Právě je 17 říj 2024, 18:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 04 říj 2012, 20:52 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 04 říj 2012, 20:19
Příspěvky: 5
in-game nicky: Silhouette
1. Jméno hlavní postavy : Silhouette
2. Povolání a Level : Hunter 80
3. Talenty : Marksmanship 7/57/7 - Beastmastery (BM talenty prehadzujem s PvP MM len 4 fun)
4. Alti : bez altov
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Na hlavnej stránke som uvidel "nábor všech class" tak prečo to neskúsiť ? :)
6. Profese : Engineering (450) / Empty .... do 2 týždňov full JWC zaručujem , equip je momentálne ogemovaný s Dragons Eyes
7. Předchozí guildy : Anthoria - Six Feet Under, Valhalla - Veverky z ponorky
8. Zaměření : Čisté PvE v prípade stavu v guilde, PvP len 4 fun pokiaľ budem bez guildy.
9. Jak dlouho hraji WoW : 4 roky +
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Na Twine mám obehnutý UD10/25, z HM asi 70% done. ToC 10/25 FC, ToGC 10 FC, ToGC25 som tu ešte nebol, no taktiky ovládam.
11. Popis mého PvE eq : Keďže sa zameriavam len na PvE, PvP eq nebudem popisovať. PvE - 5222/5295gs , full ToC 10/25 gear , 5/5 tier , Death´s Verdict + Greatnesska/Mark of Supremacy , mám problém s overhitcapom, ale to sa snáď upravý pri výmene 2 itemov

Armory - http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Silhouette

Ingame obr. - http://www.ulozisko.sk/obrazky/553776/asdasd.jpg

12. Věk : 22, no cítim sa na 70 :D
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Každý deň od rána do večera okrem utorka, v utorok mám školu večer. Samozrejme občas sa pritrafí aj nejaká brigáda, takže raz za čas som tu neni celý deň. Ale väčšinou Dala slack :)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Nehrám tu dlho a všimol som si že ste dosť luxusná guilda. Dostalo sa ku mne info že Anub na hero je len kúsok od úspechu, tak možno aj to je jedna z vecí, ktorá ma láka. Prísť do guildy, ktorá dokončí progress. No a v neposlednom rade ma veľmi zaujal názov guildy :ymdevil:
15. Něco o sobě : Tak volám sa Matej, mám rád autá, ženy, dobré jedlo a hlasnú hudbu :) Študujem externe a som veľmi sympatický chlapec so zmyslom pre humor a audinkou TT ... týmto si hľadám dievča, ktoré bude .... :)) Ale neee, srandujem :D
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Snáď hlavne kvalitný dps prínos. Samozrejme si nechám veľmi ochotne poradiť v prípade pochybenia v rôznych smeroch, pretože twinlike PvE je celkom čarovné ako som si všimol za tých pár dní :)
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: Tak moje UI obsahuje všetky z vyššie uvedených addonov, okrem (nebudem klamať) Omenu, ktorý som doteraz veľmi nepoužíval (ss direction), no ak to bude nevyhnutné, nie je problém. Inak TS3/mumble/Vnt a aj mikrofónom disponujem :)

18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Som zo slušnej rodinky, nekonfliktný a sebaovládania schopný jedinec :)
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Rozhodne ano.
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: GC mám, na TS sa kludne connectnem hneď ako bude treba
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: Epgp mám, prípadný váš osobný modul si stiahnem.


Naposledy upravil Silhouette dne 04 říj 2012, 22:07, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 04 říj 2012, 21:07 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Přihláška fajnová,můžeš nám prozradit tvůj nick na AA?


Mateji,mateji,proc te holky nechteji

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 04 říj 2012, 21:52 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 04 říj 2012, 20:19
Příspěvky: 5
in-game nicky: Silhouette
Na Anthorke som hral ešte na TBC paladina Caja, a huntera Nymfa. Huntera som predal za reálne peniaze a paladin Caja by tam ešte mal byť, ale nehrám tam už dlho predlho (od T6 contentu), tak neviem či mi ho ešte nezmazali :) Na Valhalle priest Statyx, donedávna aktívny :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 05 říj 2012, 06:19 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Silhouette píše:
Na Anthorke som hral ešte na TBC paladina Caja, a huntera Nymfa. Huntera som predal za reálne peniaze a paladin Caja by tam ešte mal byť, ale nehrám tam už dlho predlho (od T6 contentu), tak neviem či mi ho ešte nezmazali :) Na Valhalle priest Statyx, donedávna aktívny :)

:D :D :D Caja,caja....Někdy na S4 sezoně sme spolu hrozivě duelili.Vim že jeden duel nám trval asi hodinu a půl :D (Taurenka moonkin)

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 05 říj 2012, 06:21 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 14 čer 2012, 20:31
Příspěvky: 50
in-game nicky: Veveruska
pěkná přihláška Matěji, doufám, že se ti tvůj sen splní a připojíš se do našich čistě exkluzivních řad ! :(|)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 05 říj 2012, 06:29 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 02 čer 2012, 17:12
Příspěvky: 37
Bydliště: Prievidza 222/1
in-game nicky: Nevazis, Nayais, Nanum
Myslím, že Huntrov máme až až... PROTI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 05 říj 2012, 09:16 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 28 dub 2011, 08:38
Příspěvky: 186
in-game nicky: Tangerine, Tanga, Tangacka <> Tangerajn, Tange
tak huntrov mame pozehnane , dokonca aj tacpad ejkejej slivo zacal hrat...
na druhej strane prihlaska luxusna a zda sa aj skill
neviem vsak ci by sme zas nemali 7 huntrov v raide, mozno by si sa lepsie uplatnil inde...
ja som zatial neutral

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 05 říj 2012, 11:16 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 04 říj 2012, 20:19
Příspěvky: 5
in-game nicky: Silhouette
Lauryn píše:
Silhouette píše:
Na Anthorke som hral ešte na TBC paladina Caja, a huntera Nymfa. Huntera som predal za reálne peniaze a paladin Caja by tam ešte mal byť, ale nehrám tam už dlho predlho (od T6 contentu), tak neviem či mi ho ešte nezmazali :) Na Valhalle priest Statyx, donedávna aktívny :)

:D :D :D Caja,caja....Někdy na S4 sezoně sme spolu hrozivě duelili.Vim že jeden duel nám trval asi hodinu a půl :D (Taurenka moonkin)


Ach jo, tie starodávne S4 fighty pred Gurubashi arénou :D Pamätám si na to nekonečné duelovanie veľmi dobre :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 05 říj 2012, 13:33 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 14 říj 2011, 12:15
Příspěvky: 534
in-game nicky: Lauryn
Já si ho pamatuju,hraje dlouho,za Paladina uměl dobře,(tehdy měl nějakej top rank snad),ale je to snad už 4 roky..Pro

_________________
ObrázekPut It OnObrázek
From [Propanbutan]: mourne mám poctivě,celá guidla za tím stojí


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška - Silhouette, MM/BM Hunter
PříspěvekNapsal: 05 říj 2012, 14:12 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 04 čer 2012, 17:06
Příspěvky: 59
in-game nicky: Darthmau, Darthh
Prihlaska pekna, ale to auto .... x_x


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz