Právě je 07 říj 2024, 09:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 16:08 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
mením svoje rozhodnutie ... týmito litániami čo si napísal na štýl úplného Tukanna si ma presvedčil že si absolútny opak ako som si myslel
Už som za NIE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 16:15 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 00:16
Příspěvky: 108
Bydliště: Náměšť nad Oslavou
in-game nicky: Vydropysk,Soplznosa
koxsos píše:
Treba se jeste nekdy stane ze tu neskonalou poctu jako byt s frenzylady (jo jo vim ze sem naprostej DEBIL a vodoprysk a hixo naprosto failujou kdyz jim utikas z range) v jedne guilde i prijmu ;)
zatim papa :-D kdyztak bych rad zkusil i to OS+3 ;)


Lol Vodoprysk nevim že je v gildě,ale ty kecy toho Frenzy o tom že on se starat nemusí,že je to naše věc když nemáme range a on běhá s bossem na druhou stranu tý areny,já mám zelenou dotku že se nemůžu pohnout,jsou lagy a pak tam pindá že nedostane heal mě taky vytočili.Nikdy bych to v týhle gildě neřek,ale holt je nás jak psů,lidi jsou různí a už tu taky začínaj bejt "legendy" s kterýma dung prostě nepudu.
Jinak Anti psal že seš přijatej,tak nevim jestli sis to tímhle nějak vylepšil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 16:30 
Simoon píše:
komentujes niekoho v hodnoteni? a niesi ani v guilde, vidim z tohto slohu ze si skromny. nic viac za mna.
Skill je ti nanic ked sa nevies chovat. takychto expertov sme tu mali co tu boli 3 dni a uz chceli DKP EPGP, a vies kde skoncili? tam kde je M.J.
NIE
povim ti takovej vtip, ja ho nekomentuju v hodnoceni, jen mu davam za pravdu ;) ale to by sis to musel precist :-DDDDD treba prvni jen prvni vetu v souveti, chapu ze se pri pohledu na sloh desis, ale ja se rad vyjadrim v necem co mi de x-D
dost dobrá práce! ;)


Naposledy upravil koxsos dne 17 zář 2010, 16:36, celkově upraveno 1

Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 16:32 
wayo píše:
mením svoje rozhodnutie ... týmito litániami čo si napísal na štýl úplného Tukanna si ma presvedčil že si absolútny opak ako som si myslel
Už som za NIE

pockat co sis o me ty myslel? x-D chces rict ze mas rad cloveka na zaklade jednoho postu? jo to mi ani nevadi, a ze ho odsuzujes na zaklade dvou? hmm to je lehce, ukvapive, ale budiz :-D jako nic sem ti neudelal doufam ze si to u tebe jeste nekdy vyzehlim ;)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 16:34 
Vydropysk píše:
Lol Vodoprysk nevim že je v gildě,ale ty kecy toho Frenzy o tom že on se starat nemusí,že je to naše věc když nemáme range a on běhá s bossem na druhou stranu tý areny,já mám zelenou dotku že se nemůžu pohnout,jsou lagy a pak tam pindá že nedostane heal mě taky vytočili.Nikdy bych to v týhle gildě neřek,ale holt je nás jak psů,lidi jsou různí a už tu taky začínaj bejt "legendy" s kterýma dung prostě nepudu.
Jinak Anti psal že seš přijatej,tak nevim jestli sis to tímhle nějak vylepšil.

Vsak ja to vase sito schvaluju, koukam ze frenzy se dostane a ja ne, jsem na vas pysny :-D jen tu s vama vesele klabosim a koukam jak na tom vsichni videj neco na co by meli urychlene reagovat post-intelektualni rozmluvou x-D a sorry no ze si nepamatuju secka mena z raidu, to vis... :-D bylo to pet wipu byl jsem smutnej x-DD


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 16:39 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 11 úno 2010, 15:09
Příspěvky: 67
Bydliště: Most
in-game nicky: Netynka (Nettyy a Nettynkaa z AA:)
Proti :) Stačil mi raid s ním.....ještě ho mít v guildě...jen to ne:) Už přihláška není psaná pohodovým člověkem....natož ten "sloh" x)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 16:40 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 21:42
Příspěvky: 159
in-game nicky: Simoon, Sandwich, Damn It
na guildu mi kydat nebudes.......NEPRIJATY...(btw: slohy mam velmi rad len v nich mam gramaticke chyby)

_________________
Pain is weakness leaving your body. Play LACROSSE ! Run'n'Be


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: wimzy app
PříspěvekNapsal: 17 zář 2010, 19:45 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Jo, jo, a kdo rikal prvni, ze s nim budou problemy? :ympeace: B-)

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz