Právě je 16 říj 2024, 12:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 10:05 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 18 úno 2013, 07:25
Příspěvky: 9
in-game nicky: CaRRioNN
sliviQT píše:
Ked je to roguna z Romtankovej guildy tak určite ZA test raid . Nech si ho pozrie CL-ko pak napíšeme konečné zhodnotenie :-\ ... jediné minus vidím v equipe no ale všetko sa dá dofarmiť a ked bude valiť daily a podobne blbosti tak sa doequipuje hned ;)


njn, s Romtankom som bol v parte aj na ICC10. (Najkrajšiu spomienku mám naňho aj tak na ICC25 keď sme progressovali LichKinga a dostali sme sa do predposlednej fázy. Jeho hláška : "A kluci co se bude dít" :ymdaydream:

4Slash - Ak nehráš rogunu prosím základné UI nekritizuj. povedal by som, že na PVE rogunu tam mám toho ešte veľa. (samozrejme DBM, Omen tam chýbajú, ale pri zbieraní herbou ich mať zapnuté naozaj nepotrebujem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 11:55 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 18 říj 2010, 13:27
Příspěvky: 90
in-game nicky: Wose, Ahira,Whiteflame, Enoona,Fakegirl,Quisys, Woska
Ja som ZA test raid aj ked ten eq fakt neni bohvieco ale urcite by som bral z + ze si z CHoL a mas odprogressovane vsetko. Nech si ta pozrie CL. Eq sa da dozbierat behom par tyzdnov ak si dostatocne aktivny.

_________________
Obrázek bibibibibi

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 14:12 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 03 čer 2012, 17:50
Příspěvky: 88
in-game nicky: Freelock
Proti .. officialne mame dve roguny + wixyho ktorí neviem či bude hrávať alebo nie takže neviem ako ho vopchame do main raidu keď tri roguny v jednej 25ke ťažko to by museli točiť extremne dpsko a kedže nemá gear ťažko bude niečo točiť , dogearovať sa da ale aj to je neaky čas .. hlavne slovo ma clko takže necham to na ňom , ale vážne neviem ako sa bude dogearovavať prakticky na konci seazony ...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 14:42 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 02 pro 2012, 12:21
Příspěvky: 15
in-game nicky: Divinepower
Z mojej strany je to takto Trosku sa rozumiem do rogun a CaRRioNN si trosku na neho spominam dalsi fakt je ze te roguny su sice u nas dost ale kazdopadne ak doberie eq berte do uvahy ak da taky eq ako oni a pretoci ich a nefailuje !! Tak za TEst urcite!!! po dalsie te talenty sa ti vida dobre? na assa ,? obhajis si ich ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 14:54 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 02 čer 2012, 18:06
Příspěvky: 145
in-game nicky: Crackey
asi tak jak napsal Slash, já mám odprogressovaný celý WotLK kromě LK, když vezmu vpotaz 8h progress Mimirona na HM, ztráta života :D ale Realm First se vyplatíl /flex ;) . Ne vážně, nepochybuji o jeho kvalitách, ale brát všechny kdo hrály na Anathorce a že " mám odprogesovaný ICC "tak nás tu je 300 za chvíly. Pochybuji, že mě vezmou do Exalted, EA nebo jinam, když řeknu, že mám naprogresovaný Firelands z offi

_________________
Obrázek

AGAIN ONLINE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 15:24 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2012, 16:25
Příspěvky: 68
in-game nicky: drakuss/hestiô/helia
naco tu pisete halusky test raid sobota/nedela 16:30 a s romanovej guildy s AA preco nezobrat taktiku tam vedia seci progress maju tocit vedia tak serus ZA

ps: podla mna by roman nebral hocikoho na main raid ...

toxoo gl proti lol !!


Naposledy upravil Dr.ako dne 19 úno 2013, 15:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 15:25 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
za chol sú spoľahliví ľudia... a nie nenabereme každého z anthorie (/hail hektor a spol) a keď ste tam nehrali neviete čo to bolo za g a čo s nami chodili a vie čo má robiť v budúcnosti

cracky.. firelands možeš pisať :D na twine cata=hf, a ver mi že na to icc budeme potrebovať skuseních ľudí ne trollov a tento je skúsený...

a btw keď tu hovoríte o macrach/uicku/a bindoch... v živote som nehral rogunu, kamarát čo nehral mi dal login lebo som si ju chcel skúsiť, a vytočil som porovnateľné dps s mainami na anthorii len toľko k rogune takže WP xD (serus shaki dik za rogunu :D)

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 17:14 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 18 úno 2013, 07:25
Příspěvky: 9
in-game nicky: CaRRioNN
Prvý hlavný dôvod prečo som si na twine kúpil postavu je, že tu začne ICC sezóna
Tým druhým je, že na ňom hrá guilda Ordo Satanas.
Samozrejme akceptujem, že ludia, ktorí sa pridali k Ordu tu na twine a nepoznajú mňa alebo CHOL, majú voči mne nedôveru.
O Equip sa postarám v priebehu pár dní (týždňov)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 17:30 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2012, 19:56
Příspěvky: 22
Bydliště: Bratislava, SR
in-game nicky: Trezorka
Ja som ZA
Čo sa tiká toho eq to je vec par krát zbehnúť toc25,10 a je tam solid základ na ktorom sa dá dávať už pomerne slušne DPS
+ dosť pravidelne fajfka skladá togc25 kde je už celkom veľa guildakov taktiež šanca na eq, a nič v zlom pre tých čo nie su z AA guildy CHOL a OS to neboli len také hocijaké guildy na AA tak kto sa dostal do CHOL alebo OS na AA bol veľký pán.
+ mimo to sa už začína objavovať eq na diss :-)

_________________
Obrázek
Už je to tu :-) ......


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CaRRioNN
PříspěvekNapsal: 19 úno 2013, 17:52 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 02 čer 2012, 18:06
Příspěvky: 145
in-game nicky: Crackey
CaRRioNN píše:
Prvý hlavný dôvod prečo som si na twine kúpil postavu je, že tu začne ICC sezóna
Tým druhým je, že na ňom hrá guilda Ordo Satanas.
Samozrejme akceptujem, že ludia, ktorí sa pridali k Ordu tu na twine a nepoznajú mňa alebo CHOL, majú voči mne nedôveru.
O Equip sa postarám v priebehu pár dní (týždňov)


jako mě to problém nedělá, rád potkávám nový lidi :D

_________________
Obrázek

AGAIN ONLINE


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz