Právě je 04 říj 2024, 14:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 09:26 
1. Jméno hlavní postavy :Deamonx
2. Jména altů :alta nemam vjenuji se nejvíce tomuto charu....
3. Povolání a Level : Hunter 80
4. Talenty :Marksmanship-PvE
5. Profese :Herbalism-Alchmie
6. Předchozí guildy :the power of nightmares,champions of light,loch modan yacht club
7. Zaměření :jen PvE
8. Jak dlouho hraji WoW :3roky to ted budou.....závislák :D
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : taktiky znam all z offi naxx 10/25,ToC 10/25, ud 10/25, Icc 10/25...ale to tu ete nefunguje ze...:D
10. Link na armory :armory na anthorii nefunguje tak prikladam aspon mije armory na OFFICu http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... Wolfsirius
11. Věk :15.....ale jako díte se nechovám...i kdyz uznavam ze me ete moc neni ale vek neni vse podle me.....uznejte sami
12. Jak často se věnujes WoWku ? rano vstanu sednu k pc a klidne i non stop do dalsiho dne :D pokud mam cas...
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? :chtel bych být v ordo protoze sem vášniví PvE hráč který hledá PvE guild a ordo sou ta guild co hledám.....
14. Něco o sobě: tak jsem clovek...to je jasne:D rad komunikuji z ostatnimy hráči nerad se hádám.... a v realnem zivote hraji dotoho ete zavodne hokej.......studuji gymnazium prvni rok
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? ...doufám ze kladný sem spolehlivý hráč a rad pomuzu vjake koliv situaci...myslim tim raid i jinem malickosti jako podporit guild v nouzi atd.....
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!-sám vlastním vt,mumble,ts2 ,ts3 sem hodne komunikativni clovek není problem se vzdy nak dorozumet.....
17. Jak uz jsem říkal jako male decko se opravdu nechovám a snazím se vzdy vyhovet vsem pozadavkum guildy....
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy ......ano beru a souhlasím se vsemy pravidly teto guildy vzdy se prispusobým pozadavkum....jinak bych se nehlásil...

tak doufám ze sem toho napsal dost a budete semnou spokojeni po prijeti pokud se vam bude líbyt prihláška.................dekuji :)


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 09:27 
jo omluvám se za jmeno postavi ma to bejt deamonx :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 10:02 
Tak na skousku ANO, jen mi rekni proc si skoncil na officu ? a proc si odesel z LMJC ?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 10:03 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 09 úno 2010, 00:20
Příspěvky: 176
in-game nicky: Dracek , Ardury
Návštěvník píše:
Tak na skousku ANO, jen mi rekni proc si skoncil na officu ? a proc si odesel z LMJC ?

sem psal ja drak _:)

_________________
Výhra není všechno, výhra je to jediné...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 10:07 
na offi sem zkoncil kvuly tomu ze sem mel malo casu ted sem se po 3mesicich vratil na wow a uz se me nechtel platit offi tak sem se dal na blizz like anthoria a z lmyc sem odesel kvuli jejich vcerejsimu predstaveni kdyz machrovaly jak dame cele ud a wipe hned na razorscale jako a ete to svadely na me ze sem nenastrelil bosse...kdyz sem nastreloval 2x .D... jako no coment ....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 10:09 
Věk mě sice odrazuje ale třeba se ten skill z officu pozná.
Takže za mě ANO


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 10:26 
ano vek sem sice mladý ale jako decko jak sem se zmínil se nechovám a skill z offi po 2mesicích nehrani se snad pozná :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 10:53 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Prihlaska je naprosto strasna, je tam spoustu preklepu a pravopisnejch chyb, ale tohohle tejpka jsem vcera potkal v Dala a nevypadal jako uplna pica, tak bych mu vyjimecne dal i sanci.

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 11:10 
díky za upřímnost :D :D :D :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: deamonx prihlaska
PříspěvekNapsal: 18 črc 2010, 11:24 
Aktivní, reaguje na otázky, to že ho baví PvE velkou výhodou :) myslím, že bych neměl problém :)


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz