Právě je 02 říj 2024, 13:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 09:16 
Offline
Fórum Adept
Fórum Adept

Registrován: 13 zář 2010, 08:13
Příspěvky: 4
in-game nicky: Soudruhs
1. Jméno hlavní postavy: Soudruhs
2. Jména altů: Zaměřuji se pouze na hlavní postavu
3. Povolání a level: Shaman 80
4. Talenty: Elemental (častěji), Restoration(s tim začínam)
5. Profese: ty jsem nepokládal za podstatný, mam akorát enchanting 150, ale jestli je to pro vás nutné doskillovat neni problém

6. Předchozí guildy: The power of Nightmares
7. Zaměření: PvE(priorita), PvP - pouze pro zlepšení nálady
8. Jak dlouho hraji WoW: Hmmm .... to se snad ani spočítat nedá, začínal jsem od základního WoW co vyšlo, takže asi 5 let, hrál jsem na hodně serverech, ale s nějakýma přestávkama.

9. Zkušenosti s raidy raidy (Wotlk): Nemám úplně suproví, ale jsem samouk, v guildě tPoN jsem se učil taktiky na Naxxramas, Ulduar(neznam úplně všechny, ale většinu), OS a vysvětloval jsem to lidem z guildy a skládal raidy.

10. Link na armory: http://anthoria.wowarmory.sk/char/Soudruhs#char
11. Věk: 16
12. Jak často se věnujes WoWku ? : 3-6 hodin denně
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Chtěl bych být v Ordo satanas kvůli tomu, že jste aktivní guilda, která chodí pravidelně raidy. Já se v naší guilde snažil je naučit taktiky a všechno jsem dělal pro ně aby jsme se aspoň částečně zvedli, ale stále lidi byli neochotný a neaktivní.

14. Něco o sobě : kromě WoW mě baví vpodstatě všechny druhy sportu. Chodim do posilky pravidelně (občas). Mam psa Australskýho ovčáka, kterýho často trénuju na poslušnost, dogfrisbee a agility (jen na ten gympl, mi už pak nezbývá moc času). Ve škole nesnášim psychologii, ale sám se jí zabívam v praxi na lidech na kterých mi zaleží a který mam rád. Snažim se timto způsobem vcítit do pocitů druhých a pomoct jim od bolesti aby zas byly happy :) Pomáham lidem a asi jako každý se prostě rád bavim.

15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Jsem aktivní a dobrý člověk (aspoň myslim :) ), především se zaměřuji na raidy, které chodim jako dmg a lehčí raidy např. naxx bych zvládnul i healnout. Myslím si, že mam i zkušenosti na pomoc organizování některých raidů, když bude potřeba. Jak už jsem uvedl výše tak se dokážu sám naučit taktiky na raidy. Snažím se guildě dělat dobrý jméno. Když mě někdo požádá o pomoc nedokážu s tim člověk zamíct, protože mam svůj morální kodex. Takže kdykoliv, když je to možné a nemam něco vážně důležitého tak se lidem snažim pomáhat.

16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v 4.6.1?: kromě ,,Omen threat meter´´ mam vše, jen ještě skontroluju verze ostatních addonů a TS a Omen si stáhnu bez problému.

17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Samozřejmě, jak už jsem řekl chci dělat guildě v který jsem jméno, kdybych byl ve vaší guildě a dělal bych vám ostudu, tak bych tim dělal mnohem větší ostudu sám sobě, což vážně zapotřebí nemam. Todle je taky jeden z důvodů proč chci opustit tPoN, hodně lidí se tam chová jako děcka. Jen se předem omlouvám kdyby mi něco ujelo. Žádný člověk neni svatý a každý má občas blbý den, což snad respektujete a souhlasíte se mnou :)

18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano jestli to bude vskutku porušení pravidel, tak beru odpovědnost za své činny a respektuju kick.

19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?:
Ano, jak jen to bude v mích silách. Jen možná s tim TS3 budu potřebovat trošku bližší intrukce, byl jsem zvyklý používat VT.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 09:33 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 23:33
Příspěvky: 583
in-game nicky: Valador , Valalama
No dnes sme s ním ráno boli Nexus a bol v pohode ... aj ked sme tam vela nekecali ale vidím že na prihláške si dal viac záležať ako hocikto iný ... za mna ANO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 09:40 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
jj na prihlaske si dal fakt zalezat...no dam mu sancu nech sa ukaze ci to nie su len kecy...takze ANO

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 09:55 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 13:30
Příspěvky: 260
Bydliště: Otrokovice
in-game nicky: Sindorey Alestorm
PRO Přihláška je dobrá, ale pokud ještě někdo napíše, že "nevede alty" nebo ěe "alti nejsou jeho prioritou" tak už to bude opravdu trapné ;)

_________________
\m/ Loud and Proud \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 10:12 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2010, 19:01
Příspěvky: 310
in-game nicky: Sheep
Kebyze som zena sa zamilujem:D Zamna ANO dufam ze co si napisal je aj pravda rad budem mat takeho cloveka v guilde.

_________________
Ak by sme sa v zivote riadili filozofiou naco robit a skusat robit veci inak vsak tak ako to je staci a funguje to mozno by nas zivot v 21. storoci vyzeral ako pred 2000 rokmi.
Niesom dokonaly a mam chyby ale nikdy nevycitam cloveku chyby ktore sam robim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 10:50 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
ANO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 11:26 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2010, 20:51
Příspěvky: 535
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Pivoo, Respawn, Prelude
Keby tam nie je napisany vek tak tipujem o dost viac :) ano.

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 11:26 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
ANO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 13 zář 2010, 11:59 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
kto cital prihlasku mu musi byt jasne ze ANO

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Soudruhs
PříspěvekNapsal: 14 zář 2010, 09:33 
Offline
Fórum Panoš
Fórum Panoš

Registrován: 21 čer 2010, 18:24
Příspěvky: 23
in-game nicky: hixo, crayon
ANO
Neni duvod proc by ne :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz