Právě je 05 říj 2024, 14:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 21:50 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 05 lis 2011, 21:20
Příspěvky: 1
in-game nicky: Agrio
1. Jméno hlavní postavy : Agrio
2. Povolání a Level : Druid 80
3. Talenty : Feral/Resto
4. Alti : Weegas (DK, frost, nedávno založený bez spec.)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ne. O Vašej guilde som počul vela dobrých rečí a aj viem že táto guilda si na Anthorii urobila rešpekt. Dlho som bral odvahu sa k Vám skúsit prihlásit a docela som sám na seba naštvatý že som sa odhodlal v dobe ked je záujem o iné classy, ale tak za pokus nič nedám síce na tento pokus som sa pripravoval sakra dlho. :)
6. Profese : Herbalism (450) Alchemy (450)
7. Předchozí guildy : Knights of Honors
8. Zaměření : Oboji. Doteraz som hral ako feral PvP ale postupom času som nazbieral PvE equip na resto druida a začínam sa skôr zaujímať už o PvE stuff :)
9. Jak dlouho hraji WoW : 4 roky aj nejaké drobné k tomu
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Ako som povedal o PvE som prejavil záujem kusok pred letom a chvílu trvalo nazbierat nejaký equip a dostatočné GS aby vobec začali brať do raidov ale vela krát som bol TOGC10, pár krát 25 a ICC fakt len zriedka lebo o ten raid som doteraz neprejavil záujem ale už ma to zase bere to WoWko tak som už aj to healoval (trash a raz full raid)
11. Popis mého PvE eq : môj heal equip (PvP) má 4919 GS ale určite chcem lepší a to konkrétne Sancti z ICC, mám PvP equip a ten mám 3/5 rele + WF doplnky 5316 GS.
12. Věk : 19
13. Jak často se věnujes WoWku ? : tak vzhladom na to ako mám školu a kedže vysoká je dosť silná flákarina hrajem omnoho častejšie ako pred maturitou takých 3-5 hodiniek denne
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Ako som už povedal o Ordo Satanas som niekedy ako o guilde sníval, sem tam som stretol ludí z guildy z ktorými som si fajn rozumel tak si myslím že by nebolo zlé skúsiť niečo nové a obvzlášť ma zaujal férový systém EPGP ktorý sa mi páči a rád by som si ho vyskúšal.
15. Něco o sobě : Dosť sa venujem športu (voleyball, bike) a zvyčajne aj WoWku.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Určite som typ človeka, ktorý rád udržiava reč či už v guild chate a tak isto aj na TS3 na raidoch čo som pár krát bol. Som dosť aktívny hráč a rád sa zapájam do velkých akcíí, ktoré na WoW mám dosť rád. Ked už by sa náhodou našiel dakto moc striktný voči pravdilám na prijatie napríklad o classe ktorú žiadate, tak skúste porozmýšlať či radšej nechcete oživiť váš guild chat. ;)
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: TS3 mám, mikrofón tiež a aj požadované addony.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Prijímam. "Jako malé decko"? Cmon ved mám 19 xD
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Rozumiem a berem na vedomie.
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: To už je dávno všetko ready.
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu ?: EPGP som pochopil a po prípadnom prijatí, addon bude plne funkčný k dispozícii.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 05 lis 2011, 22:09 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 dub 2011, 08:38
Příspěvky: 186
in-game nicky: Tangerine, Tanga, Tangacka <> Tangerajn, Tange
hmm, no neviem, komplet pvp eq aj talenty na feralovi, na restakovi dost low
nezobrali sme tekvu a ten mal omnoho lepsi eq, dokonca ani na test
za mna NIE

EDIT : po dlhej nocnej debate vidno ze vazne ma zaujem ist k nam i sa zlepsit zatial aj bez nas, toz teraz ho asi neposuniete ale ked si da za nejaky cas prihlasku ked si vylepsi equip ak sa pravdaze na to medzitym nevyserie nemam problem zmenit verdikt

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 06 lis 2011, 08:48 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 20 zář 2011, 13:04
Příspěvky: 33
in-game nicky: Wissy Wision
Hm, neviem ten EQ neni bohvie co ani v jednom specu ani v PvP, no ja som takisto s takym gearom do guildy vstupoval takze to nijako nehrotim. Ak prejdes TEST rejdikom s slusnym DPS/HPS (nemyslim teraz tym 8-10K DPS) ale takym primeranym k tvojmu gearu, tak by som bol za slabé ZA

Tvojim problémom kt. je dosť podstatný je mizerný alebo skôr žiadny progress ICC. Ja aj keď som tu vstupoval s low EQ tak tieto taktiky a postupy na jednotlivých bossov a trash som už mal v malíčku. Bojim sa preto ze by si ICC nezvládol nakoľko si tam bol ako hovoríš len pár krát a to sa ani nepýtam že či si dal Queenu a Profaka resp. Cely Plaegueworks a Crimson Hall. Zatial result : NIE Odvolávam sa : Tekva bola lepšia a ani nedostala šancu. GL HF


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 06 lis 2011, 12:18 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Spamuj ma na Lalala pozreme sa na to

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 06 lis 2011, 21:28 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 26 srp 2011, 19:33
Příspěvky: 12
in-game nicky: Cheetah, Eternity, Muss, Seboo, Offkoo
Sice je to druid, kterých je docela dost, ale prohlížel jsem si jeho char na armory a v bance má Taurení masku!
Pokud se hodlá zlepšit, tak to beru jeko další + :-)
Takže jsem určitě ZA!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 07 lis 2011, 11:53 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 06 črc 2010, 14:18
Příspěvky: 390
in-game nicky: Ardan
jsem pro test raid
btw vis co te dostalo u vetsiny lidi tady o dalsiho kola? :D barevne odliseni otazek a odpovedi! (minimalne u me)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 07 lis 2011, 19:16 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
ja sa vyjadrovat nebudem len chcem prispiet nejakym slovom zdar a to je to slovo lalala to povie co ako


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 08 lis 2011, 09:06 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Nemali sme možnosť sa "stretnut" in game pretoze ma to uz moc nebavi a nic ma tam netaha kazdopadne co pozeram na tvoj eq/talenty/glyphy/feral/resto/enchy/gemy/ etc
Cim zacat? nejak som nepochopil ci sa sem hlasis ako strom alebo ako macka
Strom
Ten meta gem?
Gemy 20 intel?
2x T10 na sovu? ked si strom? -_-
Hit na veciach pre resto?
Absolutne ziaden enchant?
Talenty oželiem ale daju sa dat lepsie..
Glyphy to iste
--------------------------------------------------
Macka
Ten meta gem?
23 sp ench na ramenach ked si macka?
Furi/Rele eq ked posledna sezona trva uz rok?
1 PvE vec vo feral eq aj to bez enchu? >_<
"Pvp" talenty?

Zhrniem to mozes byt v pohode chalan a nechcem byt na teba zly ale predsa len sa hlasis k niekomu z tych lepsich(/wave chol) a proste nemas ani tolko ako by som to nazval "namahy" aby si si enchantol eq ..pochodil trochu tocko nabral nejaky gear..a nehovor mi ze s lfg sa toc dokonca aj icc dat neda..neviem ci si len nedavno zacal hrat alebo si mal nejaku pauzu..ale ten gear je dve sezony po zadu a "skillovo" sa mozem len domnievat ked das SP ENCH na feral ramena, ze si toho tiez vela nepobral...ci je to tak alebo onak ci chces hrat pve macku alebo strom alebo dokonca sovu na ktoru mas v eq 100% lepsie staty v geare ako na strom ti davam NIE

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011, 13:03 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2011, 18:17
Příspěvky: 290
in-game nicky: Pocco, Poxx, Poxxy
po prečítaní pripomienok Lalaone...NIE

_________________
ObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Agrio
PříspěvekNapsal: 09 lis 2011, 16:18 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Neprijatý

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz