Právě je 16 říj 2024, 12:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 17 úno 2013, 20:50 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 28 pro 2012, 18:21
Příspěvky: 53
in-game nicky: Fajfka, Fifteen
O POSTAVE :
1. Nick :
Kolega
2. Class :
Hunter
3. Mainspec :
MM
4. Offspec :
Survival
5. Profesie a skill :
Mining, který tedka budu predelavat na JWC nejspíš a Enginering který teprve skilluju
6. Gearscore a Staty :
GS:
5520

Staty:
Agi:2097 hit:338 (vim ze to je moc, ale zatim se nejak moc nehci davat pric trinket na hit za EoT)
AP:5867
Arp:537
crit : 49,03%

http://i48.tinypic.com/33epj4j.jpg

7. Screenshoty z hry :
Beasti 25 hc http://i49.tinypic.com/5xsvuv.jpg
Jaraxus 25n http://i47.tinypic.com/a5cg49.jpg
Jaraxus 10hc http://i45.tinypic.com/2ed5yk4.jpg
Anub 10hc http://i50.tinypic.com/1z1h2z9.jpg


8. Osobný progress (WOTLK raidy) :
No zkusenosti vsechny hc i za tanka. V naxxu udyng. V UD mam podle me zkusenosti taky velmi dobre jen mi dela problem Mimik na 25hm a yogg celkove . ToC 10 full CL togc 10 na insanitu ale padl server a od ty doby sem to nesel . ToC 25n full CL a Togc 25 na 50 pokusech 4/5

9. Predchádzajúce guildy a dôvod ich opustenia :
Uncontrolled Power : Mensi neshoda potom dyztak vysvetlim

10. Alti a ich spec :
No mam feral druida tanka full LW a full skiing. Nick : Kopretina, tato postava drive nepatrila me dostal jsem ji od kamose z Exalted

O MNE :

11. Vek : 17

12. Ako často hrávam WOW ? :
No každý den vetsinou po vecerech protože často mam skolu třeba do 5

13. Niečo o mne :
Toto trosku rozpisem. Jmenuji se Roman bydlim mezi Pardubicemi a HK. Kazdy den jezdim vlakem do skoly takze vlak nemam moc v oblibe. Jinak mě velice bavi jizda na kole a samozrejme take na motorce. Hraju fotbal za jednu z vedlejsich vesnic ale nejak se nam nedari. Nejdrive jsem hral stredni zalohu, ted hraju levou obranu. Myslim si, ze jsem nekonfliktni, nejsem vulgarni (obcas si musim ale taky ulevit ) . Jeste k tomu hraju Airsoft( maskace mam Svycarske a zbran MP 5 )Tohle bylo v minule prihlasce takze bych ještě něco dodal . Miluju vsechno jidlo na svete az teda na cibuli tu moc nemusim(a to me stve ze je v kazdem jidle xD)byl jsem i ve Vietnamu a ochutnal jejich pochoutku doufam ze vite co to je xD. Tedka do konce zaří jsem byl na intru na Malte takze sem se seznamil s dalsima wowkarema , ale teda z Ruska . Mam velice rad holky takze bych si chtel koupit Harley aby to slo snadneji . Jinak taky se k vam chci dostat jeste kvuli jednomu hlavnimu duvodu a to sou že mate asi nejlepsi raid časy ktere mi naprosto vyhovují. Další důvod je že Honza rikal že je zvlastni že když prijdu do nove guildy (Blood of Dragons) že bych nemel koncit prvni v recountu. Potom bych se samozrejme chtel seznamit s novymi lidmi a protoze sem docela ukecanej.Pak velice miluji hudbu hlavne metal,rock a potom takove plouzaky na které vždy usinam.Taky sem chodil nhudební školu v HK o které jsem si myslel že patří mezi jedny z nehorších škol v HK Rád se samozřejme chodim napit jinak by to nebylo ono, ale vetsinou piju jen pivo nebo kofolu (nerad se ožírám do němoty )
Snad jsem řekl vše co je potřebné jinak samozřejmě dyžtak domplnim

14. Prečo sa hlásim do Ordo Satanas ? :
Vím že jste dali Anuba to je jeden duvod a rikam to rovnou na rovinu a druhy je ze tam znam uz par lidi

15. Akým bude môj prínos pre guildu ? :
No podle me vynikající dmg,znalost taktik jak na UDhm,ToC hc ci jiz nove pripravovovany kontent icc

16. Koho poznám z Ordo Satanas ? :
Fajfka, Saski, Standokan, Nasferiti a trochu s Alyenou

17. Vyhovujú mi časy raidov ? :
Nádherně

PODMIENKY PRIJATIA :

18. Budem mať na testraid pripravený Teamspeak+Mikrofón? :
Mám

19. Prijímam pravidlá slušného správania sa, nebudem sa chovať ako malé dieťa, nebudem robiť hanbu Ordo Satanas? :
Ano
20. Beriem na vedomie, že na základe porušenia bodu 18. môžem byť natrvalo vylúčený z guildy? :
Ano
21. Budem rešpektovať rozhodnutia vedenia Ordo Satanas, ak bude nutné vyuziť môj offspec ? :
No ja miluju svůj offspec takze klidne
22. Poznám systém delenia lootu prostredníctvom DKP ? :
Ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 17 úno 2013, 20:53 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 28 pro 2012, 18:21
Příspěvky: 53
in-game nicky: Fajfka, Fifteen
Jako, s timhle klukem se znam docela dlouhou dobu, vlastne od zacatku nove ery Uncontrolled Power. Za huntera umi vice nez dobre si myslim ja a i kdyz se tedka dostal Tibca, tak u tohohle huntera bych prece jenom dal alespon test raid.

PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 17 úno 2013, 21:43 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 03 čer 2012, 17:50
Příspěvky: 88
in-game nicky: Freelock
Včera sme zobrali huntra , takže myslim že hunterov už je až moc momentálne slivo/tipca/qerr aktívny + 2 ja neaktívny ktorý planuju sa vraťiť neviem zamňa viac PROTI aj keď prihlaška celkom ujde neviem či nám treba dalšieho huntera maximalne do druheho raidu do prveho sa určite nezmesti ....

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 17 úno 2013, 22:05 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 28 říj 2012, 12:05
Příspěvky: 16
in-game nicky: Henessy, Stealwalk
Úplne súhlasím s Toxoom , je zbytočne doberať ďalšieho hunta keď sa nedostane na raid. Aj keď je vidno že si, si na prihláške dal záležať , ale PROTI

_________________
Europea - Combat rogue
_________________________________________
The difference between winners and losers is that winners do things that losers don't want to do.
"THE PAIN IS TEMPORARY"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 17 úno 2013, 22:40 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 11 zář 2012, 12:11
Příspěvky: 32
in-game nicky: Nasferiti
S Kolegou jsem měl párkrát čest v ToC10 a podobných. Točí dobře a mimo taky nebude. Přihláška pěkná. Taky hraje na levé obraně :D to máš plus :D. No a k věci. Já jsem PRO ale to, že je tu už mnoho hunterů je pravda :/ .

For Ordo Satanas: Tím naším úspěchem jsme určitě rozpoutali vlnu dalších přihlášek a zandali tak top hráčům záminku podat si k nám přihlášku. Mohli by jsme to tedy vzít z druhého konce, využít toho a pomalu dobírat lidi na nějakou tu druhou Group ToGC25 ... Ještě víc boostneme main raid (tím, že ikdyž nám vypadne top dmg bude možné ho nahradit) a ti co se nevlezou nebo nebudou moct, dostanou příležitost ve druhém raidu. Protože tu vidím velmi solidní přihlášky co se postav týče... To jest můj názor, tak to promyslete ;).

_________________
>>Nasferiti - Paladin - 80 -Twinstar - Ordo Satanas
>>Nasferiti - Paladin - ?? - Drak'Thul -


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 18 úno 2013, 08:13 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 29 črc 2012, 14:00
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
in-game nicky: Slash, Slashkiller
PROTI, hunterů máme požehnaně, vím, že teď mi to časově nejlépe nevycházelo ale to se změní. A teď ke Kolegovi, ten už si prošel takovejma guildama, tak asi bude někde problém....Jen si pamatuji jak za moje působění v Exalted nám spamoval forka 3x během měsíce přihláškou. Vyloženě mu jde jen o úspěch => 14. Prečo sa hlásim do Ordo Satanas ? :
Vím že jste dali Anuba to je duvod a rikam to rovnou na rovinu...Jako sry ale tohle napsat do přihlášky to je rovnou sebevražda. Z toho je vidět, že pokaď se nám nebude dařit a ty budeš mít šanci se dostat do nějáké lepší guildy tak => Leave


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 18 úno 2013, 12:18 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2012, 16:25
Příspěvky: 68
in-game nicky: drakuss/hestiô/helia
ja som ZA nechám na ****Slivovy****


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 18 úno 2013, 14:52 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 02 čer 2012, 18:06
Příspěvky: 145
in-game nicky: Crackey
Přihláška hezká, to se musí nechat. Neber to osobně, ale nemáme tě kam zařadit, protože 2hé ToGC25 neskládáme ( pouze altovské) takže, bohužel jsem Proti

_________________
Obrázek

AGAIN ONLINE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 18 úno 2013, 16:49 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Menší dotaz: Kolik máš v očích dioptrií, že máš UI přes půl monitoru? xD
Nosíš na to brejle?

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kolega - MM hunter
PříspěvekNapsal: 18 úno 2013, 16:50 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
PS za mě asi proti, podle toho co tu čtu tak další huntry netřeba a to DPS je celkem slabý

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz