Právě je 06 říj 2024, 09:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 00:52 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 08 říj 2011, 00:15
Příspěvky: 3
in-game nicky: Bison, Snoozie, Bisonx
1. Jméno hlavní postavy : Bison
2. Povolání a Level : Mage a 80
3. Talenty : Fire/Frost
4. Alti : Snoozie (38, rogue, combat), Bisonx (58, DK, Blood/frost)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano, na hlavnej stránke máte písané že hladáte mágov.
6. Profese : Enchanting (450), Tailoring (439)
7. Předchozí guildy : (Englightenment neskôr vlastná a teraz sylvanas legion)
8. Zaměření : Oboji ale uprednostňujem PvE
9. Jak dlouho hraji WoW : Tak wow som začal hrať asi pred 3 rokmi na Anthorii za tohto mága v čase keĎ prešla na patch 3.0.3 (myslím. proste ten prvý patch po BC)
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Poznám taktiky v ToC, ToGC, Naxx, ICC (taktiku na blood queena ešte tak dobre neovládam)
11. Popis mého PvE eq : "Tak základ mám ale stále zbieram lepšie, průměrný ilvl je cca 244 .. mám 5524 GS v PvE, 3veci mam PvP v Pve EQ a to sú WF boty, WF finger a WF back, http://anthoria.wowarmory.sk/#Bison,character ... ak nemám akurát ten PvE EQ na sebe mám ho v 3. bagly
12. Věk : 25.októbra oslavujem 18tku
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Denne som online cca 4 a viac hod., záleží od okolností
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Tak bol som v enlightenment a moc s ami tam nepáčilo prišli mi tam taký povýšenecký ludia ... postom som si vytvoril vlastnú guildu MetroClub zameranú na PvP ale nemal som na to čas a tak som ju rozpustil. Aktuálne som v sylvanas legion ludia sú tu v pohode akurát je málo členov cca 150 a s toho polovica sú alti. K vám sa hlásim lebo som spoznal hráča Sukredo a som sa ho pýtal na Vás pretože ste kvalitná pve guilda. Hovoril mi že ste tam týpci normálni ste tam aj pvp aj pve takže myslím že si budeme rozumieť.
15. Něco o sobě : Tak som normálny človek ktorý nemá decký rozum vie premýšlať a nieje zagamblené decko. Cez furi sezónu mi mojou nepatrnosťou ukradli účet a po 1,5 roku (počas toho hraním na iných serveroch typu Twinstar a Deffender stále za mága) som sa v clase dosť zdokonalil a pred prázdninami som prišiel naspeť k acc. Lepšie som ho zabezpečil a už niesú problémy. Bol som PvP zameraný ale ako som zháňal EQ tak ma začalo baviť PvE. v PvP som dosiahol zatiaľ 4/5 wf a viac ma aktuálne bere PvE. naštudoval som taktiky začal behať raidy a zbierať Frosty. A tak sa dostávam k tejto prihláške ...
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Tak som za každú srandu, nevadí mi keĎ vidím kritiku na mňa práve naopak využijem to. Keď viem rád pomôžem. A prínosom si myslím že budem keĎ hladáte normálneho hráča ktorý dosť dobre ovláda svoju class a rád pomôže/zájde raid.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Tak mám Group Calendar v. 4.6.1, Mám Skadu ( dmg meter, pri recounte mi to nejako sekalo), TS3 mám aj s mikrofónom, EPGP stiahnem a naštudujem návod. Som zástanca čím menej addonov tým lepšie. Človek si užije viac hru bez nejakých sračiek čo mu tam behajú po obrazovke s addonov., proste klasika je klasika.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Myslím že toto nieje u mňa problém a pravidlá prímam a rešpektujem.
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Samozrejme, ani ja nemám rád ludí čo spamujú hovadiny abo sa decky správajú (viz guilda ordo lentilkas).
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Toto je pre mňa banalita ktorú ani neriešim. Je to samozrejmosť pre každého dobrého hráča. Všetko mám
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: Áno, Naštudované to mám a ak ma prijmete tak si ho okamžite stiahnem, zatiaľ ho nemá význam stahovať kedže moja súčasná guilda ho nepoužíva.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 05:51 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 31 bře 2010, 00:09
Příspěvky: 152
in-game nicky: Mattisek, Matyspahliak, Arakain
Dnes tu bud okolo 13:00 ja ta jemne obzriem, nieco mi tvoj nick hovori, ale neviem ci v dobrom, alebo zlom tusim, ze si gnome, to je zaklad :D proste tu bud prehodime rec... Ostatne poviem potom zatial je to ako ked pride Pohlreich do kuchyne....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 08:57 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
3veci mam PvP v Pve EQ a to sú WF ...

mame dost magu s full eq t10.5 a nepotrebujeme tebe ktery mas pvp gear.... zadny achievy done ani progress....

PROTI

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 10:27 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Pred pár dňami som bol proti nemu 2v2.

Tuším bol s ním Ppriest.. s prehľadom sme to dávali a také kombo fakt nezvykneme dávať. Myslím, že mága PvP nemáš zvládnutého za 3 roky hrania.

Čo sa týka PvE, napíš CL pre tvoj spec.

Zatiaľ som PROTI.

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 14:19 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 08 říj 2011, 00:15
Příspěvky: 3
in-game nicky: Bison, Snoozie, Bisonx
sorry ale dnes mi to o jednej nevyšlo bol som u babky na obede. Svojho mága ovládam. EQ tie 3 veci sa rýchlo nahradia PvE.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 17:04 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Prepač ale za mna Nie mame 4/5 aktivnych magov + 2/3 altov magov a kazdy top nemyslim si ze potrebujeme dalsieho

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 18:26 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
kedze vyzera ze nie je blbec ..som za test raid aj napriek eq
ked bude normalny- eq sa aj tak disuje ...tak ason ho bude mat kto zobrat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 18:29 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
duranko píše:
kedze vyzera ze nie je blbec ..som za test raid aj napriek eq
ked bude normalny- eq sa aj tak disuje ...tak ason ho bude mat kto zobrat

Tu skor ide o to ze neni flek pre ďalsieho mága ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 20:49 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 08 říj 2011, 00:15
Příspěvky: 3
in-game nicky: Bison, Snoozie, Bisonx
Sorry ale potom na čo píšete na stránku vašu že hladáte mágov keDˇmágov nepotrebujete ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Bison - prihláška
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 22:43 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 02 led 2011, 02:56
Příspěvky: 193
in-game nicky: pacan
PROTI mag full


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz