Právě je 03 říj 2024, 20:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 14:58 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Na zacatku se choval jako PÍČA!!! Pak vypadal chvili docela v pohode a pak se zas vratil zpatky a zacal se vymlouvat na jiny lidi ktery jsme prijali s min vyplnenou prihlaskou. Ja nvm, celkove jsem spis proti...
Komenty typu "Pan je psycholog" si muzes strcit do prdele, na ty my tu nejsme zvedavi. Takze, bud si vyndas hlavu z prdele a zacnes se chovat trochu s uctou a nebo muzes jit do Loch Modan Yacht Clubu mezi ostatni haranty a lidi, co se chovaji jako haranti, co si vyberes? ;)

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 15:00 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 06 úno 2010, 16:40
Příspěvky: 182
in-game nicky: Mordred
Pro. Ten nick je mi povedomej


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 17:42 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 05 úno 2010, 06:10
Příspěvky: 160
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé :-)
in-game nicky: Mahy
Crus píše:
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : (Jedina moznost pravidelnych raidu. Zkusenosti s neschopnymi guildami)


odkuď víš, že jsme pro Tebe dostatečně schopný?

welcometothesuck píše:
No vetsi hovno si napsat nemohl koukam:) Bud si tak namysleny, ze nepotrebujes o sobe nic psat, a myslis si, ze se o tebe kazdy popere nebo jsi tak nechutne uzavrena osobnost, ze se k nam nehodis (stejne jako v prvni pripade). To je muj postreh, takze NE


co je špatnýho na tom, kdyby byl introvert? takových je nás tu víc, i já jsem dost introvert

jinak některé reakce od Tebe i našich členů se mi nelíbí, lidi asi zapomínáte proč jsme úspěšná guilda, není to pro to že by byli u nás nejvetší skilly hráči,... ale proto že se k sobě chováme slušně a držíme mezi sebou přátelské vztahy, to je taky to jediný co mně pořád u WoW drží, ta parta skvělých lidí, ale poslední dobou se někteří z Vás chovají jako ... a taky asi začnem víc trestat Váš slovník :-?

jinak za házenou máš u mně plus :ymapplause: tvrdej sport, ale tak když máš ty dva metry

já bych mu šanci dal, za mně tudíž ano

_________________
Marcus Tullius Cicero CUIUSVIS HOMINIS EST ERRARE,NULLIUS NISI INSIPIENTIS IN ERRORE PERSEVERARE.
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 17:48 
2 Nymfos : 1. Jsem naprosty flegmatik pokud do me nekdo nejede viz. welcome. Jinac vychazim s lidma velmi dobre pokud se nechovaji rasisticky, vulgarne nebo maji naprosto otresnou gramatiku.
2. cekam to ze je to jedna z nejvetsich guild a sezenu tam lidi s podobnymi zajmy vzhledem k pve (ol repky, achievy, stare raidy ff), na druhou stranu se nebranim tomu ze chci chodit pravidelne raidy kvuli equipu, coz se u guild ktere na to nemaji lidi naprosto neda. Ani mi tak nejde o pve equip jako spis o to nejcennejsi pro lidi kteri umi hrat warriora na pvp urovni. (bvalue) Ale to samozrejme casem pokud je na to fronta klidne pustim lidi kteri o tyto veci maji dlouhodobejsi zajem.

2 xhammerx : viz. 1. a mimo to presne jak rikas par lidi se tu projevilo jako haranti a na ty se neda kladne reagovat kdyz maji hlavu v...

btw pivoo a adfboy diky.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 18:06 
2 mahy : Diky za podporu, newim jesli jste schopna guilda, spis verim v to ze mezi tolika aktivnimi cleny si najdu tech par, kteri se mnou nejaky ten dung zajdou.

Nejsem introvert do chatu se zapojuju nekdy az vic nez je zdravo.:) Ale taky nerikam ze vstup do vasi guildy je "jedina" vec na svete po ktere bych touzil, natoz po tom co tady prevedli nekteri vasi clenove. ;) Kazdopadne jestli je tam dostatek takovych lidi jako ti, kteri se mnou ve foru byli schopni diskutovat budu velice rad kdyz me prijmete.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 18:18 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Crus píše:
2 xhammerx : viz. 1. a mimo to presne jak rikas par lidi se tu projevilo jako haranti a na ty se neda kladne reagovat kdyz maji hlavu v...

btw pivoo a adfboy diky.


No necekal jsi snad ze ti klekneme k noham a budeme te premlouvat at jdes k nam? S kritikou se musis umet vyrovnat, ale kdyz budes zbytecne agresivni, nic si nevymuzes, naopak akorat popudis lidi proti sobe. A kor kdyz ty lidi budes urazet. Nikdo neceka ze se tu budes chovat jako uplnej prizdisrac a vsechno nam tu vodkejvas ale taky se tu nesmis chovat jako naprosto suvereni namyslenej debil, kterej tu bude lidem z gildy nadavat do harantu ;) To si muzes dovolit az ty lidi budes znat a budes vedet, ze to vezmou v poho. Me osobne tvuj pristup odrazuje, mam rad lidi se smyslem pro humor, co se umi povznest nad vec.

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 19:13 
Mam nutkanie nieco k tomu napisat. A nebude to ci ta do guildi chcem alebo nie.

Len sa mi paci ze si nenechas kakat na hlavu. Si myslim ze je to prirodzena reakcia. Ked niekto zacne tvrdo tak jedine ako sa odpovedat da, je bud skodoradostnym sposobom alebo sposobom. Aky pozicaj taky vrat. Takze sa nemozete cudovat ze vam to proste vracia.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 23:39 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
Crus píše:
2 Nymfos : 1. Jsem naprosty flegmatik pokud do me nekdo nejede viz. welcome. Jinac vychazim s lidma velmi dobre pokud se nechovaji rasisticky, vulgarne nebo maji naprosto otresnou gramatiku.
2. cekam to ze je to jedna z nejvetsich guild a sezenu tam lidi s podobnymi zajmy vzhledem k pve (ol repky, achievy, stare raidy ff), na druhou stranu se nebranim tomu ze chci chodit pravidelne raidy kvuli equipu, coz se u guild ktere na to nemaji lidi naprosto neda. Ani mi tak nejde o pve equip jako spis o to nejcennejsi pro lidi kteri umi hrat warriora na pvp urovni. (bvalue) Ale to samozrejme casem pokud je na to fronta klidne pustim lidi kteri o tyto veci maji dlouhodobejsi zajem.

2 xhammerx : viz. 1. a mimo to presne jak rikas par lidi se tu projevilo jako haranti a na ty se neda kladne reagovat kdyz maji hlavu v...

btw pivoo a adfboy diky.


takze ja by som za...

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 25 čer 2010, 11:01 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
Chci tu znova nějaké vyjádření od lidí, kteří se do Cruse naváželi. Nepřijmu ho dokud se to neuklidní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 25 čer 2010, 11:22 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
ZA


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz