Právě je 03 říj 2024, 20:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Joke?!
PříspěvekNapsal: 25 čer 2010, 18:27 
7 (!!!) lidi z "VEDENI" byli "pro"...!!! --->1<--- (svetlana2x) striktne proti, 4 bylo proti (i kdyz nekteri zacali o svem rozhodnuti pochybovat) a jednomu jste sami rekli ze jeho reakce byla bullshit a vy me neprijemete??? OK....


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joke?!
PříspěvekNapsal: 25 čer 2010, 20:59 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
Aaale někdo se ukázal ;) sorry, je rozhodnuto


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joke?!
PříspěvekNapsal: 26 čer 2010, 00:33 
Ukazal jsem se jelikoz nesouhlasim s rozhodnutim.Co je na tom spatneho? Jenom jsem presvedcen ze tvoje zduvodneni odmitnuti mi prijde trosku nesmyslne kdyz vetsina lidi z vedeni byla pro a par panosu bylo proti. Je tohle snad vznetlive chovani? Jaky ma potom smysl hlasovani kdyz rozhoduje jeden clovek? Kdyz mi ted odpovis ze nezalezi na rozhodnuti vetsiny ale jenom na stoprocentnim souhlasu cele guildy, ok dekuji za vas cas, uz se tady neukazu...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joke?!
PříspěvekNapsal: 26 čer 2010, 00:53 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2010, 03:53
Příspěvky: 277
Bydliště: Žilina/Brno
in-game nicky: Yuuna, Nialynn, Dellea
zial nasla som tvoju prihlasku ked uz bolo neskoro. viem ze to uz asi nema zmysel ale nechapem niektore reakcie spoluguildakov. ze by uz boli taki otraveni novymi clenmi co sa neosvedcili ze reaguju prehnane? pripadas mi v poho, moj hlas by si mal...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joke?!
PříspěvekNapsal: 26 čer 2010, 11:02 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2010, 21:05
Příspěvky: 277
in-game nicky: methrias
Preco ste sa donho tak opreli na zaciatku nerozumiem :-s


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joke?!
PříspěvekNapsal: 26 čer 2010, 11:26 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
bohužel, můj hlas měl taky, ale u přihlášek se nepočítá přesně počet pro a proti. Kvůli jistým hráčům (ne jen ti co napsali na forum proti, na forum chodí cca 1/20 guildy) jsem rozhodl a prosím ber to. Starám se o dění v guildě a mám dojem, že by tvé členství vedlo ke zbytečným hádkám, které končí zle a já už je po jistých zkušenostech nechci řešit. Díky za tvůj čas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joke?!
PříspěvekNapsal: 26 čer 2010, 13:04 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
CruS píše:
7 (!!!) lidi z "VEDENI" byli "pro"...!!! --->1<--- (svetlana2x) striktne proti, 4 bylo proti (i kdyz nekteri zacali o svem rozhodnuti pochybovat) a jednomu jste sami rekli ze jeho reakce byla bullshit a vy me neprijemete??? OK....


Ja tam vidim 6 ludi "pro" a 7 "proti". Inak Crus ja si ta pamatam z LFG naxxov a vzdy si patril k tomu lepsiemu co sa tam vyskytlo. Ale svojim pristupom (prihlaska), reakciami (welcome) a dalsim chovanim (milion ?????!!!!!) stale dokazujes preco som ti dal PROTI. Niekomu sa taketo chovanie celkom paci (co ma dost prekvapilo) mne vsak nie :) moj nazor tu nema nejaku velku vahu tak aby si si nemyslel ze som ti zariadil neprijatie.

Ak by si bol prijaty, ja by som to respektoval a spraval sa k tebe ako ku kazdemu clenovi gildy. Takisto aj dalsi ktori ti dali NIE.

Skus si z toho nieco odniest ak ti mozem poradit. Prihlasku si mozes podat o nejaky cas znova ak budes chciet. A ak so sebou prinesies aj kusok pokory, nebudem mat problem zahlasovat za teba. Inak prajem vela stastia a uspechov ako vo wow tak aj v real life.

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joke?!
PříspěvekNapsal: 26 čer 2010, 16:38 
Crus naloz im zatial je to slabota nemam co citat a chcem sa smiat :D


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Joke?!
PříspěvekNapsal: 26 čer 2010, 16:52 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
ako nechapem co presne este riesi...welcome reagoval na zaciatku trosku prehnane...ale vdaka tomu sa ukazalo aky crus je...
ked sam povedal ze uz tu nepride tak potom nech je tak...

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz