Právě je 06 říj 2024, 09:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:31 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 26 srp 2011, 19:33
Příspěvky: 12
in-game nicky: Cheetah, Eternity, Muss, Seboo, Offkoo
1. Jméno hlavní postavy : Cheetah
2. Povolání a Level : Druid, 80
3. Talenty : Resto/Feral Tank
4. Alti : Muss (80, mage, frostfire - horde), Mariel (80, mage, žádné - unbanned tbc char za který nehraji), Eternity (80, priest, shadow - horde), Iwinky (70, rogue, assa - tbc old char)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? :
Ne.
Moje povolání (druid) sice souhlasí, ale dle náboru, který je uveden v části vašeho fóra u přihlášek je jen balance, ovšem jsem se dozvěděl. Že máte jen jednoho resto druida.

6. Profese :
Herbalism (450), Alchemy (450)
7. Předchozí guildy :
Na anthorii? Dobře, tedy začínal jsem u guildy Death Wish, což byla guild ještě na začátku TBC zde asi před 3-mi roky. Odtud jsem přešel společně se svým bratrem do guildy Blood and Honor. Zde jsem byl asi půl roku. Pak jsem přešel kvůli nedostatku raidů do guildy Independent (v té době jedna z top guild u hordy). No, tam mě to přestalo bavit a nakonec jsem skončil v Brave Hearts, kde jsme byli za dob tbc jednou z nejlepších guild :) ovšem časy se mění. Nakonec se v polovině Wotlku Brave Hearts rozpadla díky axisovi, který nás takzvaně napráskal. A vznikla nová guild Shattered souls. Ze začátku se nám nic moc nedařilo, ale přetrval jsem tam díky friendly kolektivu. To netrvalo taky věčně a už nás přestaly bavit 4-5 hodin v Icecrown Citadel jen pro to, abychom pak zjistili, že musí jít půlka lidí offline, protože je již moc pozdě. Ani Trial of the grand crusader se nám moc nevedl, nedokázali jsme nikdy dát Anubaraka. Protože prostě někteří lidé nedokáží pochopit taktiku. Proto jsem já a pár lidí přešli k alianci a doufáme, že to tu bude lepší :)
8. Zaměření :
Tak pve chodím z radosti, neopovrhnu někdy i pvp, ovšem není to, že bych upřednostňoval pvp>pve.
9. Jak dlouho hraji WoW :
WoW hraji pátým rokem. Začínal jsem hrát na fun serverech, odkud jsem nakonec v patchi 1.12.1 přešel na offi (server Aerie Peak). Tam jsem vydržel hrát asi půl roku a hodil jsem si od této hry odmach. Přišel jsem na TBC zase na offi, ovšem nebylo to už to co předtím. Potom jsem nakonec skončil tady se svým bratrem a jeho spolužáky. S cheetahem mě to moc nebavilo a hrál jsem dohromady se svým bratrem za mága (mariel). Kde jsme přešli do guildy Brave hearts, která se začala pěkně zlepšovat :) od Karazhanu až nakonec po 2nd kill Kil Jaedana. Na konci tbc odešlo z guildy hodně lidí a nebylo to už ono, proto jsem přešel na offi, kde jsem začal shamana. Nic moc mě to taky nebavilo a tak jsem se zase na začátku Ulduaru vrátil zpět sem a začal jsem hrát za druida, protože mág měl ban :). Ulduar jsme celkem dávali, ale nic moc hard mode. po dlouhé době přišlo ToC. Které po asi 10-ti runech mi přišlo až moc nudné. A tak jsem se snažil trochu vyhýbat raidům. V té době vyšlo najevo to, že bugujeme ovšem já naštěstí byl mimo, protože jak už jsem řekl, jsem se snažil vyhnout celému ToC :). Po tomhle založila Maloan společně s Morgulusem, Holyshotem a Gambacem novou guildu, Shattered Souls, ovšem zde jsme po otevření Icecrownu chodili asi 4 hodinové raidy každou id a to už se prostě nedalo zvládat. Proto jsem tuto guild včera opustil a přešel k alianci.
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) :
Takže mám down celej Naxxramas 10 i 25 (kdo nemá..), Potom mám down asi 9-10 bossů v ulduaru. Těch co byli open samozřejmě. Některé i na Hardmode. ToC 10 i 25 všech pět bossů. ToGC 10 Insanity. ToGC 25 4/5. ICC 10 i 25 8/11.
11. Popis mého PvE eq :
Link na Armory: http://anthoria.wowarmory.sk/#Cheetah,character
Tlačím hlavně Spell power, pokud mám Haste na capu (856 s těmi talenty, které mám).

12. Věk : 16
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Jako nic moc tak maximálně 4- 5 hodin denně :D
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? :
Chtěl bych být právě v Ordo, protože tu hraje pár lidí, které znám a občas si s němi píšu nebo hraji minecraft :D, že lala? :P Např.: Lalala, Tacpad, Owencrawn, Finc, Crueli, Benstyler. :) Potom bych k vám hlavně chtěl jít, protože jste best xD
15. Něco o sobě : Jsem hodný, dokážu potěšit kohokoliv. Rád hraji WoW, cs 1.6 nebo APB reloaded. A jsem občas dost ukecaný.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? :
Tak jako myslím si, že do guild chatu se určitě zapojit dokážu. Občas mi to dost kecá, takže když náhodou mluvím dost, tak potřebuji aby mě někdo umlčel. V dřívější guildě jsem zastával rank Epic - nejvyšší rank normálního pve hráče. Nijak moc nechci vykonávat žádnou důležitou funkci, protože se pak bojím, že bych něco pokašlal. Myslím si, že resto druid je třeba vždy a všude. Pokud někdo říká že ne, tak se plete :D. A přínos? tak to nedokážu posoudit, ale určitě nějaký bude. či?
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?:
Samozřejmě že všechny tyto věci mám. Dokonce mám i mikrofon a jak jsem již řekl, občas jsem až moc ukecaný, takže potřebuju sklidnit.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?:
Ano, přijámám.
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?:
Ano, beru na vědomí.
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?:
Všechno mám připravené už teď dokonce si občas povídám s některými hráči od vás na ts! :x
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?:
Ano, vše mám připravené již teď z předchozí guildy. Celý návod jsem si přečetl, takže nevidím problém :)

Omlouvám se za některé pravopisné chyby. Pokud zde nějaké jsou.


Naposledy upravil Cheetah dne 14 říj 2011, 14:44, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:39 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2010, 17:13
Příspěvky: 492
Bydliště: Děčín/Plzeň
in-game nicky: Crueli(heal) Irli(heal) Russty(tank) Cruely(tank) Cruele(melee-dmg) Cruelo(ranget-dmg) Moonzo(PvP)
Cheetah píše:
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? :
Chtěl bych být právě v Ordo, protože tu hraje pár lidí, které znám a občas si s němi píšu nebo hraji minecraft :D, že lala? :P Např.: Lalala, Tacpad, Owencrawn, Finc apod. Potom bych k vám hlavně chtěl jít, protože jste best xD


NEvyjmenoval si me u minecraftu a bral si nam diamanty z truhly !!! :))

ale po dodatecnem zhodnoceni sem ZA
uvidime se na test raidu a lala zhodnoti

_________________
Ordo Satanas vs THE LICH KING
Když jsem byl ještě malý byl jsem hrožně namyšlený, ale těd už jsem úplně bez chyby.
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:40 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 29 srp 2011, 06:51
Příspěvky: 29
in-game nicky: Killernio Killerkaa Killerlol ( Envenom )
nuub :D myslim ze jeden z lepsich resto druidy a nikdy s nim na raidu nebyl problem ZA

_________________
Envenom the best PVP rogue :O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:45 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
ja som ZA je to lama ale berem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:46 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 24 črc 2011, 11:04
Příspěvky: 34
in-game nicky: Qer
sem za test raid :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 14:54 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 16:38
Příspěvky: 105
in-game nicky: Wolzer, Walzer, Gollem, Silisia
Bývalý taur ZA na test


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 15:09 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
250% ZA aj bez testu ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 15:24 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
sice je to lama, ale ZA TEST RAID :D

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 16:29 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
251% aj bez testu raiduju s klukama 4mesice vim co vnich je kdyby si to nechtel nekdo rozmyslet zarucim se za ne 123.12% PRO

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: přihláška - Cheetah
PříspěvekNapsal: 14 říj 2011, 16:30 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
poslabsia prihlaska ale ANO

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz