Právě je 17 říj 2024, 12:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Elementaris warrior
PříspěvekNapsal: 05 čer 2012, 12:13 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 05 čer 2012, 11:55
Příspěvky: 4
in-game nicky: Elementaris
0. Nick: Elementaris
1. Level: 80
2. Zameranie (PvP/PvE): hraju aktivne PVP i PVE a myslim ze ani jedno mi nedela problemy
3. Class: warrior
4. Jaké mám zkušenosti s touto class?: za warriora hraju aktivne jiz 3 roky hlavne PVE fury a PVP arms + sem se ted zameril na protect abych ho doskillil a byl na tom prinejmensim stejne jako s fury a myslim si ze oproti ostatnim classam neni warrior takova nuda
5. ano koukal sem a berete vsechno tak budu doufat ze vemete i me :)
6. profese : moje profese jsou JWC 450 a Minning 450 ale dodelal sem 80paladina na kterem mam minning takze premyslim ze si na warriorvy udelam BS kvuli diram do rukavic a wristu.
7. Talenty: talenty sou u me zvlastni vec jako warr sirokou skalu moznosti hrani od protu pve fury pve az po pvp arms a jelikoz me bavi vsecky 3 tak talenty dost stridam i podle potreby... inac mam main FURY a off arms/prot, jak rikam zalezi na domluwe
8. Staty: na moje staty je mozno se kouknout na armory ale nebude nic platne pac jak sem rikal talenty dost menim snazim se svoji postavu vyuzivat na plno ) samozrejme jako warrior gemuju STR na ARP moc neverim :/
8. Zkušenosti v dungoch: full clear UD az na algalona 10 i 25.. VOA NAXX TOC OS EOE 10/25 clear
9. Jak dlouho hraješ WoW: wow hraju asi 6 let mel sem mezitim hodne pauz postupne sem se k tomu vracel az sem u toho zustal zacinal sem este na classic tbc me ze zacatku moc nezaujlo ale preci jen sem ho nakonec hral a WOTLK sem zacal hrat az tady na TS
10. Popis mého PvE eq : takze gear mam poskladanej nejlip jak sem zatim mohl spousta veci neni 100%na warra ale i s tim co mam na sobe dokazu udeat peknej srumec bohuzel mi z neznameho duvodu zmizel mec z Vezaxe 25man HM a z XT10 hm takze pouziwam Rele axe + mec z xT10hm kterej sem si musel znova nafarmit :///
11. Předchozí guildy : tenkrat u hordy sem byl v Immortal outlaws a u aliance v Endless agony. Důvod odchodu z předcházející guildy: z IO sem odesel kvuli zmene frakce na alianci a z EA po vzajemne domluwe s Fallem pac sem byl neaktivni hrac sem leavl aby me nemuseli kick byl jsem tam da se rict navic mrzelo me to protoze chodit s nema raidy byla celkem zabava a melo to uroven
12. Věk: je mi 20 let
13. wowku se venuju jak je to jde, stavim si barak chodim do prace mam pritelkyni a stejne mi nedela problem si najit cas ze u toho muzu sedet treba celej den. :)
14. a taky neco o me :) : menuju se David je mi 20 let sem mladej pubertak kochajici se krasou zen, mam rad adrenalin, zabavu, sport (nejvic asi auta a nejlepe BMW paaac sam jedno mam -.- ) mam smysl pro humor miluju kdyz si z nekoho muzu vystrelit nesnasim emocionalni vylevy sem extrovert tak trosku cholerik studuju Mechatroniku, prividelavam si jako sadrokartonar a zastavam se nazoru ze WOW je jen hra navic ma mted eclkem dost casu na to abych se venoval hre a chtel bych se ji venovat tak trosku na urovni a prave guilda Ordo Satanas by mi v tom mohla pomoct.

15. ano vsechyn addony az na GC mam a i vcetne mikrofonu takze muzu byt ON AIR :)
16. jasne ze prijmam pravidla slusneho chowani to ani nemusi byt pravidlo tak by to melo byt furt a vsude :) a jak sem psal nejsem zadny decko co ma emocionalni vylevy nebo si potrebuje neco dokazowat :)
17. sem plne obeznamen s tim ze kdyz se budu chwoat jako s pardonem Ko*ot tak dostanu kick, tak uz to chodi :)
18. TS3 mam v PC porad takze sem opravdu rdy na cokoli :) a kdybych neco nechapal tak se zeptam preci jen Lina huba hole nestesti
19. ano EPGP mam a znam uz sem s tim nekolikrat pracoval jedna se o njakou tu prioritu :D a kdybych nevedel tak se informuju :)
20. a trosu sem zapomnel na alty :D mam 80druida resto bala a 80paladina retri holy :)

Tak at uz me vemete nebo ne dekuju za vas cas ktery ste venovali cteni me prihlasky, je asi trosku jina nez byste si predstavovali ale takhle vam aspon muzu ukazat svoji creativitu :) GL HF :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elementaris warrior
PříspěvekNapsal: 05 čer 2012, 12:45 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
najdi si hraca Laure (mozno on si najde teba skor) a uvidime ako na tom si

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elementaris warrior
PříspěvekNapsal: 05 čer 2012, 13:32 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 05 čer 2012, 11:55
Příspěvky: 4
in-game nicky: Elementaris
heh dik za odpoved :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elementaris warrior
PříspěvekNapsal: 05 čer 2012, 15:34 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 15:12
Příspěvky: 273
in-game nicky: Eol the hodne silny gnom
fuha no dobre.....kratke zhrnutie:

-eq: na uld sezonu ok....vzhladom na to ze uz je ToC sezona trocha zaostavas......kazdopadne ked vravis ze si bol bez guildy tak to berem no....bez guildy je tazko nieco nazbierat
-mensie vyhrady mam na tych malo veci s haste co mas (haste pass)
-nagemovany str.....viem ze na twine sa chodi str a pene sa oplati az ked mas top eq z TOC sezony takze to beriem no
-chybaju 2 enchanty....
-starsie sockety (16str)....vravis ze lepsie das do novsieho gearu....ok no
-PvP zbran neriesim ked vravis ze ti zmizla ale PvP boty? ach jaj
-hit cap mas a vies kolko priblizne je
-experise cap nemas ale vies o nom (/lol twinstar parry aj s expertise capom.....problem? :D)
-zbrane mas ok (silnejsia v MH slabsia v OH)

-talenty: ok az na comanding presence ktory je ti platny len ak nemas retri...........osobne vidim lepsi potencial v cleave + tie 2 talenty do wrathu co ti tam chybaju.....war je v raide hlavne pre dmg a ten comanding shout raid nespasi

-glyphy: ok........treti glyph mas na iny spec....ked uz nejdes ten cleave.....(dava sa execute alebo cleave......takze ak chces byt main fury tak jeden z nich.....neberiem ti to ze si multifunkcny.....ok no)

-rotacia: ok.....neviem ako ide rage na twine tak neviem kolko mozes spamovat heroic...


takze celkovo.....uvidime na test raide SOBOTA 17:00 (ak nikto iny nerozhodne inak :) )

_________________
I hold your life in my hands....RESPECT YOUR HEALER!!!
The horde's worst nightmare has been realised! :o GNOMES http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=188491
Obrázek
Obrázek
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=193013
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elementaris warrior
PříspěvekNapsal: 05 čer 2012, 17:00 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 05 čer 2012, 11:55
Příspěvky: 4
in-game nicky: Elementaris
ve smes vse o cem sme se bavili a na cem sme se domluwili :) tak v sobotu :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elementaris warrior
PříspěvekNapsal: 05 čer 2012, 17:40 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2010, 17:13
Příspěvky: 492
Bydliště: Děčín/Plzeň
in-game nicky: Crueli(heal) Irli(heal) Russty(tank) Cruely(tank) Cruele(melee-dmg) Cruelo(ranget-dmg) Moonzo(PvP)
uvidime se tedy
SOBOTA 17:00 TOC25 pro finalni verdikt

_________________
Ordo Satanas vs THE LICH KING
Když jsem byl ještě malý byl jsem hrožně namyšlený, ale těd už jsem úplně bez chyby.
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Elementaris warrior
PříspěvekNapsal: 09 čer 2012, 20:07 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2010, 17:13
Příspěvky: 492
Bydliště: Děčín/Plzeň
in-game nicky: Crueli(heal) Irli(heal) Russty(tank) Cruely(tank) Cruele(melee-dmg) Cruelo(ranget-dmg) Moonzo(PvP)
omlouvam se za zdrzeni ale vybavoval jsem 10lidi xD pak togc atd

ale dmg pekne
bez failu
sice nejak zacina bejt moc melee ale good war se hodi xD

takze PRIJAT
pis si pro inv do guildy

_________________
Ordo Satanas vs THE LICH KING
Když jsem byl ještě malý byl jsem hrožně namyšlený, ale těd už jsem úplně bez chyby.
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz