Právě je 05 říj 2024, 23:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 26 říj 2011, 22:43 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 26 říj 2011, 22:30
Příspěvky: 2
in-game nicky: Hrozen
1. Jméno hlavní postavy : Hrozen
2. Povolání a Level : Lock 80 lvl
3. Talenty : Hybrid (demo/destro), ale občas si skočím za destro, ale to jsou opravdu jen vyjímky
4. Alti : Powerfall 72lvl dk (hraju ho jen když se fakt nudím což je hodně málo)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : Tailoring(440 nebojte se doskilim, ale momentálně nejsou goldy), ENG (429 jak jsem už psal u předchozí profky nejsou goldy momentalně šetřím abych mohl doskilit)
7. Předchozí guildy : LFG Legionars ve které jsem byl až do jeho rozpadu potom jsem si dal na chvilku pauzu cca měsíc, potom jsem šel šle do Concilium Tirisfal kde ovšem byli fajn lidé, ale progress v této guildě značně zaostával. Z CT jsem odešel do Sylvanas Legion. V této guildě jsem dělal dokonce i CL, ale lidi byli dementní a pořad se mezi sebou hadali jak malé děcka tak jsem odešel do guildy Crazy Harley Club kde jsem do teď. CHC jako guilda je fajn, ale je tu moc locků a strašně málo raidu takže na raidy se skoro vůbec nedostanu.
8. Zaměření : PVE i PVP, ale jen for fun pár arének nějaké to bg nějak to nehrotím to PVP. Přednost dávám PVE, které je u mě na prvním místě.
9. Jak dlouho hraji WoW : Tak wow hraji cca 3 roky z toho asi rok a půl na anturii zbytek jsem hrával a učil na různych instantech.
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : NAXX, TOC 10/25, TOGC 10/25(ale nemam kill anuba), ICC 10/25(kromě profesora a queeny všechno) P.S. : queena měla 2% hp a wipe 
11. Popis mého PvE eq : mám skoro full pve až na wristy (WF) a cloak (WF) jinak popis: Head 251 set, neck ICC 10 saurfang, ramena 251 set, cloak WF, chest TOGC 25 z Beastu, wristy WF, stafka z Lady ICC 25(vím ze není uplně nejlepší, ale tak zatím to stačí), wand TOGC 10 Beasti, trinket TOGC 10 championi, druhý trinket ICC 10 saurfang, finger z repky na exalted, druhy finger za triumfy, boty z TOGC 10 championi, legy set vylepšené 264, pásek TOGC 10 Beasti, ruce set vylepšené 264. http://anthoria.wowarmory.sk/#hrozen,character
12. Věk : 16
13. Jak často se věnujes WoWku ? : na wowku jsem denně, ale časy jak dlouho se věnuji wow jsou rozdílné někdy tu jsem třeba jen na 1 hoďku někdy tu sedím i celý den. Hodně záleží i na tom jestli se jde v ten den raid nebo ne.
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Chtěl bych být v Ordo satanas kvůli tomu, že bych mohl být prospěšný jako dmg a hlavně bych chtěl pomoct s dobrým progressem dalších bossů v ICC jak v 10tce tak i ve 25tce.
15. Něco o sobě : Jsem člověk, kterého baví progressovat new bosse, občas se něčemu novému přiučit. Povahově jsem optimista a vidím všechno s nadhledem takže ode mě nikdy nečekejte pesimismus.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : jsem hráč aktivní a vždycky si jdu za svým názorem hlava nehlava, ale rád se taky přiučím něčemu dobrému, pro guildu bych mohl být přínosem jako dobrý dmger který se v raidu nestratí.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Kromě Omen Great meteru mám všechno. Omen si samozřejmě rychle obstarám. Mikrofon nemám.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Ano příjmám
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano beru na vědomí
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: jak už jsem psal výše adon si obstarám
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: EPGP znám z minulých guild takže není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 26 říj 2011, 22:58 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2010, 16:40
Příspěvky: 182
in-game nicky: Mordred
Ja sem pro :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 27 říj 2011, 09:33 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 21 říj 2010, 22:51
Příspěvky: 229
Bydliště: Kutná Hora/Pardubice
in-game nicky: Elvensmith, Shila, Tyrrion, Elvenřit xD
Adfboy píše:
Ja sem pro :D :D :D

To všichní ví, ale nemusíš machrovat :-D

_________________
Tři stupně lži - lež, hnusná lež, statistika.
Who dares wins!
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 27 říj 2011, 12:30 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
Za mna NIE. Nato ako dlho je open ICC. Tak ma slaby EQ ako caj

+ nizky VEK

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 27 říj 2011, 12:41 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
Prihlaska je pekne dal sis zalezet gemy / talenty vsechno ok jak ma byt ja sem za TEST raid icc 10

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 27 říj 2011, 13:01 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Zas tato postava co presla cez osem ludi 25-krat
Len pripomeniem viewtopic.php?f=38&t=1406&hilit=hrozen&start=10
a konkretne z jedneho acc pisali traja ludia + "wowko jsem zacal hrat na instantu jmenem Rakros tam jsem hral asi půl roku poté jsem šel na Anthorii kde hraju doted vlasníl jsem postavu hrozen-warlock 80 kterou jsem hral něco přes rok a půl, ale kamarad který miji vypujčil se vrátil a chtěl ji zpět poté jsem hrával paladina jmenem cutler, warriora stylo ktereho jsem sám vyexpil ale daroval kamaradovi.. poté mi daroval rlz svého warriora ktereho jsem mu vratil na opládku za jeho locka .. ktereho ted hraju něco přes 2 měsícě ,ale locka plně zvládam z dob co jsem hral hrozna. toje asi vše" a do tretice aj prihlaska Rlza kde je taktiez spomenana "tvoja" postava medzi altami viewtopic.php?f=38&t=1315&p=13315&hilit ..neviem co mas s tym spolocne alebo ako si sa k tomu dostal..no toto to uz bolo raz aj sa to riesilo..VIZ LINKY UP...NIE

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 27 říj 2011, 13:57 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
po prečítaní predchádzajúceho príspevku od stromu PROTI
/peace

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 27 říj 2011, 21:03 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 16:38
Příspěvky: 105
in-game nicky: Wolzer, Walzer, Gollem, Silisia
Pro na Test


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 27 říj 2011, 22:44 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
changovany acc + prilis vela guild ...no ziadna slava...zial u mna NIE, vyzera to dost pochyne

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška Hrozen
PříspěvekNapsal: 27 říj 2011, 23:48 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2010, 16:40
Příspěvky: 182
in-game nicky: Mordred
SEM PROTI! :D :)) =))


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz