Právě je 16 říj 2024, 11:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 19:24 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 28 pro 2012, 18:21
Příspěvky: 53
in-game nicky: Fajfka, Fifteen
O POSTAVE :
1. Nick : BublevonBubl
2. Class : Paladin
3. Mainspec : Protection
4. Offspec : Zatím volný, skládám/chci poskládat Holy, ale to je ještě chviličku potrvá. Retri mě neláká.
5. Profesie a skill : JWC, BS - Pro maximální support. BS 450, JWC sem udělal nedávno, takže zatím 400 na gemy.
6. Gearscore a Staty :
- Stam - 5403 Defense: 558, Dodge: 25.66% Parry: 21.13% Block: 11.32% Hit: 5.09% (Melee) 6.37% (Spell) Expertise: 38
- Avoidance - 4811 Defense: 592 Dodge: 22.09% Parry: 21.85% Block: 39.70% Unhitabble: 94.00% BV: 2600 Hit 1.65% (Melee) 2.06% (Spell) Expertise: 19
Ještě pár věcí chybí no, hlavně ruce (Iron Council 25), štít (Alg 25/Hodir 10), Wrist (Maaexna 25). Ještě Neck (Kologarn 25m), Chest (Auri 25) by přinesly nějaké to vylepšení.

7. Screenshoty z hry : http://myschoo.cz/data/WoWScrnShot_021413_184046.jpg
Co k UI. Zleva - Chat, nad ním DBM bary do 10s, následně můj frame, pod ním omen, nad ním DBM bary pod 10s. Následuje skill bar, nad ním mam udělenou jakousi notifikační lištu, nebo jak pojmenovat - zobrazuje mi stav přes ikonky RF, Sacredu, Holy Shield (stacky/time), Armor Potky, trvání CD's (jak moje DP, Div. Sa. tak ostatních - HoS, Guardian Spirit, Suppression a Ardent debuff). Nad ním mam castbar mého targetu, kousíček nad ním Special Warning z DBM. Následuje frame targetu a frame target of target. Pod ním Grid pro přehled o raidu a mam na něm naházené věci jako Cleanse, LoH, Handy (s,f,p) a Bleesy (k,s,m) a taktéž mi zobrazuje věci k dispellu a threat (červený rámeček - má od něčeho aggro, žlutý - má na něčem nad 100% threatu), to mam hlavně na HoS, kdyby byla potřeba tak abych nemusel hledat podle nicku, ale podstatně rychleji podle rámečku.
Ke Skill baru, možná Vás zarazí že tam jsou některé věci dvakrát (HoP, Div. Sacri, LoH, Cleanse, HoF). Zatímco ty spodní jsou vždy na mně (až na HoP, který je na target of target a Rigt. Defense) tak vrchní menší je na focus ve kterém mam zpravidla tanka. Divine Sacrifice je jedná klasická a druhá je společně s cancel aurou pokud není vzhledem k tomu jak funguje bezpečné jí odpálit celou, ale jenom 20% redukci pro raid. Stejně tak udělaný Divine Shield.
8. Souhlasí moje povolanie (class) a spec tým, pri ktorých je na hlavnej stránke fóra uvedený "Nábor" ? Nějak jsem danou stránku nenašel, nicméně jsem buďto v jiné přihlášce nebo na Twinstar fórku četl že hledáte tanka (nebo mi to říkal Fajfka?)
8. Osobný progress (WOTLK raidy) : To co je aktuální: ToGC 25 5/5 vč. Insanity, samozřejmě UD, Naxx. ICC sem viděl na obrázku akorát :)
9. Predchádzajúce guildy a dôvod ich opustenia : Na Phobosu žádné.
10. Alti a ich spec : Toto je víceméně Alt :) Hraji za druida tanka na druhém realmu pod nickem Blecha (Horde) u guildy AD Infinitum.
O MNE :
11. Vek : 20
12. Ako často hrávam WOW ? : 24/7/365 (vysvětlení http://myschoo.cz/data/wownokia.jpg :D ).
13. Niečo o mne :
14. Prečo sa hlásim do Ordo Satanas ? : Protože mně věčně spamuje Fajfka ;) Ne tak vážně, nebaví mě každý týden chodit s někým jiným UD, ToGC 10 a ToGC 25 (to sem chodil doteď na Phobosu s Jarsonem od TFC což nebylo úplně špatné, ale guild raid to furt není :). Tak proč nezkusit k Vám?
15. Akým bude môj prínos pre guildu ? : No snad Vám něco občas potankuji :)
16. Koho poznám z Ordo Satanas ? : Fajfka jestli sem na někoho zapomněl, tak se omlouvám
17. Vyhovujú mi časy raidov ? : Ty co jsou uvedené dole ano, v neděli od 17:45 mam guild raid na druhém realmu.
PODMIENKY PRIJATIA :
18. Budem mať na testraid pripravený Teamspeak+Mikrofón? : j/j
19. Prijímam pravidlá slušného správania sa, nebudem sa chovať ako malé dieťa, nebudem robiť hanbu Ordo Satanas? : Počítá se leavnutí raid grupy na Naxx 25, kterou jsem složil po zabití Arachnid protože ten blbý block wrist zase nepadnul? :)
20. Beriem na vedomie, že na základe porušenia bodu 18. môžem byť natrvalo vylúčený z guildy? : yes
21. Budem rešpektovať rozhodnutia vedenia Ordo Satanas, ak bude nutné vyuziť môj offspec ? : Jelikož můj off spec se dá současně shrnout do "sundám RF a říkám tomu damage" tak ano, ale TOPovat s tím asi nebudu :(
22. Poznám systém delenia lootu prostredníctvom DKP ? : yes
Pokial chcete niečo dodať, dopíšte to sem :
Snad jedině že příhlášku dávám pod acc Fajfky jelikož Vám nefunguje registrace (absence kódu).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 20:30 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 02 čer 2012, 18:06
Příspěvky: 145
in-game nicky: Crackey
Blecha :D jde vidět, že tenhle chlapec ví co znamená slovo tank, jsem Pro lidi takového kalibru se hodí i když to má víceméně jako alta což je jediná věc která mi vadí, protože předpokládám, že většina guild včetně AD mají o víkendu raidy, tak nevím jak často by jsi to dával :)

_________________
Obrázek

AGAIN ONLINE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 20:48 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 28 pro 2012, 18:21
Příspěvky: 53
in-game nicky: Fajfka, Fifteen
Cracky píše:
Blecha :D jde vidět, že tenhle chlapec ví co znamená slovo tank, jsem Pro lidi takového kalibru se hodí i když to má víceméně jako alta což je jediná věc která mi vadí, protože předpokládám, že většina guild včetně AD mají o víkendu raidy, tak nevím jak často by jsi to dával :)


Aktuálně v AD raidujeme jenom v neděli a to od 17:45 ToGC 25 a následně dobrovolné UD25/Naxx 25 na nějaké ty ačíííívmenty a block EQ pro nového tanka.
Takže aktuálně není s raidtime problém, nicméně jak to v budoucnosti (ICC?) nedokáží aktuálně říci, protože jsme se ještě ani trošku nebavily jestli ne/dojde k úpravě raid time.

BublevonBubl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 14 úno 2013, 21:53 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 28 pro 2012, 18:21
Příspěvky: 53
in-game nicky: Fajfka, Fifteen
S Blechou se znam docela dlouho uz od chvil z deimosu z aliance, kde hraval i neco jineho. Potom jsem se s nim potkaval obcas i na horde... tankuje velmi dobre, at uz za DK, druid nebo paladina. Hráč je to velmi kvalitni a je skoda ho poslat jinam.

PRO

Fajfka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 15 úno 2013, 00:26 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 03 čer 2012, 17:50
Příspěvky: 88
in-game nicky: Freelock
Tak paladinov mame XXX aj keď by sa nám ešte jeden block tank šikol , neviem či paladin ?! necham to na Clkovy za mňa NEUTRAL

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 15 úno 2013, 08:23 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 28 pro 2012, 18:21
Příspěvky: 53
in-game nicky: Fajfka, Fifteen
Toxoo, kdyz se te zeptam, kolik paladinu z tech dohromady 10-11 aktivnich hraje prota?

Ano, pouze Nasfe a tedka se dobral raise, kterej je bez block eq, jeden se urcite jeste vejde.... ale to je dle meho nazoru... Ademar si muze myslet neco jineho...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 15 úno 2013, 12:14 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 02 pro 2012, 12:21
Příspěvky: 15
in-game nicky: Divinepower
Neutral necham to na ademara Ale pokial vie tankovat ady u anuba ..tak som ( ZA)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 15 úno 2013, 14:47 
Offline
Guild Master Twinstar
Guild Master Twinstar
Uživatelský avatar

Registrován: 05 kvě 2011, 07:37
Příspěvky: 637
Bydliště: Topoľčany
in-game nicky: Ademar, Feldmarsalek, Aremys, Gwaihir
No paladinov je vela, to je pravda.

Ale co sa tyka tankov, radsej nabrat rovnake classy, pokial su hraci skill, ako zobrat classu, ktora by nam vyhovovala, ale hrac by skillovo nevyhovoval.

Block tanky mame tak isto len 2 a nie vzdy budu moct oba. Ak preukazes znalosti v paladinovi, tak mas otvorenu cestu, staci prejst testom.

Napis mi zajtra(v sobotu) na Aremys. Dame rec.

_________________
In Nomine Dei Nostri Satanas, Luciferi Excelsi.
In the Name of Satan, Ruler of the Earth, True God, Almighty and Ineffable

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 15 úno 2013, 15:21 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
Pozdravuj Tirbeho :-)

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: BublevonBubl [Protection Paladin] (Stam & Block)
PříspěvekNapsal: 15 úno 2013, 19:49 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 02 led 2013, 14:18
Příspěvky: 34
in-game nicky: Saski,Devill
ZA'''


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz