Právě je 02 říj 2024, 21:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 02 čer 2010, 00:31 
1. Jméno hlavní postavy : Sonnenschein
2. Jména altů : tajna informacia (mena altov vedia len ty co ma poznaju)
3. Povolání a Level : Tank DK 80
4. Talenty : dualwield frost
5. Profese : Mining (450), Armorsmith (450)
6. Předchozí guildy : steakhouse, ägyptischen Götter der -=09=- Dynastie, Guardian of Sugarland, Corsair of Ommicron, ServerGuards Company, Shadows of Justice, Tlupa bulov z lesa, Legends of Darkdemon
7. Zaměření : Oboji
8. Jak dlouho hraji WoW : nepocitam, nieco okolo 2-3 rokov
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : od Nexus normal po ICC 25 (na anthorii vsetko co je OPEN)
10. Link na armory : V case podavania prihlasky je armory mimo prevadzku
11. Věk : 23
12. Jak často se věnujes WoWku ? : 0 - 20 hodin (podla vytazenia, pocasia a akcii v okoli)
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Chtěl bych být v Ordo satanas kvůli tomu, že mi je inac tank eq nanic a nemam gildu
14. Něco o sobě : sem sukromnik s rakuskym obcianstvom, lahkonastvatelny, pravdomluvny, ukecany chalan, ktory si vzdy povie svoj nazro svojim sposobom nehladiac na pripadne komentare. Casto kritizujem a hladam chyby (v zaujme zlepsenia kvalit)
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : skritizujem vas od hlavy po paty, prekontrolujem kolko z vas mam v ignore a aktualizujem, ale prinos asi tank s intuitivnym ovladanim a pekny modrym podsvietenim (dk), skuseneho hraca so schopnoustou naucit novych clenov roznym kuskom a taneckom hlavne co sa tyka pvp a niekoho co vam kazdu chybu v raide hodi pred nos (cim bud naberiete novy druh skillu, alebo skoncim v ignore)
16. DBM - mam, Omen - mam, GroupCalendar v4.6.1 - nemam, pouzivam wow kalendar, Teamspeak 3 - nemam, podla mna je to za 1. blbost a za 2. kecanie ludi pri sledovani UI, run, raidu, hp, cd abilit, DBM timerov a bossa nemam rad (teamspeak pouzivaju ludia co sa nevedia rychlo a inteligentne rozhodnut pri novych a neocakavanych situaciach, cim stracaju cenne sekundy, ktore mozu sposobit wipe/prohru v arene)
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: zalezi od ludi v gilde, chovam sa priamo umerne chovaniu ku mne samemu
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ked ma dokazete nastvat ze porusim psch tak kick nebude nutny

S pozdravom -=Ra=-09, Sonnen, Die Rache Gottes


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 02 čer 2010, 10:23 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 29 bře 2010, 21:05
Příspěvky: 277
in-game nicky: methrias
Teamspeak 3 - nemam, podla mna je to za 1. blbost a za 2. kecanie ludi pri sledovani UI, run, raidu, hp, cd abilit, DBM timerov a bossa nemam rad (teamspeak pouzivaju ludia co sa nevedia rychlo a inteligentne rozhodnut pri novych a neocakavanych situaciach, cim stracaju cenne sekundy, ktore mozu sposobit wipe/prohru v arene)
Definitivne suhlasim a zaroven nesuhlasim :D je to sice pekne ze ziskas nejaku tu sekundu tym ze sa rozhodnes rychlejsie ale potom ta nuda pre boha sak ja by som zblaznil v nejakom 3 4 hodinovom raide keby som mal len kukat na bary a trieskat do klavesnice :D. Vypada to tak z toho co tu pises ze o wowoku daco vies pozri si taku ensidiu alebo paragon ti boli prvi kto zacali pouzivat pri raidovanie kecanie lebo, lebo asi preto ze aj to zlepsilo naladu a celkovo raidovanie :) . Koniec koncov skoda to tu dalej rozpisovat u nas je povinnost mat TS zmier sa s tym :) .Tych guild si tolko vystriedal ze ani neviem ze tolko existuje :) resp okrem LoDD mi tie ostatne nic nehovoria. Dalej by som chcel povedat ze tvoj nick mi je maximalne znamy z BG kedze armory nejde nie je mozne si overit aky mas eq na pve aj ked z toho co tu pises velmi silno citit ze si skor na pvp tuna na antorke. Dalsia vec preco tajis mena altov to by si tu musel dat aj keby si nechcel lebo altovia sa zasadne beru vsetcia do gildy. No a ten prinos guilde ja som ignorelist nikdy nepouzil tvarim sa ze neviem ako to funguje ak to pouzivas nejak casto to nie je podla mna moc dobre riesenie. Mne osobne sa to zatial moc nepozdava takze za mna zatial NIE aspon tie mena altov by si mohol dat ak nejakych mas.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 02 čer 2010, 11:54 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
Jo, s timhle typkem jsem byl asi 5 arenek 5v5 a hned mi padnul do voka, mimojiny prvni DK 80tka na serveru, byla s nim sranda, byl rozumnej, takze jsem urcite PRO :-bd

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 02 čer 2010, 12:06 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 16 úno 2010, 23:38
Příspěvky: 776
in-game nicky: Antigonus, Antig
1) TS3 a GroupCalendar - nutnost, bez toho Tě do guildy nevezmem (GC nepracuje s wow calendarem, musíš si stáhnout GC v4.6.1)
2) Platí, že do guildy berem všechny postavy (nesnášíme, když má hráč rozházený alty po guildách) Každopádně jestli je nemáš v guildách a nechceš to tu zveřejňovat, PM mi postačí.
3) Koukám, že jsi dost rázný člověk, ale další pravidlo zní - v guildě neexistuje ignore list, jak tam někoho budeš mít, nutné smazat!
4) Musim uznat, že takovou přihlášku tu ještě nikdo nepodal :)

Co na to řikáš teď? :) jestli tohle vezmeš za své, jsem PRO


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 02 čer 2010, 12:19 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
no pravidla platia rovnako pre vsetkych....cize bud sa podriadis...a potom by sme ta vzali...alebo nie...a teda nejdes k nam...zalezi na tebe ci fakt chces ist k nam alebo ti je to jedno...group calendar je kvoli planovaniu raidov v guilde...aby si mal prehlad...cize sa ti isto zide...a TS je good uz len kvoli vysvetlovaniu taktiky...je to uspora casu...taktiez pri rozdelovani lootu je to vyhoda...atd...

u mna teda ANO ak splnis podmienky

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 02 čer 2010, 13:35 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 13 úno 2010, 14:17
Příspěvky: 337
in-game nicky: duranko, Blackminder
ANO
vyzera byt ok
samozrejme povinne veci treba mat (gc TS) aj ked ti verim ze taktika nekedy ide aj bez ... ale z vlastnej skusenosti viem..ze ludia necitaju chat ked su na TS


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 09:22 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
No mne osobne ta prihlaska prinasa info ze si skor konfliktny clovek co kazdeho zpdne bez ohladu na dosledky..nepacia sa mi vyjadrenia : k altom ( tajne? wtf )
k adonom - no sry ale ked to nemienis ani mat a vyuzivat to tak bye bye ..
mal si dost guild- predpokladam ze si ich leavol z dovodu tvojej povahy


Kód:
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: zalezi od ludi v gilde, chovam sa priamo umerne chovaniu ku mne samemu
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ked ma dokazete nastvat ze porusim psch tak kick nebude nutny


a to bol kliniec nazaver ... tvoje chovanie by podla mna nebolo vhodne to sucasneho stavu guildy...som teda PROTI

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 11:15 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 28 úno 2010, 03:53
Příspěvky: 277
Bydliště: Žilina/Brno
in-game nicky: Yuuna, Nialynn, Dellea
ja neviem... citit ze dotycny je skill, ale povaha sa mi nezda. na TSko mam znacne rozdielny nazor, sem tam sa stane ze v raide stojis chrbtom k nejakej novo vzniknutej udalosti a pokial nemas kolo seba 4 monitory kazde z ideho uhla pohladu na svoj char tak to proste nezaregistrujes.

priklad: ulduar, boss XT-cosi jak vypusta tych malych scrapbotov ci jak sa volaju, co ho healuju. pusta ich dost random, a uz par krat sa mi stalo ze niekto zakrical ze idu zo strany ktoru som hold nevidela, tak som ich bezala chytit totemom nech ich mozu ostatny uplosakovat.

dalsia vec, u nas v G sa nebere TS iba ako nutnost pri raidoch, kopa ludi spolu keca, vytvara a prehlbuje priatelske vztahy medzi sebou, cim su raidy zabavnejsie pohodovejsie a ludia nestratia chut ani po par wipoch, lebo vedia ze maju v raide par ludi-kamaratov aj kvoli ktorym neleavnu. predsa len, banda zavislakov ktora travi na wowe podstatnu cast dna, chce poznat a mat drobne vztahy s ludmi, s ktorymi tam je :)

dalej, alti. pokial viem VZDY ked niekto nenapisal do prihlasky nazvy altov tak NEBOL prijaty. nechapem, mas sa za co hanbit ked nechces uviest altov? mas polku charov zabanovanych alebo kde je problem? ak mas byt u nas v guilde a chces tak reprezentovat tak mame prave vediet s kym mame tu cest, nie?

pokial neuvedie mena altov a odmieta TS ako podmienku prijatia som za NIE


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 12:53 
Som velmi citlivy mlady "pekny" muz :D a ak by mi niekto povedal na moju osobu ze proste robim uplne zle veci arogantnym poddtonom az priam nadradenym tak vypnem hru nehorazne dostane vynadane a potom by ste ma mohli aj kicknut z guildy lebo by mi to bolo fakt jedno.

Som totalne proti prijatie tohto clena uz teraz aj ked ho nepoznam.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Sonnenschein
PříspěvekNapsal: 03 čer 2010, 13:17 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 09 úno 2010, 22:59
Příspěvky: 49
Bydliště: BB (SVA) - KE (J5)
in-game nicky: Sosie, Nuuk, Handsome
mne sa ta prihlaska tiez absolutne nepaci, sice ta nepoznam ale podla prihlasky som PROTI


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz