Právě je 16 říj 2024, 13:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 02 lis 2012, 17:38 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 02 lis 2012, 17:08
Příspěvky: 5
in-game nicky: Smetiarr
Ahojte,
(pre ludi co neradi citaju najdolezitejsie som farebne vyznacil :D )


1. Jméno hlavní postavy : Smetiarr
2. Povolání a Level : Paladin 80
3. Talenty : Retribution (preferujem AM speck)
4. Alti : mam len take viac menej z nudy odkladacie a podobne ziadne 80-tky :D Indulonen a podobne skoda reci :)
6. Profese : JWC/tailoring
7. Předchozí guildy : THS,EA
8. Zaměření : Oboji aj ked s pvp som mal hoodne dlhu prestavku... nejak moc nebolo s kym a kedze uz som mal full ani som nejak nehladal niekoho noveho :)
9. Jak dlouho hraji WoW : 2,5 ( uvedene v jednotkach : Rok) :D
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) :naxx a ulduar samozrejme full clear :D toc/togc full clear icc10/25n full clear hero verziu len par prvych bossov...
11. Popis mého PvE eq : "zatím sbírám PvE eq, průměrný ilvl je 226, nějaké doplňky PvP wrathful // full PvP rele set, wrath doplňky"...... :D wrathful doplnky by sa mi celkom hodili ale viac menej mam full pve gear na retribution paladina, okrem jedneho trinketu (ilvl 200 ktory aj tak v blizkej buducnosti chcem vymenit za DV) mam vsetko 245 ilvl+
12. Věk : 18
13. Jak často se věnujes WoWku ? : podla casu a nalady... niekedy som tu 16 hodin a niekedy 5 minut :D ale raidy viac menej nevynechavam ak nemusim... (v sobotu som sice do 18 prec a vecer vacsinou to byva take alkoholickejsie ale nedela mi plne vyhovuje :D aj ked je to len alt raid ale sobotu sem tam budem vynechavat pravdepodobne.... podla toho aka akcia sa bude konat :D
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : (Chtěl bych být v Ordo satanas kvůli tomu, že je to momentalne ako tak guilda splnajuca moje poziadavky )
15. Něco o sobě : Volam sa Peter :D ale pocuvam aj na peťko alebo ine odvodeniny :D povecsinou mam rad humor... hlavne ten netapny :) onedlho budem maturovat tak potom je mozne ze ma smiech prejde :) a mam rad football :D ci uz aktivne alebo pasivne :D
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : o jedneho dmgera viacej :D raid leader zo mna nebude to viem uz teraz :D ale inac snad v pohode.... do G chatu nemam problem sa zapojit a nwm ze by som mal nejaku extremnu schopnost vdaka ktorej by som bol nieco viac nez ostatni ludia :D
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) vyjádřím se TS3 aj s mikrofonom mam :D vacsinou sa nebojim pouzit :D
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: vyjádřím se :ja som stelesnena slusnost :DD dokonca nepouzivam nadavky ako ko... pi....... takze maximalne vybodkujem :D
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: vyjádřím se: divny bod ale kludne beriem na vedomie :D
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: vyjádřím se (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru) myslim ze v tom nebude problem :D
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší?
EPGP system poznam addon nemam... ak by to bolo nevyhnutne nerobi mi problem si ho zaobstarat :)

S pozdravom,
Smetiar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 02 lis 2012, 18:45 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 20 črc 2012, 21:44
Příspěvky: 23
in-game nicky: Ridik, Thanis, Ritha
smetiho znam,hráč v pohodě...jestli potřebujem retriho,tak za


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 02 lis 2012, 20:26 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 18 říj 2010, 13:27
Příspěvky: 90
in-game nicky: Wose, Ahira,Whiteflame, Enoona,Fakegirl,Quisys, Woska
Ja osobne som za, len by ma zaujimalo preco si leavol/bol kicknuty z EA.

_________________
Obrázek bibibibibi

Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 02 lis 2012, 22:00 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 29 črc 2012, 14:00
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
in-game nicky: Slash, Slashkiller
Ty omalovánky jsou otřesný, na můj vkus až moc smajlíků. Teď k věci, zajímalo by mě, proč uvádíš průměrný ilvl 226 když máš o poznání více, viz. http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... n=Smetiarr, PVP který tak horlivě zmiňuješ pass...z EA byl kicknut, je pravda, že s Miriou, Palou a Driztem se dá srovnávat málokdo, a na mojí otázku, zda-li je Smetiarr dobrý se mi dostalo odpovědi: "Smetiarr je lama první třídy, nebrat" Každopádně bych ho zas tolik nezatracoval a pokaď potřebujem Retri Paladina, tak proč mu nedát šanci ať se ukáže. za test raid


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 02 lis 2012, 23:03 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 02 lis 2012, 17:08
Příspěvky: 5
in-game nicky: Smetiarr
Slash píše:
Ty omalovánky jsou otřesný, na můj vkus až moc smajlíků. Teď k věci, zajímalo by mě, proč uvádíš průměrný ilvl 226 když máš o poznání více, viz. http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... n=Smetiarr, PVP který tak horlivě zmiňuješ pass...z EA byl kicknut, je pravda, že s Miriou, Palou a Driztem se dá srovnávat málokdo, a na mojí otázku, zda-li je Smetiarr dobrý se mi dostalo odpovědi: "Smetiarr je lama první třídy, nebrat" Každopádně bych ho zas tolik nezatracoval a pokaď potřebujem Retri Paladina, tak proč mu nedát šanci ať se ukáže. za test raid


(to 226 ilvl je tam v casti co je skopirovana z predlohovej prihlasky :D (ak by si docital dokonca dany bod najdes tam urcite nieco o tom ze mam o poznanie vice :D

cast ohladne EA... vcera vecer ako som sa dnes dozvedel bola v EA velka cistka na zaklade ktorej som bol kicknuty .....
a ak mam pravdupovedat nemienim sa nasilu vnucovat do guildy kde by ma nechceli alebo by na mna pozerali inym nez normalnym pohladom.... v EA ten kolektiv za moc nestal z mojho pohladu a po repete fakt netuzim.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 02 lis 2012, 23:08 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 07 říj 2011, 14:06
Příspěvky: 110
in-game nicky: Mougan
prihláška pekná progres tiež vyzeráš na pohodáka dojem z prihlášky ale expím retrinu ako old hráč z old serveru a old guildy neviem ako ale toxo šiel na holy ak dobre viem takže by si teoreticky mohol byt zanho ale neviem ako to mám celkovo z paldinmy ale jeden pribudne za chvilku vlastne JA a ak je miesto predalšieho som ZA ale nech sa vyjadrí CL ...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 03 lis 2012, 10:57 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 29 črc 2012, 14:00
Příspěvky: 37
Bydliště: Praha
in-game nicky: Slash, Slashkiller
Dík to mi stačilo, měním své rozhodnutí na Proti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 03 lis 2012, 22:38 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta

Registrován: 07 říj 2011, 14:06
Příspěvky: 110
in-game nicky: Mougan
Smetiar píše:
Slash píše:
Ty omalovánky jsou otřesný, na můj vkus až moc smajlíků. Teď k věci, zajímalo by mě, proč uvádíš průměrný ilvl 226 když máš o poznání více, viz. http://arsenal.twinstar.cz/character-sh ... n=Smetiarr, PVP který tak horlivě zmiňuješ pass...z EA byl kicknut, je pravda, že s Miriou, Palou a Driztem se dá srovnávat málokdo, a na mojí otázku, zda-li je Smetiarr dobrý se mi dostalo odpovědi: "Smetiarr je lama první třídy, nebrat" Každopádně bych ho zas tolik nezatracoval a pokaď potřebujem Retri Paladina, tak proč mu nedát šanci ať se ukáže. za test raid


(to 226 ilvl je tam v casti co je skopirovana z predlohovej prihlasky :D (ak by si docital dokonca dany bod najdes tam urcite nieco o tom ze mam o poznanie vice :D

cast ohladne EA... vcera vecer ako som sa dnes dozvedel bola v EA velka cistka na zaklade ktorej som bol kicknuty .....
a ak mam pravdupovedat nemienim sa nasilu vnucovat do guildy kde by ma nechceli alebo by na mna pozerali inym nez normalnym pohladom.... v EA ten kolektiv za moc nestal z mojho pohladu a po repete fakt netuzim.....




ked nieoč chceš mať/dosiahnuť budeš to mať vtedy až ked to naozaj chceš dokázať je to jedno či v hre alebo v reálnom živote ... ja som do OS dával na AA milion krát prihlášku furt ma odmietli až raz došlo na to že ma zobrali aj ked z pomocov ale dosiahol som to lebo som chcel :) ako je ot len hra ale ked niečo chceš dosiahnuť tak sa snažíš o to aby si to dosiahol


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 03 lis 2012, 23:42 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2011, 17:23
Příspěvky: 128
in-game nicky: Cuci
urcite ZA...wotlk full hrac se nam bude hodit viz ICC


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Smetiarr retribution paladin
PříspěvekNapsal: 04 lis 2012, 10:32 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 02 čer 2012, 18:06
Příspěvky: 145
in-game nicky: Crackey
Slash píše:
je pravda, že s Miriou, Palou a Driztem se dá srovnávat MÁLOKDO




Obrázek Obrázek

Miria je no comment, za mojeho působení v EA, jestli se už naučil hrát - nevím ty ostatní 2 neznám, ale na mě nemá nikdo **==

K věci: Smetiare znám od vidění, momentálně v mojí " Přestávce" bych ho zkusil

_________________
Obrázek

AGAIN ONLINE


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz