Právě je 04 říj 2024, 10:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Valentynin
PříspěvekNapsal: 07 bře 2010, 11:20 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 11 úno 2010, 16:32
Příspěvky: 131
in-game nicky: Ghergy, Edgui, Pahliacik
arny89 píše:
no s těma postavama to mám tak že wara mám na mining a BS, locka na ins + jwl, shamana na alchemy + herbal a hlavně dělám ty daily Qty v zuldraku zisk během 10minut 100g*3 postavy, takže taková rychlo farma... a jak vidíte, prostě si tak kompletuju všechny profese a tuním rogunu co to dá, ať se líp expí :)... aktivně budu hrát za tohodle roguna a semtam locka na nějaký to BG pro radost a zpestření... :-bd


to som chcel vedieť, to mi stačí :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Valentynin
PříspěvekNapsal: 07 bře 2010, 11:22 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 11 úno 2010, 16:32
Příspěvky: 131
in-game nicky: Ghergy, Edgui, Pahliacik
nymfos píše:
Ghergy píše:
mal by som otázočku. To je tvoja jediná aktívna postava, či tie ostatné máš v ostatných guildách. Celkom sa mi nepáči, že si sem ľudia ťahajú len altov a mainov živia inde. Ak je to tvoja prioritná postava, tak áno


pokial ide o to berieme vsetky postavy vratane altov ....no som za ANO preco nie o)


zle sme sa pochopili :) myslel som to tak, že aby si ho sem len ,,neodložil" a príde sa mrknúť raz za mesiac :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Valentynin
PříspěvekNapsal: 07 bře 2010, 14:03 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
ANO ...dalsi multifunkcny clovek...s viacerymi postavami...viac profiek..to sa isto zide

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Valentynin
PříspěvekNapsal: 07 bře 2010, 19:40 
na vsetkych postavach co som hladal, nasiel som z naxxu 10 iba 2 quartery.. dalej by ma zaujimalo preco mas kazdu postavu v inej guilde.. dufam ze si tu postavu neodlozis, ako pisal Ghergy..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Valentynin
PříspěvekNapsal: 07 bře 2010, 21:10 
Lidičky co ještě víc říct, rogun je moje priorita a já když si něco vezmu do hlavy tak prostě makám dokud nejsem spokojený :o),,, je fajn že se ptáte, aspoň vidím zájem o funkčnost guildy což mě těší, ale na druhou stranu, kdybyste mě už vzali tak byste viděli, že nejsem žádnej béčkovej hráč, co jen využije všechny ostatní ke vlastnímu prospěchu, ale snaží se i pomoct. Z vaší guildy znám Rolashe a on dobře ví jak jsem s ním běhal scholo a jiný ftipný dungy, teď jsem si vzpoměl i na jednu vtipnou historku cosme tam zažili ještě s jednim dkček ale to teď nehraje roli :)... Já být Váma tak mě přijmu a uvidíte jak se zapojím do kolektivu ;). K těm guildám, jak jsem říkal předtím shamana atd mám na profky, jen toho locka občas zahraju, když si chci odpočinout od expení roguna,,, takže jestli moc chcete není problém ty chary naházet do guildy, ale bylo by to zbytečný, protože je mám jen na farmení a aktivně za ně hrát nemíním... Ještě na závěr: Je to hra, pojďme si hrát :ymparty: (*)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Valentynin
PříspěvekNapsal: 07 bře 2010, 21:44 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
YES - přijmutí potvrzeno až se potkáme ve hře invnu tě, ale podle pravidel, tzn všechny postavy. Bude to trocha zdlouhavé, ale musí to být ;)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz