Právě je 01 říj 2024, 23:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 18:43 
1. Jméno hlavní postavy : Stingo
2. Jména altů : Grisot
3. Povolání a Level : Priest 80
4. Talenty : shadow (pve) / shadow (pvp)
5. Profese : Enchanting (426), Engineering (406)
6. Předchozí guildy : fúha.. Mno na tento server jsem došel na lvl 80 tzn. guildy které jsem tu navštívil byly Independent, potom Cosmetic Wipes --> přechod k ali tam guilda Locht Modan Yachta Club
7. Zaměření : Obojí :)
8. Jak dlouho hraji WoW : cca 4 roky možná i dýl ale aktivně asi takhle nějak
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Naxx 10/25 UD 10/25 ToC 10 /25 ToGC 10/25
10. Link na armory : http://anthoria.wowarmory.sk/char/stingo#char (pve gear klidně ukážu :) nenosím ho na sobě tak často jak pvp)
11. Věk : 19
12. Jak často se věnujes WoWku ? : podle času a rozvrhu ve škole.. středa pátek volno takže to tu kempím skoro celý den, jinak víkendy to samý a když je čas i jindy a jsou raidy snažím se to nějak pořešit
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Mno prošel jsem dost guild co tady na serveru existují, s někým jsem si nepadl do oka, v nějaký jsem narazil vyloženě na lidi co se rádi hádají a pičují.. Tak doufám, že další pokus vyjde :) + mě láká vidina kvalitního pve
14. Něco o sobě : Krom wow se věnuju fotbálku, parties, a dalším věcem co provozuje každej normální člověk :) ( občas si přečtu aj nějakou knihu nebo mrknu kvalitní film :)
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Taktiky na všechny bose znám, co ne tak jsem schopnej se doučit, jinak nemám problém pomoct priestům ve všech ohledech dokážu o sobě tvrdit že tento class mám zmáklý.. na g chatu pokud se neprobírá něco nechutné a nevhodné jsem schopný se aktivně zapojit xD
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat)
* k tomuto bodu: 1) teamspeak mi připadá jako nejmín vhodný voice prográmek k wowku ( nevím jak ostatním hráčům, ale mě vždycky strašně řve, jednoho slyším nahlas jednoho potichu, někdo mluví jako robot, atd.. ) proto radši používám VNT.. nicméně mám ho a se zatlými zubi ho i zapnu.. zbytek addonů mám, mikrofon vlastním (tesko kvality už 4 roky mno nikdo si nikdy nestěžoval)
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: nejsem typ člověka co se rozbrečí když nedostane loot nebo leftne guildu kvůli pičovině, nebráním se tomu o problémech mluvit a řešit je.. *příjmám* xD
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: jaký máte názor na reskilování lidí v .ar nebo jiných prostranstvích k tomu určených? jinak nemám problém i když o kicku si rád pohovořím kdyby k tomu došlu pokud i druhá strana bude mít chut
19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?: jak říkám obojí mám nažhavené i když TS3 mě nějak neoslovil viz. ^^

snad vše. :) ted už jen zmáknout anti-human test aneb ověřovací kód
Stingo


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 18:51 
ještě snad jeden dotaz jaký systém dělení lootu používáte .. ?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 19:50 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2010, 21:05
Příspěvky: 277
in-game nicky: methrias
Velmi dobra prihlaska a ze by konecne zdrava konkurencia ? :D

Za mna ano

este k tomu lootu Raid leader absolutna moc + doplnkovy udaj roll ... to znamena ze nie vzdy je urcujuce najvyssie cisleko skor to ze ako novacik by sisi chvilku na ten eq pockal ale zas ked ukazes kvality a nedas 5 krat za sebou roll 2(1-100) tak urcite item dostanes :D. Ale podla toho co som vycital v prihlaske tak budem dufat ze eq nie je to z coho tahas dmg :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 20:19 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 30 zář 2010, 17:13
Příspěvky: 49
Bydliště: Rožňava
in-game nicky: Nymfuska
Methrias to vystihol veľmi pekná prihláška a verím ty u mňa máš ÁNO.

_________________
Tak tak, Pyrra je lamka =) ÁNO..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 21:05 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2010, 20:51
Příspěvky: 535
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Pivoo, Respawn, Prelude
Este k doplneniu lootu. Plati 1+1 tzn. za dung mas narok na jeden token a jednu inu vec (trash sa nerata). Ak uz mas napr. token a chces dalsi dostanes ho iba ak ho nechce niekto kto este token nema.

Nechcem do teba picovat hned na zaciatku ale suhlasil si s pravidlami tak si ich precitaj lebo hned dva krat si ich porusil (ja teraz tiez raz :D ). Inak pekna prihlaska, za mna ano.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 21:36 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
nj presne to iste som chcel napisat...za prve vynechat tie nadavky...a za druhe nastudovat si pravidla...tam mas aj delenie lootu pekne vysvetlene...ale inak ANO

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 03 říj 2010, 22:34 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
nooo okrem dobre prihlasky som na teba dostal aj dobru referenciu. Veeelmi by ma ale zaujimalo preco uz nies v Loch Modan Placht Club?

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010, 01:59 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
Svetlana píše:
nooo okrem dobre prihlasky som na teba dostal aj dobru referenciu. Veeelmi by ma ale zaujimalo preco uz nies v Loch Modan Placht Club?

na tu odpoved si aj ja pockam

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010, 04:36 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Svetlana píše:
nooo okrem dobre prihlasky som na teba dostal aj dobru referenciu. Veeelmi by ma ale zaujimalo preco uz nies v Loch Modan Placht Club?


Co cekate ze uslysite? Ja to odhaduju na klasickou odpoved: Zjistil jsem, ze je to banda hovad =))

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška - Stingo
PříspěvekNapsal: 04 říj 2010, 18:33 
to pivoo: k těm vulgarismům sry, ale bylo to myšleno na rovinu takže bez okolků :) jinak nejsem nějakej MC co jen nadává sprostě xD

proč jsem odešel z locht modanu: mno asi tak, byli jsme arenu vs. Elanore a Kathia (Elanore je z locht modanu) my ji díky mojemu nefer jednání vyhráli Eleanore leftol g s proslovem" jsem kdesi cosi" a já si po krátké serii /w s kathiou šel po svých do real lifu xD . Došel jsem za dvě hodinky cca a Elanore byl v g: tak jsem napsal f4 fun nějak brzo a Prcilinka mě kikl s tim že hádky v guildě neakceptuje.. probral jsem to s ním, pochopil co a jak se stalo atd.. a že je Elanore nějakým způsobem nervák.. mno bohužel zbytek guildy už nebyl na takové úrovni aby akceproval můj reinv a po tom co jsem byl přijat do party na ToGC 25 (ještě ne v guildě ale na výpomoc) a leftol main tank s tím, že se mnou v raidu nebude jsem si řekl Dost! Závěrem: připadalo mi, že tam lidi dost jeden do druhého ryjí a celková pohoda na raidu mi chyběla.. tzn. vydržel jsem to, ale jen odsud pocud..Jinak Pve mají fajné nechci na ně házet jen negativy :) Můj názor je takový, že co se stane v areně netahám do dění guildy i když to bylo nějakým způsobem nefér.. holt každý má svoje "způsoby" ..toť vše :)


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz