Právě je 04 říj 2024, 18:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška:Beleria
PříspěvekNapsal: 06 dub 2010, 21:53 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 00:16
Příspěvky: 108
Bydliště: Náměšť nad Oslavou
in-game nicky: Vydropysk,Soplznosa
Beleria píše:
zlydwarf já tě jen poprosil ono stačí říct ne a už bych tě neotravoval ale tys si neodpověděl tak sem to skusil ešte jednou ale já do týto guildy jít nemusím mně je to jedno


Za mě NE.Nemám nic proti tobě i když jsem všeobecně proti braní levelů míň než sedumdesát.Celkem mi stačila odpověď :ale já do týto guildy jít nemusím mně je to jedno.
Nechápu proč ty přihlášky vůbec vyplňujete.Tohle má posuzovat celá gilda a ne že ti jeden napsal ne a ty odpovíš tohle.
Zkus to na tom levelu sedumdesát,třeba už ti to tak jedno nebude.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška:Beleria
PříspěvekNapsal: 06 dub 2010, 22:02 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2010, 20:51
Příspěvky: 535
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Pivoo, Respawn, Prelude
Vydra, pekne napisane :)

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška:Beleria
PříspěvekNapsal: 07 dub 2010, 12:20 
"ale já do týto guildy jít nemusím mně je to jedno"

Ano Vydro, přešně tahle věta udělala vše za nás. Byla jsem pro, dokud jsem si nepřečetla tohle. Pokud nemusíte do TÝ guildy jít a je vám to jedno, tak se nehlašte. Bereme jen opravdové zájemce. Takže NE


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška:Beleria
PříspěvekNapsal: 07 dub 2010, 14:37 
OT: příspěvek nad jsem já...grrr stále mě to odhlašuje, asi vždy píšu moc dlouho :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška:Beleria
PříspěvekNapsal: 07 dub 2010, 15:19 
Prekvapuje me, ze lidi jsou kvuli jedny vety schopny odmitnout cloveka. Kdyby aspon rekl neco hnusnyho. Z meho pohledu je Belarii jedno, jestli pujde k nam, do ChoL, LMYC nebo jiny velky guildy. Proste uz nechce byt v guildach, kde je 50 lidi, z cehoz jich 10 hraje. Kdyz clovek hleda novou guildu, tak o ni skoro nic nevi a doufa, ze bude dobra. Kdyby mi Orri odepsal o trochu pozdeji, tak jsem do Ordo vubec nesel a skoncil jsem v Orderu.

Beru, ze vy muzete byt na Ordo hrdi. Jsem taky, ale uvedomte si prosim, ze uz davno nejsme top guilda a to ani z hlediska raidu a to ani chovani uvnitr guildy.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška:Beleria
PříspěvekNapsal: 07 dub 2010, 22:11 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 00:16
Příspěvky: 108
Bydliště: Náměšť nad Oslavou
in-game nicky: Vydropysk,Soplznosa
sadda píše:
Prekvapuje me, ze lidi jsou kvuli jedny vety schopny odmitnout cloveka. Kdyby aspon rekl neco hnusnyho. Z meho pohledu je Belarii jedno, jestli pujde k nam, do ChoL, LMYC nebo jiny velky guildy. Proste uz nechce byt v guildach, kde je 50 lidi, z cehoz jich 10 hraje. Kdyz clovek hleda novou guildu, tak o ni skoro nic nevi a doufa, ze bude dobra. Kdyby mi Orri odepsal o trochu pozdeji, tak jsem do Ordo vubec nesel a skoncil jsem v Orderu.

Beru, ze vy muzete byt na Ordo hrdi. Jsem taky, ale uvedomte si prosim, ze uz davno nejsme top guilda a to ani z hlediska raidu a to ani chovani uvnitr guildy.



Nevim jak se pozná top gilda.Každá gilda si o sobě myslí že je nej.Myslím že naše gilda je pořád lepší.Nikdy jsem neviděl žádné extremy v chování mezi členy a nikdy jsem neviděl že by byl zásadní problem v raidech.Jestli je na serveru nějaká TOP co dá Uldu 25 na jeden zátah,tak jim gratuluju a asi se máme hodně co učit,ale myslím že taková na Anthorii zatím není.
Byl jsem proti GH,že jsou to vyhozený peníze,ale když jsem viděl co psal GM a ten spam okolo,tak mě to zahřálo.
Taky jsem nemusel bejt v Ordo,ale jsem tu a jelikož si tahle gilda může vybírat členy tak já bych si asi nevybral někoho,komu je fuk,jestli v ní bude,to je vše.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška:Beleria
PříspěvekNapsal: 08 dub 2010, 11:23 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
Beleria píše:
zlydwarf já tě jen poprosil ono stačí říct ne a už bych tě neotravoval ale tys si neodpověděl tak sem to skusil ešte jednou ale já do týto guildy jít nemusím mně je to jedno



ak nieco fakt chcem toto nenapisem ak ti ide iba o to aby so bol v nejakej guilde nech sa paci mozes ale nie v ordo mame dost ludi.. sry po tom vyroku NIE

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška:Beleria
PříspěvekNapsal: 08 dub 2010, 18:01 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
NEPŘIJAT


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz