Právě je 16 říj 2024, 13:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012, 13:31 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 15 zář 2012, 13:15
Příspěvky: 5
in-game nicky: Geezus
1. Jméno hlavní postavy : Geezus
2. Povolání a Level : Death Knight 80
3. Talenty : Blood (tank) / Unholy
4. Alti : nevediem altov
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : co som vycital tak nie ale ak nemate blood DK tanka myslim ze by som sa vam dost hodil popripade mozem aj to Unholy
6. Profese : Inscription (444) , Alchemy (450)
7. Předchozí guildy : For The Alliance A
8. Zaměření : podla nalady ale hlavne to PvE
9. Jak dlouho hraji WoW : na Twine uz nieco cez 2 roky
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : EoE, Naxx mysim nieje treba spominat ... UD 10/25 poznam vsetko siel som vsetko ToC 10/25 full clear ToGC 10 Insanity skusenosti, ToGC 25 Championi dole
11. Popis mého PvE eq : ToC 25/ToGC 25 GS 5345
12. Věk : 17
13. Jak často se věnujes WoWku ? : som tu snad neustale
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : hladam guildu v ktorej sa da zaraidovat nie len cakat na raid ktory sa nezlozi a od warriora Goodie som pocul ze ste fajn guilda ktora aj nieco dava
15. Něco o sobě : som typ cloveka ktory o sebe nevie vela napisat ak by boli otazky ja nemam problem odpovedat
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : ako som uz pisal myslim ze by sa vam hodil dobry blood tank ak ho nemate... za DK hrajem nejaky ten piatok pouzivam bindy macra atd... zvladam odtankovat co predomna date (ak to nebudu chrobaci u anuba 25 HC :D )
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: EPGP je prvy lootsystem s ktorym som sa stretol takze mam aj addon, DBM je jasna vec, Omen bez neho by som zakazal vstup do raidov , GCD mam a viem pouzivat , Teamspeak 3 nieje problem mikrofon mam
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: prijmam pravidla
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ano beriem to na vedomie
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: ako som spominal oba mam a viem pouzivat cize s tym problem nebude
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: poznam EPGP viem na akom principe funguje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012, 13:36 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 15 zář 2012, 13:15
Příspěvky: 5
in-game nicky: Geezus
prepacte za ten preklep... chcel som to dat do prihlasok nie do prijatych :D my bad

By lala : Fixed ^_O


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012, 15:55 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 02 čer 2012, 17:12
Příspěvky: 37
Bydliště: Prievidza 222/1
in-game nicky: Nevazis, Nayais, Nanum
ZA! :-o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012, 17:33 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 15 zář 2012, 17:29
Příspěvky: 2
in-game nicky: Nawarana
ja jsem osobne proti !!! byl to hordak ani nevyjmenoval vsechny guildy a akorat me udal na forko pritom mi sam nadaval geezujse ti hodne moc dobre pamatuju to byl prvni s kym jsem byl v guilde akorat mi tam nadaval jeste s CL warru takze asi tak ... protoze chranil Baru ktera me okradla o 1500* a v ty guilde mi nadaval do kok.... atd nesouhlasim s jeho prijetim


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012, 17:39 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Proti....
Průměrný tanky nepotřebujeme,nebo mi snad chceš tvrdit,že si dobrej tank když neutankuješ ani addy u anuba?

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012, 17:40 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 15 zář 2012, 17:29
Příspěvky: 2
in-game nicky: Nawarana
menim svuj dosavadni koment v Pro :) psal jsem si s nim a je to v pohode :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012, 17:43 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 15 zář 2012, 13:15
Příspěvky: 5
in-game nicky: Geezus
Lauryn nemam skusenosti s ToGC 25 anub... ToGC 10 odtankujem v pohode s vylozenymi nohami ale ta 25 je vraj dost ina haluz neviem nebol som na 25 trebalo by to vyskusat :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 15 zář 2012, 22:16 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 26 črc 2012, 00:00
Příspěvky: 45
in-game nicky: boryz
Myslim si ze DK tanka vyhradne na anuba nepotrebujeme a tankovat addy by som ho urcite nenechal :) kto to kedy videl ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 16 zář 2012, 07:56 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
Spatny glyph v unholy talentech a pokud armory nelzou tak si spatne talenty jak na unholy / blood ale to by se dalo vpohode poresit...
tanka nepotrebujeme ...

dmg dk ano a to Unholy ktere bude top a konkurovat me / martyfun ... pro prumerny hrace jak skill/gear tu neuzivime ...

Spis Proti, ale napis me ve hre a kecneme co a jak vis...

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Geezus - Blood/Unholy DK
PříspěvekNapsal: 16 zář 2012, 10:08 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 15 zář 2012, 13:15
Příspěvky: 5
in-game nicky: Geezus
ak si pozeral na aktivne talenty vcera tak to bolo z dovodu ze som mal pvp teraz som to prerobil ukazem aj ingame vymenil som disease za IT urobeny spec unholy/frost dlho som za to hral a bavi ma to takze neni problem v tom pokracovat len treba dobrat nejaky ten equip povedzme DV (ku ktorej sa tak skoro predpokladam nedostanem)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz