Právě je 04 říj 2024, 22:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 15:47 
1. Jméno hlavní postavy : Predatorx
2. Jména altů : Friend
3. Povolání a Level : Paladin 80 / Dead Knight 80
4. Talenty : holy / frost
5. Profese : Mining (450), Blacksmithing (450) / Mining (450), Jewelcrafting (450)
6. Předchozí guildy : LMYC
7. Zaměření : Oboji
8. Jak dlouho hraji WoW : uz to bude s prestavkami 5 let mozna o neco vice
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : v ulduare somsa uz mrkol a naxx viem aj poslepiacky (a nie som vymaz a dokazem si najst taktiky a naucit sa ich)
10. Link na armory : armory su momentalne mimo provoz ale necham sa vystavit s charaktermi ingame ak chcete :))
11. Věk : 21
12. Jak často se věnujes WoWku ? : dve hodinky denne plus raidy tak 2-3x do tyzdna by boli priatelne
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Chtěl bych být v Ordo satanas kvůli tomu, že chcem spoznat novych ludi, novych bossov a novu módu (itemy 226 a vyzsie :)
14. Něco o sobě : no a sem tam si zahulejim ze :) sak hulit treba a som inak nekomfliktny zabavny mam priemny hlas a mohutny skill :)
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Prinasm moje postavy, moj skill a moju spolocnost. S postavami dokazem byt cokolvek ale nemam rad unholy tree... s paladinom som healer a s dk tank ale zvladam aj ine pozicie ak na tom budete trvat
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) vyjádřím se: mam a co nemam vim kde mam stahovat :)
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: vyjádřím se: sir ya sir
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: vyjádřím se: sir ya sir
19. Ihned po případném přijetí se přihlásím do GC (GroupCalendar) a na TS3 (Teamspeak 3), podle instrukcí officera?: vyjádřím se (to znamená, že budu mít připravený jak GC tak TS3 při náboru)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 16:02 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 20 úno 2010, 19:01
Příspěvky: 310
in-game nicky: Sheep
Pohode prihlaska az na to hulenie som ZA

_________________
Ak by sme sa v zivote riadili filozofiou naco robit a skusat robit veci inak vsak tak ako to je staci a funguje to mozno by nas zivot v 21. storoci vyzeral ako pred 2000 rokmi.
Niesom dokonaly a mam chyby ale nikdy nevycitam cloveku chyby ktore sam robim.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 16:45 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2010, 16:40
Příspěvky: 182
in-game nicky: Mordred
Proc des pryc z Lmyc? A za 2 ten nick je mi povedomej(to dk) a nevim ted jestli ve zlym nebo dobrym. Osvez mi pamet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 16:58 
5 mesiacov som nebol online... s LMYC sa stalo nieco uplne ine ako to bolo..a tvoj ingame nick? mal som problemy s niekym s vasej guildy to si pametam ale bohuzial to meno mi vypadlo.. a co o DK? well equiped = well known.. dobre obleceny su aj dobre znamy.. inak neviem preco by si mal o mne pocut nieco horsie ako ze som namysleny hlupak s LMYC :P


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 17:00 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
ZA
pokial nezistim ci to meno poznam len zo zleho :)))) ale asi z pvp


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 17:07 
Friend je gnomka a popravde je riadne hakliva na tie rasticke recicky.. takze este to je mozno dovod preco som ta poslal kam som ta poslal (teda ak som ta niekam posielal :D )


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 18:56 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 13:30
Příspěvky: 260
Bydliště: Otrokovice
in-game nicky: Sindorey Alestorm
PROTI Nevidim na přihlášce nic zajímavého. Myslim ze nepotrebujem nekoho kdo bude chodit zhuleny na raidy.

_________________
\m/ Loud and Proud \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 19:04 
moje hracke kvality to nijak negativne neovplyvnuje..co mi zavidis?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 19:36 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 13:30
Příspěvky: 260
Bydliště: Otrokovice
in-game nicky: Sindorey Alestorm
Ano závídím, chtel bych tím být ovplyvneny kazdy den.

_________________
\m/ Loud and Proud \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Predatorx
PříspěvekNapsal: 23 črc 2010, 19:53 
Zijem v state ktoreho zakony mi to umoznuju.. preco by som to nemal robit? komu tym ublizujem? ale o tom sa nemienim bavit :D ved sa chceme hrat a nie viest obchodne rokovania.. dufam ze nie vsetci v guilde su taky eh.. spiatocnicky :(|) alebo aky to vlastne si.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz