Právě je 03 říj 2024, 18:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Přihláška
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 21:15 
1. Jméno hlavní postavy : Cruser
2. Jména altů : Crus
3. Povolání a Level : War 80, Priest 80
4. Talenty : war - prot/arms priest - holy/disco
5. Profese : warr-BS(450)/JWC(450), priest-alchemy(450)/herba(450)
6. Předchozí guildy : (Order, Ghost Crew, Crusaders)
7. Zaměření : war - tankpve/armspvp, priest holypve/discopvp
8. Jak dlouho hraji WoW : 3roky
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : taktiky na vsechny dostupne bossy znam
10. Link na armory :
11. Věk : 23
12. Jak často se věnujes WoWku ? : (skoro porad )
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : (Jedina moznost pravidelnych raidu. Zkusenosti s neschopnymi guildami)
14. Něco o sobě :
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : kvalitni tank / heal, dobre znalosti ostatnich classu, rad bych nasel v guilde lidi na OL dungy pripadne repkovani a ruzne jine srandy
16. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: vsechno mam plus mnoho dalsich
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: sure
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: jo

diky CruS


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 21:34 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 27 bře 2010, 22:21
Příspěvky: 59
in-game nicky: welcometosux, huahua, uii, iuu, aabb, thisgamesux, nextdoorgirl, wtsmining, wtszabijak
No vetsi hovno si napsat nemohl koukam:) Bud si tak namysleny, ze nepotrebujes o sobe nic psat, a myslis si, ze se o tebe kazdy popere nebo jsi tak nechutne uzavrena osobnost, ze se k nam nehodis (stejne jako v prvni pripade). To je muj postreh, takze NE

_________________
welcometosux - 23 lvl human

L E N T I L K Y !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 21:45 
aaa pan je psycholog... vidim ze s tebou asi taky v gchatu bude sranda kdyz dokazes bez jakekoliv diskuze ci dotazu cloveka odsoudit... vsadim se ze bys rad znam cislo mych bot ale to je muj postreh, takze NE duvernosti jedine do whispu...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 22:35 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř
Uživatelský avatar

Registrován: 25 úno 2010, 17:21
Příspěvky: 76
Bydliště: Praha
in-game nicky: Offi main: Vithralith Alti: Saellbeth, Vithralia
Nie
Důvod pro vstup do guildy mi neprijde dostatečný a pak se o sobe moc nerozepsal. podle reakce na Welcoma evidentne rychle vznetlivej clovek kereho bych u nas zrovna rada nevidela. Tot muj nazor a ted si mne klidne ukamenujte:)

_________________
Kdo jsi, poutníku? Kam kráčíš a odkud přicházíš? Zastav se na kus řeči, až půjdeš zase jednou kolem. Již tě nebudu zdržovat. Pokračuj v dálky, o nichž se nikomu z nás nikdy ani nesnilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 22:50 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul

Registrován: 17 kvě 2010, 14:19
Příspěvky: 416
in-game nicky: Svetlana
bod cislo 14 tam nie je len tak zo srandy. A s tym commentom si to zabil. Za mna NIE

_________________
Zázraky na počkanie, nemožné do troch dní... OrdoSatanas s.r.o


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 23:00 
co se tady clovek o sobe nedozvi... prvne jsem hrozne namysleny - jelikoz jsem o sobe nic nenapsal???!!! nebo uzavreny - i kdyz se snazim o svem prijeti diskutovat. pak jsem teda vznetlivy - prestoze vychazim vstric a davam k dispozici sve osobni udaje whispem. Clovek si nevybere. Welcom narozdil od sveho nicku napsal naprosto neuvitaci reakci aniz by dal jakykoliv prostor se o necem dal bavit coz mi prijde trosicku nefer (kdyz to reknu slusne). A Essylt tak mi rekni co je dostatecny duvod pro tebe k prijeti? mluvime tady porad o wowku ze ano?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 23 čer 2010, 23:05 
cekam kdy me prijde hodnotit rada starsich a moudrejsich. pokud ale o prijeti rozhoduji "panosi" , kteri se boji kdovi ceho tak tedy dekuji klepu u spatnych dveri...


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 00:13 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 10 úno 2010, 13:30
Příspěvky: 260
Bydliště: Otrokovice
in-game nicky: Sindorey Alestorm
PROTI Nedostatečne vyplněná přihláška.

_________________
\m/ Loud and Proud \m/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 02:38 
Offline
Fórum Akolyta
Fórum Akolyta
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 00:16
Příspěvky: 108
Bydliště: Náměšť nad Oslavou
in-game nicky: Vydropysk,Soplznosa
Návštěvník píše:
co se tady clovek o sobe nedozvi... prvne jsem hrozne namysleny - jelikoz jsem o sobe nic nenapsal???!!! nebo uzavreny - i kdyz se snazim o svem prijeti diskutovat. pak jsem teda vznetlivy - prestoze vychazim vstric a davam k dispozici sve osobni udaje whispem. Clovek si nevybere. Welcom narozdil od sveho nicku napsal naprosto neuvitaci reakci aniz by dal jakykoliv prostor se o necem dal bavit coz mi prijde trosicku nefer (kdyz to reknu slusne). A Essylt tak mi rekni co je dostatecny duvod pro tebe k prijeti? mluvime tady porad o wowku ze ano?


Jo furt mluvíme o wowku.Nejde o to co kdo napíše do přihlášky,každej si tam může vymyslet co chce,z tý se fakt nepozná kdo jakej je.
Jde o to,jestli si dáš aspoň tu práci tam něco napsat a ne vyblejt tam mám 2x level 80-z toho si tu na prdel nikdo nesedne.
Jestli ti nestojí nad přihláškou strávit ani o pět minut dýl,tak fakt klepeš na špatný dveře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Přihláška
PříspěvekNapsal: 24 čer 2010, 07:17 
Mno asi si už pochopil že tu neberou každého, třeba včera sem četl forko a vzali 10 lvl druidka to je funny co =)) no nevím nic proti tobě nemám ale přihláška mi nepřijde dostatečně vypracovaná.


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz