Právě je 16 říj 2024, 12:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 13 úno 2013, 19:37 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2012, 21:27
Příspěvky: 15
in-game nicky: Ressanka alebo Lingo
O POSTAVE :
1. Nick : Tibča
2. Class : Dwarf Hunter
3. Mainspec : Marksman
4. Offspec : Marksman (spíše PVP), ale uvažuju předělat na PVE survival
5. Profesie a skill : Jwc/eng (full 450)
6. Gearscore a Staty : Kvalita gearu, Full toc 25, togc 10 a kuše s togc 25, Krom trinketů, greatness, mirror of truth,
Staty:AP 5638 (s aspectem), 48,52% crit, 271 Hit, 499 Armor pene,
7. Screenshoty z hry :http://www.ulozto.cz/xVB7egG/wowscrnshot-020313-184043-jpg, Zde screen bohužel jen z voa 25, jinačí jsem nestihl udělat, Pro info, teď mam namakrované i aspecty, kdyz budu chtit pri bosovi rychle zmenit, dále vytáhnutý raid ci jen tanky abych mohl nastřelovat na vice tanku, a v neposlední řade mam podstatne menší recount , tento by vytáhly aby na screenu bylo videt, dmg.
8. Souhlasí moje povolanie (class) a spec tým, pri ktorých je na hlavnej stránke fóra uvedený "Nábor" ? Tak v kazdé guildě mají hunterů dost jak kvalitních tak nekvalitních, i zde je také nábor uzavřen ale za pokus nic nedám :)
8. Osobný progress (WOTLK raidy) : všechny, krom togc 25 tam mam 2/5 down :)
9. Predchádzajúce guildy a dôvod ich opustenia : Dragon balls, neschopnost slozit togc 25, lidi moc failujou, nesoustredenost na raidech :)
10. Alti a ich spec : uff tady se trosku rozepíšu :), Tibike(paladin, holy,prot,retri), Druid(resto,bala), achievement(arcane), Anet (ele, resto-ale je 65 lvl :) ) jinak predchozí alti (3) jsou na 80 lvl a prumerně mají 4800+- gs :)
O MNE :
11. Vek : 20
12. Ako často hrávam WOW ? : 4 roky
13. Niečo o mne : Jmenuju se Tibor, letos maturuju, hraju zavodne fotbal, jsem nekonfliktni clovek, rad si vyslechnu rady druhych lidi :)
14. Prečo sa hlásim do Ordo Satanas ? : Protoze na serveru kvalita Guild co se tyce PVE zacina klesat, kazdy sice sklada toc 25, ale kdyz pride na radu grand tak, zacina byt tezka prekazka, a zde se ukazuje jak lidi neznaji class :), chtel byh byt v guilde kde lidé svoji class ovladaji :)
15. Akým bude môj prínos pre guildu ? : nekonfliktní clovek co se rekne uděla :) samozrejme vzato jenom na wow ne v realu :D :)
16. Koho poznám z Ordo Satanas ? : Ressanku, rayzoora (pokud je jeste u vas) a inx :)
17. Vyhovujú mi časy raidov ? : co jsem se díval tak celkem i ano, v tu sobotu urcite pokud mě to přitelkyne dovoli tak tam budu ale nebude problem :), bohužel problem je s nedělí kdy jsem bohužel v praci :(
PODMIENKY PRIJATIA :
18. Budem mať na testraid pripravený Teamspeak+Mikrofón? : Mam vše pripravene :)
19. Prijímam pravidlá slušného správania sa, nebudem sa chovať ako malé dieťa, nebudem robiť hanbu Ordo Satanas? : Souhlasim, jenom blazen by jsi kazil reputaci do nově přichozi guildy :)
20. Beriem na vedomie, že na základe porušenia bodu 18. môžem byť natrvalo vylúčený z guildy? : ano toho jsem si vědom, nepatrim mezi lidi co dělají p*****ny
21. Budem rešpektovať rozhodnutia vedenia Ordo Satanas, ak bude nutné vyuziť môj offspec ? : Tak jistě na survivalovi je i neni rotace jak nekteri hunteri rikaji pokud bude potreba muzu talenty prehodit :)
22. Poznám systém delenia lootu prostredníctvom DKP ? : ano s timto systemem jsem se seznamil jiz u TFC

Pokial chcete niečo dodať, dopíšte to sem : Chtěl bych dodat jen, ze ac se vedeni rozhodne jakkoliv snad se rozhodne posle svého uvažení :) díky mejte se ahoj ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 13 úno 2013, 19:39 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2012, 21:27
Příspěvky: 15
in-game nicky: Ressanka alebo Lingo
Ressanka píše:
O POSTAVE :
1. Nick : Tibča
2. Class : Dwarf Hunter
3. Mainspec : Marksman
4. Offspec : Marksman (spíše PVP), ale uvažuju předělat na PVE survival
5. Profesie a skill : Jwc/eng (full 450)
6. Gearscore a Staty : Kvalita gearu, Full toc 25, togc 10 a kuše s togc 25, Krom trinketů, greatness, mirror of truth,
Staty:AP 5638 (s aspectem), 48,52% crit, 271 Hit, 499 Armor pene,
7. Screenshoty z hry :http://www.ulozto.cz/xVB7egG/wowscrnshot-020313-184043-jpg, Zde screen bohužel jen z voa 25, jinačí jsem nestihl udělat, Pro info, teď mam namakrované i aspecty, kdyz budu chtit pri bosovi rychle zmenit, dále vytáhnutý raid ci jen tanky abych mohl nastřelovat na vice tanku, a v neposlední řade mam podstatne menší recount , tento by vytáhly aby na screenu bylo videt, dmg.
8. Souhlasí moje povolanie (class) a spec tým, pri ktorých je na hlavnej stránke fóra uvedený "Nábor" ? Tak v kazdé guildě mají hunterů dost jak kvalitních tak nekvalitních, i zde je také nábor uzavřen ale za pokus nic nedám :)
8. Osobný progress (WOTLK raidy) : všechny, krom togc 25 tam mam 2/5 down :)
9. Predchádzajúce guildy a dôvod ich opustenia : Dragon balls, neschopnost slozit togc 25, lidi moc failujou, nesoustredenost na raidech :)
10. Alti a ich spec : uff tady se trosku rozepíšu :), Tibike(paladin, holy,prot,retri), Druid(resto,bala), achievement(arcane), Anet (ele, resto-ale je 65 lvl :) ) jinak predchozí alti (3) jsou na 80 lvl a prumerně mají 4800+- gs :)
O MNE :
11. Vek : 20
12. Ako často hrávam WOW ? : 4 roky
13. Niečo o mne : Jmenuju se Tibor, letos maturuju, hraju zavodne fotbal, jsem nekonfliktni clovek, rad si vyslechnu rady druhych lidi :)
14. Prečo sa hlásim do Ordo Satanas ? : Protoze na serveru kvalita Guild co se tyce PVE zacina klesat, kazdy sice sklada toc 25, ale kdyz pride na radu grand tak, zacina byt tezka prekazka, a zde se ukazuje jak lidi neznaji class :), chtel byh byt v guilde kde lidé svoji class ovladaji :)
15. Akým bude môj prínos pre guildu ? : nekonfliktní clovek co se rekne uděla :) samozrejme vzato jenom na wow ne v realu :D :)
16. Koho poznám z Ordo Satanas ? : Ressanku, rayzoora (pokud je jeste u vas) a inx :)
17. Vyhovujú mi časy raidov ? : co jsem se díval tak celkem i ano, v tu sobotu urcite pokud mě to přitelkyne dovoli tak tam budu ale nebude problem :), bohužel problem je s nedělí kdy jsem bohužel v praci :(
PODMIENKY PRIJATIA :
18. Budem mať na testraid pripravený Teamspeak+Mikrofón? : Mam vše pripravene :)
19. Prijímam pravidlá slušného správania sa, nebudem sa chovať ako malé dieťa, nebudem robiť hanbu Ordo Satanas? : Souhlasim, jenom blazen by jsi kazil reputaci do nově přichozi guildy :)
20. Beriem na vedomie, že na základe porušenia bodu 18. môžem byť natrvalo vylúčený z guildy? : ano toho jsem si vědom, nepatrim mezi lidi co dělají p*****ny
21. Budem rešpektovať rozhodnutia vedenia Ordo Satanas, ak bude nutné vyuziť môj offspec ? : Tak jistě na survivalovi je i neni rotace jak nekteri hunteri rikaji pokud bude potreba muzu talenty prehodit :)
22. Poznám systém delenia lootu prostredníctvom DKP ? : ano s timto systemem jsem se seznamil jiz u TFC

Pokial chcete niečo dodať, dopíšte to sem : Chtěl bych dodat jen, ze ac se vedeni rozhodne jakkoliv snad se rozhodne posle svého uvažení :) díky mejte se ahoj ;)



Jestě chy chtěl dodat že prihlaška je psana na učtu ressanky jelikoš nešlo nacist obrazek na prihlasovaci strane :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 13 úno 2013, 20:06 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 02 čer 2012, 18:06
Příspěvky: 145
in-game nicky: Crackey
Mno za mě malé Pro protože nevím jak jsme momentálně v gildě s Huntami, ale přihláška se mi líbí. Nechal bych CLka ať tě zkoukne :)

_________________
Obrázek

AGAIN ONLINE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 13 úno 2013, 23:17 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 29 črc 2012, 14:00
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
in-game nicky: Slash, Slashkiller
Dnes jsem ho čekoval.
Talenty v pohodě, Glyphy taky, ještě ty Enchy trochu změnit a bude to v pohodě. EQ víceméně dostačující. Určitě bych mu šanci na test raidu DAL. Ať chlapec ukáže, co v něm je...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 00:17 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 18 zář 2010, 17:25
Příspěvky: 415
in-game nicky: Tacpad,Inyy,Bango
to UIcko nic moc :/ viem, všetci sme nejakí ale s týmto UI, ešte k tomu s bindami na c v a shift 2 by som nevedel hrať..


ale nechám to na slivovi on je CL :D neutral

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
[16:14:33] [SERVER] :) Calusari: [16:14:28] [W From] [Tacpad]: raty budu dokedy?
Obrázek

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 00:52 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2012, 16:25
Příspěvky: 68
in-game nicky: drakuss/hestiô/helia
hantrov je sa mi zda QER/Slivinqo/coolpad/slash staci ne ??

ale kedze coolpad malo hrava iba kde tu takze som ZA


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 01:24 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2011, 20:34
Příspěvky: 77
in-game nicky: - Slivinqo™...Šelma Šelob ... Icy touch master Batman!
Určite potrebujeme pár huntrov ,ale na doplnenie main raidu ... pár vecí ktoré by som vypichol ... Hit rating ... [-x 271 hit je už mierne cez cap tak tie 3 talenty z " Focused aim " preč :-B (nezabudnime na draeneia) Glyphy má v pohode akurát "Glyph of Possessed Strength" by som vyhodil a dal tam " Glyph of Feign Death " myslím , že to využiješ viacej ;;) a ten gem 10agi+15stam rychlo preč :3 ... anyway do main raidu nam treba určite nejakého huntra čo sa týka teba tak odprogresované 2/5 togc je docela málo :( championi , walkyri a anub tam su tie kritické chvíle :-o (reflex kobry 8-x ) ... Takže ked odmyslím 245item lvl equip , ten hit+talenty , malá chybička v glyphe , a budem veriť že taktiky ovládať budeš tak u mňa za ALE na raide musíš exelovať ;)

_________________
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=U9G18qHPhcM ҳ̸Ҳ̸ҳ How to fix veľké kosti Robo?
http://www.youtube.com/watch?v=4ctq9HvV64I ҳ̸Ҳ̸ҳ Nezastavitelný Šelop carried by Anthoria


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 07:23 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 28 pro 2012, 18:21
Příspěvky: 53
in-game nicky: Fajfka, Fifteen
No, já dávám neutral, nabral se do UP a dosel na 1 raid, potom se zase mesic neukazal ve hre. Neznam duvod proc, ale jak jsem rekl. Za me neutral.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 09:23 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2012, 21:27
Příspěvky: 15
in-game nicky: Ressanka alebo Lingo
fajfka píše:
No, já dávám neutral, nabral se do UP a dosel na 1 raid, potom se zase mesic neukazal ve hre. Neznam duvod proc, ale jak jsem rekl. Za me neutral.


jak napsal fajka, byl jsem v UP jelikoš, po rozpadu the dragons, jsem presel tam, poté jsem kupoval novy notebook tak jsem byl bez wowka takze jsem nemohl udat duvod proc nehraju :), pak jsem lognul a nemel jsem guildu, od te doby hraju aktivně, co se týče nechu, glyphu, talentu jiz jsou změnené :), a co se týče toho progressu, tak v dragon balls se neslozilo ani jedno togc 25 tento 2/5 je slozeno s worldem, bohužel :X ale togc 10 mam guildovně složene :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška- Tibča
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 11:00 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011, 23:02
Příspěvky: 45
in-game nicky: Nalfein | Haakon | Fin | Fjodor
Slivo je strašne mäkký. Stamkové gemy pve? srsly? Plus mi píše ingame o svojich pocitoch, tak ich ventilujem za neho, lebo je ľudomil a krysojed.
Nemyslím, že by bola až takú núdza zas brať každého, kto si dá prihlášku.. najmä, keď sú tam zjavné nedostatky.

U mňa je to dosť slabé, čiže proti.

P.S. jediné plus vidím v tom, že to je dwarf hunter ;)

_________________
Nalfein, Anthoria
Fin, Twinstar


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz