Právě je 16 říj 2024, 11:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 23 led 2013, 13:38 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 10 led 2013, 09:22
Příspěvky: 4
in-game nicky: Cort
-------------------------------------------------------------------------
O POSTAVE :
-------------------------------------------------------------------------
1. Nick : Cort
2. Class : Mage
3. Mainspec : TTW
4. Offspec : Frost /sem tam pvp, ale aj kvoli champ. v ToC/
5. Profesie a skill : min,jwc (baví ma manuálna práca farmenie)
6. Gearscore a Staty :http://kmsys.eu/screens/screen2.png 4417, SP 1905 , 262 10% (ešte doženiem EQ, ale nemissuje to často no na dps sa počíta každé čislo.) 34.67%(1116) z toho Fire 40.67%, Haste 9.73% (319). Všetko staty sú self buffed.
7. Screenshoty z hry :http://kmsys.eu/screens/screen.png
Čo sa týka screenu, keďže World je aký je, kvôli low gs sa na raidy nedostanem. Ale ináč 25m raidy 5k+GS.
8. Souhlasí moje povolanie (class) a spec tým, pri ktorých je na hlavnej stránke fóra uvedený "Nábor" ? pokiaľ nie, uveď dôvod, prečo by sme mali mať práve o teba záujem - Áno súhlasí :) A dôvod ? Je evidentné, že máte v guilde lepšie equipnutých mage-ov, ktorí dokážu chodiť ToGC25. No myslím si, že rozširovať počet hráčov v guilde, ktorí majú chuť do hrania nieje nikdy na zmar.
8. Osobný progress (WOTLK raidy) : Osobne mám odprogressovaný Naxx(10,25) progress ešte so zelenkami. Os10/25(+3),EoE. Ud je tam to tak na 80% normal(10,25) - yogg mi ešte chýba + mirko. To(g)C10,25 Full Clear ale dovolím si povedať, že mam najmenej odprogressovanéhé Anuba na togc25. Čo sa týka ICC tam by som progress dal tiež na takých 80% LK HC 1xdown.
9. Predchádzajúce guildy a dôvod ich opustenia : Guildu som zatiaľ nemal čo sa týka tohoto charu. Ale dokonale ovládam režim lootu DKP/EPGP, zapisovanie v RaidPlanneroch, GC.
10. Alti a ich spec : Nemám zatiaľ altov, snažím sa venovať čo najvac času mainovy.
-------------------------------------------------------------------------
O mne:
-------------------------------------------------------------------------
11. Vek : 19 rokov.
12. Ako často hrávam WOW ? : Po škole, cez školu. Keď pracujem (ako programátor) tak je to takých 3-4+ hodín. No môžem aj viac. :)
13. Niečo o mne : Volám sa Karol :) Chodím do jednej triedy s Ressankou. Čo sa týka záľub tak venujem sa aktívne programovaniu, stávkovaniu, priateľke :) No je toto strašne veľa vecí. :P Určite sa dozviete viac o mne po prípadnom prijatí. (popr viac na http://www.kmsys.eu)
14. Prečo sa hlásim do Ordo Satanas ? : Meno guildy, za ktorým stojí kvalitný progress a vedenie. :) Mám tam spolužiaka Ressanku, takže je to viac menej plus. Som kolektívny typ, rád pomáham či už ingame alebo v iných veciach :)
15. Akým bude môj prínos pre guildu ? : Po testovaní jedným hráčom od Vás mi povedal, že sa nedostane na main raidy. To mi je jasné, chcem doplniť stav aj na alt raidoch poprípade časom aj na main raidoch. :)
16. Koho poznám z Ordo Satanas ? : Ressanka in-game + RL.. Wixxi ochotný človek, ktorý mi popísal všetko ohľadom prihlášok, bol milý pri testovaní a zodpovedal mi na kžadú otázku tak isto Ademar tiež ochotný, zodpovedať na všetky otázky. :)
17. Vyhovujú mi časy raidov ? : Maximálne presne.
-------------------------------------------------------------------------
Podmienky prijatia:
-------------------------------------------------------------------------
18. Budem mať na testraid pripravený Teamspeak+Mikrofón? : Áno. Len mic idem ešte kúpiť tento týžden. Lebo sa pokazil.
19. Prijímam pravidlá slušného správania sa, nebudem sa chovať ako malé dieťa, nebudem robiť hanbu Ordo Satanas? : Áno :)
20. Beriem na vedomie, že na základe porušenia bodu 18. môžem byť natrvalo vylúčený z guildy? : Chápem, neporušiť bod 18. Áno :)
21. Budem rešpektovať rozhodnutia vedenia Ordo Satanas, ak bude nutné vyuziť môj offspec ? : Samozrejme, vačšinou preto si dávam na champov off, pretože ak sa ide na CC a nie na gripovanie tak je lepšie ísť frosta.
22. Poznám systém delenia lootu prostredníctvom DKP ? : Áno.

-------------------------------------------------------------------------
Pokiaľ chcete niečo dodať, napíšte to sem:
-------------------------------------------------------------------------

Takže dlho som uvažoval či si podať príhlášku. Pretože ako je evidentné ten EQ nieje na úrovni ToGC sezóny. No napísal som si ju, tak teraz by som chcel dodať niečo k EQ, skôr než ma odsúdite. :)

Set - Čo sa týka setu pôjdem 4/5 aby som mal 5% critu zo 4. bonusu.
MH/OF - Istotne pri ToC gear.
Ring - ToC25 z anuba ring na Sp,Hit, Crit
Ring 2 - Možno sa vám tam nevidí to mp5 no je to lepšie než čo som mal, dáva viac critu, sp.
Trinket 1,2 - Zatiaľ tieto, no planujem vymeniť za Reign of the Unliving zaa
Flare of the Heavens

Plány do budúcna ? Plánujem dostať crit tak na 55+% a potom sp + haste. Udržať si 4p set bonus. Ohľadom skúšky, nech sa vyjadrí Wixxi on ma skúšal.

Takže ďakujem za Váš čas, ktorý ste trávili čítaním prihlášky :) Prajem pekný deň.


Naposledy upravil Hash dne 23 led 2013, 14:07, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 23 led 2013, 14:00 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 05 črc 2012, 16:25
Příspěvky: 68
in-game nicky: drakuss/hestiô/helia
no tak ja mu dam ZA uvidim ako ostatny ale podla mna cca 1 mag este moze byt ked tu je len Fogy a satres


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 23 led 2013, 14:42 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 28 pro 2012, 18:21
Příspěvky: 53
in-game nicky: Fajfka, Fifteen
tak jak napsal drako. PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 23 led 2013, 14:53 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 04 čer 2012, 17:06
Příspěvky: 59
in-game nicky: Darthmau, Darthh
Přihlaska fajnova, vzbuzuje dojem, ze magovi rozumis (coz si neoverim, nebot o magovi vim jen to, ze ma blink ), jak projdes u nejakeho maga od nas, tak jsem urcite ZA na test


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 23 led 2013, 15:01 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 05 čer 2012, 21:12
Příspěvky: 17
in-game nicky: Foggyus
Pisal som si s nim už skôr, vyzera byt v pohode, do maga sa rozumie, len ten eqiup mu chyba.
Ja som ZA.

_________________
Foggyus - Twinstar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 23 led 2013, 16:07 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš
Uživatelský avatar

Registrován: 30 říj 2012, 21:27
Příspěvky: 15
in-game nicky: Ressanka alebo Lingo
Nakolko ho poznam ja som za noo ten eq ma slabsi ale myslim si ze to nebude ziadny problem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 23 led 2013, 17:53 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 18 říj 2010, 13:27
Příspěvky: 90
in-game nicky: Wose, Ahira,Whiteflame, Enoona,Fakegirl,Quisys, Woska
Ten eq je fakt low... cakam co este ostatny napisu zatial neutral

edit: dam ti ZA test raid ale musis sa ukazat

_________________
Obrázek bibibibibi

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 23 led 2013, 19:58 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 03 čer 2012, 17:50
Příspěvky: 88
in-game nicky: Freelock
Tak gear neni priorita len bonus ... myslim že ak ma dostatok skúsenosti a rozmyšla vtej hre a je dostatočne aktivný tak by som mu dal šancu ten gear dobrať problem neni je to len o čase ... Skusil by som ho na teste uvidime čo vnom je ...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 23 led 2013, 20:49 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 10 led 2013, 09:22
Příspěvky: 4
in-game nicky: Cort
Čo sa týka gearu nafarmil by som ho. Lenže ste top guilda, takže hocikedy si môže pridať nejaký iný mage prihlášku a "vyfúkne" to voľné miesto. Preto som sa rozhodol aj s takýmto gearom. Keď sa poštastí za mesiac by som sa mohol dostať ku hranici 5k.

Mne nevadí, že zo začiatku sa nedostanem na raidy, ba dokonca mi to aj vyhovuje lebo si naprogressujem aj instancie, ktoré sa chodia menej. Napríklad to UD. Otvorene poviem s progressom 25M HM na mirkovi stojím zle, pretože som to progressoval pár krát v živote. Zase 10M HM je na tom lepšie. Yogg tak isto.

Ešte by som chcel sa spýtať, ak by náhodou som sa dostal na ten test raid rád by som ukázal moje skúsenosti na ToC raide ak je to možné (taká menšia prosbička). Mimochodom čo sa týka toho ui, bindy, macro (píšem pretože som videl tuším Ademara, že aj na to berie ohľad o príhlášku nižšie) tak používam TukUI z dôvodu jednoduchosti a aby som mal čo najlepší rozhľad v raide. U mága toho nepotrebujem veľa, ani rôzne macra. A čo nemám na action bare vytiahnem zo SB.

Macrá -> Používam ich pár, vačšinou macrá na focus. -> Príklad ..
Valkýri : full dmg mistress a ked sa nastackuje na jaraxxovi Nether Power tak ho mám vo focuse a automaticky spellstealujem.
Champ. : Dmg prioritný target a napríklad si beriem do CC niekoho, koho mam v focuse a mám macro na ofcu.

EDIT:// Ako na tom stojím ? Ja len preto aby som si zariadil plány tak aby som bol pripravený na test raid ak by mi to bolo umožnené. Ak nie, tak ďakujem za Váš čas, vážim si to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Cort 80 ttw Mage
PříspěvekNapsal: 24 led 2013, 22:40 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2011, 17:23
Příspěvky: 128
in-game nicky: Cuci
ZA
magy nam treba jako sul


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz