 80
3. Balance
4. Venujem sa iba Druidovi. Niesom zastancom altov.
5. Áno
6. Ins (ako prvý na servery som mal all dostupné glyphy :) ) + Herb
7. TBC - EI, Wotlk - Naxx - VoI / OFFLINE -> pol ročná pauza. UD + TOGC - ChoL (Celé ToGC 25 clear ako prvá guilda u ALI). Potom nasledoval pokus os znovuvzkriesenie OFFLINE, kde som viacmenej organizoval raidy a obetoval skoro 2 masiace znovuprogresovaním ToGC a equipovaním ľudí v Guilde. Potom ste ma prijali k ordo, lenže bohužiaľ už som nemal chuť, po niekoľko mesačnom úspešnom progresse v ChoL, a niekoľko týždňovom equipovaní ľudí v offline, znovu tráviť čas v ToGC tak som si opäť doprial polročnú pauzu.
8. PVE, PVP - forfun
9. Od Vanily
10. Naxx, UD, TOGC full clear. ICC som bol pár raidov s LFG aby som zistil v akom to je stave, a znovu dostal chuť na PVE
11. 245+ ilvl. Mám viacmenej capnutý hit, crit a soft haste. Páru scr s PVE a PVP - > http://imageshack.us/g/7/wowscrnshot112010182827.jpg/ ... (3scr je z 10. 11. 2010, odvtedy sa môj eq nezmenil) EDIT - ten tretí scr mal byť tento - http://img7.imageshack.us/img7/350/wows ... 162859.jpg
12. 19
13. Chcel by som tu byť iba počas raid timov. Lenže viem že to len pri tom nezostané :)
14. Mám záujem o kvalitné PVE. Pomaly ale isto sa blíži otvorenie HCčka. Myslím si že je už najvyšší čas Vám ukázať moje kvality a pomôcť Vám pri progresse HCčka. Vaše časy raidovania mi vďaka VŠ maximálne vyhovujú. Postupom času sa chcem prebojovať do Main Raidu. Samozrejme je len na Vás či ste ochotný chodiť s 2 Balance Druidmi pri Progresse.
15. Fanatik do športu. Nekonfliktný, tichý... Ak chcem niečo dosiahnuť tak robím všetko preto aby to vyšlo, študent medzinárodného manažmentu v Prešove... Hrdý východniar.
16. Prínos do Guildy ? ... Kvalitné DPS. Nechcem sa veľmi podielať na chode guildy (je to žráč času), samozrejme ak budem mať nejaké nápady na zlepšenie, budem Vás nimi otravovať :). Aktivita na guild chate bude minimálna, preferujem komunikáciu cez TS / VT ...
17. Bez toho si to ani neviem predstaviť
18. Nemyslím si žeby boli so mnou nejaké problémy či už v ChoL alebo v OFFLINE. Niektorí Vaši členovia to môžu potvrdiť.
19. Samozrejme
20. Samozrejme
21. Samozrejme

Ak máte nejaké dotazy, rád Vám odpoviem.


Naposledy upravil Pyrot dne 13 lis 2011, 19:18, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 13 lis 2011, 19:15 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
tos videl som aj lepsie prihlasky ale som za test raid

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 13 lis 2011, 19:48 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Prešovčan :) ZA mňa ÁNO.

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 13 lis 2011, 21:11 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 dub 2011, 08:38
Příspěvky: 186
in-game nicky: Tangerine, Tanga, Tangacka <> Tangerajn, Tange
planujes nahrabat eq kym hras potom sa na to zas vykaslat ? tak mi to pripada
uz si bol v orde ? neplati tu pravidlo kto raz opusti ordo uz sa nevrati, asi nie
za mna NIE , druidov mame dost

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 13 lis 2011, 22:47 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Neznám tě jako člověka ale jako o balancovi o tobě vim dlouho.Já sem Pro na test

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 13 lis 2011, 23:06 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 01 led 2011, 17:22
Příspěvky: 89
in-game nicky: Ahojka, Ahojko, Paskuda
Tak tu si dovolim trosku moj nazor, co sa tyka povahy+ovladania charu - nejak extra dlho sme spolu nehrali ale v case ked bol vo VoI, resp ked sme obaja aktivne hrali bol jednym z RL, ako pisal je to vcelku pohodak, navyse sa vyzna, svoju class ovlada velmi dobre, myslim, ze za bala ho mozem prirovnat k Arylin. Druha vec je ako dlho mu to vydrzi tentokrat s tym wow a este dolezitejsie pre prijatie, ako sa postavia kompetentni k predchadzajucemu posobeniu v guilde.
Kazdopadne - ako hraca a cloveka myslim ze mozem urcite odporucit. Tolko moj skromny nazor. Zdar ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 13 lis 2011, 23:42 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 15 úno 2011, 18:22
Příspěvky: 24
in-game nicky: Pyrot
kamil0606 píše:
planujes nahrabat eq kym hras potom sa na to zas vykaslat ? tak mi to pripada
uz si bol v orde ? neplati tu pravidlo kto raz opusti ordo uz sa nevrati, asi nie
za mna NIE , druidov mame dost


Vďaka za úprimnosť, dovolím si vysvetliť...

Áno bol som prijatý do tejto Guildy. Pokiaľ si dobre spomínam bol som iba jeden úspešný Raid. Nebol som vyhodený.
Prečo som skončil ? .. Viete, dúfam že to nebude znieť povýšenecky, snažím sa len vysvetliť situáciu. V ChoL som mal už niekoľko killov Anuba na 25HC za sebou už vtedy, keď inšie guildy ešte progresovali len prvého bossa. Patril som medzi stabilných členov. Treba si uvedomiť že first killu Anuba predchádzalo veľmi veľa wipov, veľmi veľa času a veľmi veľa energie. Nikdy som si nepodával prihlášku do ChoL ale raidoval som s nimi ešte ako člen VoI. Najradšej zo všetkých PVE skúsenosti spomínam na pôsobenie v Guilde OFFLINE. Takú profesionalitu neverím že zažijem ešte v nejakej Guilde na Free serveri. Takže keď sa naskytla príležitosť znovu obnoviť OFFLINE, bol som viacmenej iniciátorom. Napriek tomu že som v ChoL mohol bez problemov, bez wipov, bez nervov naďalej zbierať "Free killy" Anuba 25HC, som sa rozhodol že pomôžem cca 20 ľudom s naxx eq pomôcť znovu začať na antorke. Takže zriekol som sa "miestečka" na vrchole, obetoval svoj voľný čas, a navyše som z vlastných cca 400-500 Emblemov poskytol xy Crusader Orbov a BwE itemy členom guildy. Snažil som sa dosť dlhú dobu udržať guildu pokope a odznova progressovať ToC25! Nemali sme nárok ani na ToGC10 ale aj napriek tomu som pomáhal všetkým členom a ja som z toho nemal nič. Po čase sme sa dostávali aj na HC úroveň ale už bolo neskoro. Takže naozaj mi to prepáčte, ale nemal som už chuť začínať znovu s novým progresom v novej Guilde. Myslím si že toto dokazuje to že mne o itemy nejde, mne ide o pohodovú partiu, s ktorou môžem zažiť nové dobrodružstvo vo svete PVE.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 14 lis 2011, 00:31 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 21 říj 2010, 22:51
Příspěvky: 229
Bydliště: Kutná Hora/Pardubice
in-game nicky: Elvensmith, Shila, Tyrrion, Elvenřit xD
Mě se týpek zamlouvá, přihláška sice neoslní, ale reakce na úrovni, co sem koukal screeny a armory, tak určitě balance umí + ahojkova zkušenost. Jestli projde testem, tak určitěZA

_________________
Tři stupně lži - lež, hnusná lež, statistika.
Who dares wins!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 14 lis 2011, 00:44 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
Nj lepsiho balancaka neznam .... tangerine kdyz Pyrot hral wow tys jeste kadil do pliny :DDD

Ja sem PRO ale pocitej stim ze ten tydeni stereotyp icc 8/12 down a insanity uz i u nas omrzelo dost lidi a dost to loguje opravdu jen na ten raid ... a nevim kde si slysel o HC ale budis .D

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Pyrot - Balance Druid
PříspěvekNapsal: 14 lis 2011, 00:52 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 dub 2011, 08:38
Příspěvky: 186
in-game nicky: Tangerine, Tanga, Tangacka <> Tangerajn, Tange
owencrawn píše:
Nj lepsiho balancaka neznam .... tangerine kdyz Pyrot hral wow tys jeste kadil do pliny :DDD


owen ja som behal vo wowku este pred zul gurubom btw

reakcia velmi profesionalna, nemam co dodat, uvidime

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz