Právě je 16 říj 2024, 11:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Lutys
PříspěvekNapsal: 10 lis 2012, 16:03 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 11 úno 2010, 15:09
Příspěvky: 67
Bydliště: Most
in-game nicky: Netynka (Nettyy a Nettynkaa z AA:)
Lutys píše:
neislo mi to sem napisat ale MOUGOVI som poslal PM tak s wow som v tedy prestal hrat tak guildu som leavol a potom som isiel na hordu za kamosmi tam som bol neake 2 tyzdne lebo kamosi isli na offik hrat tak som zase presiel k ali naspet k CR nechcem ist z dvovodu ze oni nic ine nevidia len TOC TOC TOC ... proste su dost zavisli natom aby z ludi boli NO-LIFERY a sedeli stale len za wowkom kazdy chce ist napr. raz zacas von s priatelmi ... ale pre nich je dvolezity raid toto som pisal aj Quieerke :) takze tak



Hezky pěkně všechno v jedné větě...na co diakritika, že?:D Sry, pro mě je důležité u guilďáků ještě trošku něco jiného než jen eq a zkušenosti.
Jsem proti :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Lutys
PříspěvekNapsal: 10 lis 2012, 16:38 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 05 lis 2012, 21:34
Příspěvky: 5
in-game nicky: Lutys
Nettynka píše:
Lutys píše:
neislo mi to sem napisat ale MOUGOVI som poslal PM tak s wow som v tedy prestal hrat tak guildu som leavol a potom som isiel na hordu za kamosmi tam som bol neake 2 tyzdne lebo kamosi isli na offik hrat tak som zase presiel k ali naspet k CR nechcem ist z dvovodu ze oni nic ine nevidia len TOC TOC TOC ... proste su dost zavisli natom aby z ludi boli NO-LIFERY a sedeli stale len za wowkom kazdy chce ist napr. raz zacas von s priatelmi ... ale pre nich je dvolezity raid toto som pisal aj Quieerke :) takze tak



Hezky pěkně všechno v jedné větě...na co diakritika, že?:D Sry, pro mě je důležité u guilďáků ještě trošku něco jiného než jen eq a zkušenosti.
Jsem proti :)


prepáč bol som na mobile :) cez wi-fi a mám dotykový display a tam sa dost blbo pise s diakritikou :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Lutys
PříspěvekNapsal: 10 lis 2012, 21:19 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 11 úno 2010, 15:09
Příspěvky: 67
Bydliště: Most
in-game nicky: Netynka (Nettyy a Nettynkaa z AA:)
Lutys píše:
prepáč bol som na mobile :) cez wi-fi a mám dotykový display a tam sa dost blbo pise s diakritikou :)
¨

No spíš mi jde o tu interpunkci....dost těžké pak rozšifrovat, co chtěl vlastně dotyčný říci:) Jednoduše hledám jiné kvality, ale na mně to samozřejmě nestojí, takže pohoda:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Lutys
PříspěvekNapsal: 11 lis 2012, 10:52 
Offline
Fórum Guru
Fórum Guru
Uživatelský avatar

Registrován: 12 úno 2011, 09:49
Příspěvky: 832
in-game nicky: owencrawn , darkkaelynna,tennej,alpovastara
Prijaty.

_________________
--------------------------------------------------------------

[DEV]Chipsi
07.07.2012 21:59 dafuq, ja som nikdy shadowmournu nepredal;]

http://www.youtube.com/watch?feature=fv ... j3bZDRIV2Y


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Lutys
PříspěvekNapsal: 11 lis 2012, 11:15 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 04 čer 2012, 17:06
Příspěvky: 59
in-game nicky: Darthmau, Darthh
Interpunkce by nemela rozhodovat mezi prijetim/neprijetim [-x [-x . At si kazdej pise jak mu sedi a vyhovuje


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz