Právě je 04 říj 2024, 14:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010, 15:36 
1. Jméno hlavní postavy : Siege
2. Jména altů : Milten,*****,****,*****,***** ...... nereste prosim.
3. Povolání a Level : Warior 80
4. Talenty : Prot , Arms
5. Profese : JWC a BS full
6. Předchozí guildy : za 4 roky ? Steel of Inonesnce,Crusaders,Vanguards- odesel sem kvuli dost sprostemu palachovi za 2 hodiny , Chaol - posledni guilda odchod sam od sebe... nedostal sem se k tankovani lepsich dungu nez HC takze PvE u nich pro me nemelo smysl.. navic eqipujou lidicky ktery sou tam par let a i 100% roll mi nepomohl k eqipu takze tak... Maji partu kamaradu sem tam navic.
7. Zaměření : PvP , PvE mam prot gear ale nejak to ted nehrotim, Fury bych rad rozjel.
8. Jak dlouho hraji WoW : ctvrtym rokem..
9. Zkušenosti s raidy (WotLK) : VOA 25, VOA 10, UL 10 ked sa pritrafi, NAXX 25, NAXX 10 - byl sem vsechny ale jak uz sem se zminoval 100% roll x-krat za sebou nepomahal tak sem prestal chodit... ztarata x hodin casu.
10. Link na armory : http://www.wowarmory.sk/player-status.f ... =char&s=18
11. Věk : 19
12. Jak často se věnujes WoWku ? : Tezko rict. Pokud nejsem na pive sem ve WoWku satci ? (:
13. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Hledal sem PvP guildu ale jedina co stoji za rec je Meet you makers.. a tam sefuje Tukann takze tabu... no a war sem zjistil je na houby bez PvE doplnku takze chci skusit jakou partu mate tady. Mam tady spoluzaka basni o tom jake tam mate legendy a takovy veci.. proc to nechecknout no ne ?
14. Něco o sobě : Nevim co rict..
15. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Klidne pomuzu nekomu s ratingem na 3 v 3, 5 v 5. Ovladam zaklady vetsiny clasu abych mohl predvidat jejich cinost v PvP proti me..pride mi to dulezity proto sem vyexpil hafo postav, sem tim prosluly..takze naky lamky co nevi ani nabindovat klavesnici a tak rad pomuzu :D. Tankovat.. nevim jestli po huste skusenosti mam vubec zapal na tohle.. Sbiral sem best HC gear kazdej den on rana do vecera a nakonec si netanknu temer zadny naxx.. tak nic no :D
16. Jsem schopný obstarat si základní povinnosti = Neni problem nic.. hraju uz dlouho
17. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: ( Jsem strasne strasne strasne naladovy clovek, pokud nemam naladu moc toho nenamluvim takze nejsem sprosty.. a ridim se pravidlem "necin druhym co nechces aby bylo cineno tobe". Jestli ty pravidla opravdu dorzujete nevidim v tom problem.
18. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 17. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?:
Vase guilda, vase pravidla. Zustanu a dordzim nebo leave. Jednoduchy system.

Tolik asi k historii moji slozky ptejte se kdokoliv na co cokoliv, ja na co chci odpovim.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010, 16:23 
S tímto hráčem chodim areny je velice dobry pvp hrac a v dungach zastane i pozici dmgera velice obstojne take se umi domluvit s hraci popripadne jim helpnout a take veci co by v guilde se meli delat takze sem PRO


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010, 17:07 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 09 úno 2010, 20:51
Příspěvky: 535
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Pivoo, Respawn, Prelude
ludia co sa sem hlasia koli tomu aby nabrali eq vacsinou neprejdu (tym nechcem povedat, ze sem ides len koli eq len pri niektorych bodoch to tak vyznelo :) ) ale tato prihlaska sa mi paci vyzera, ze ten clovek v hlave nieco ma - za mna ano

_________________
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010, 18:00 
No, nez se nekdo zepta tak se priznam ze tim spoluzakem jsem ja :ymhug: jen jednu vec vysvetlim :ymblushing:
To ze tu jsou legendy atd spociva v tom ze jsem se jen mezi reci zminil o Orrinovi :D jsem tu sice jen nejaky mesic a moc me neni slyset ani videt, no co jsem projizdel forko a cital G-chat tak tusim nevadi kdyz jsem se vytahoval a trosku Orrina "zpopularizoval" :))
Co se tedy Siegeho tyce tak pokud nebude mit zrovna tu nakrknutu naladu, jiz jsem byl nekolikrat pocten (ano vim, nekdy i moji vinou #:-s ) tak se s nim da v pohode rozumne pokecat a v raidu vsechno pochopi ;)
Ale jak pise Pivoo, necekej ze ten eq, at uz DPS nebo Tank, naberes tady rychle a lehce [-x

Za mne tedy ANO

(jinak ak by nekoho zajimalo proc jsem se ja tak najednou vyparil tak to s gildou a raidy nema co delat, jen jsem si chtel ted pred maturitou od wowka procistit hlavu ;) NE, opravdu jsem se cele ty dny neucil s nosem prispendlenym v sesite a ani mi to maminka nezakazala ! :D )


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 22 kvě 2010, 23:00 
Offline
Fórum Master
Fórum Master
Uživatelský avatar

Registrován: 08 úno 2010, 15:44
Příspěvky: 586
in-game nicky: Taishi, Silvershane, Taishik, Tailock, Taisham, Taihunt, Taiwar, Taishiest, Taimage, Tailadin
ja by som bol tiez za ANO...celkom sa mi pozdava..u nas za tu snahu by si nejaky eq ziskal...takze uvidime podla ostatnych..

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2010, 01:46 
Taishi píše:
ja by som bol tiez za ANO...celkom sa mi pozdava..u nas za tu snahu by si nejaky eq ziskal...takze uvidime podla ostatnych..


Ehm.. jeden to zle pochopi a uz se to tahne .) Pro vysvetleni. Sem PvPckar... trenuju jen PvP nejsem moc imba ale zase podprumerny rozhodne ne.. za chvili budu mit full furious eq... za honory uz nic lepsi mit nemuzu.. a co mam potom delat do dalsi sezony ? :) No tak najit si kamose a chodit dungy teamova prace. O ten PvE eqip mi zas tak strasne nejde. nejdu k vam kvuli eqipu.. du k vam kvuli tomu ze se chci uz nekde zaradit.. travim ve WoW hodne casu krom toho ze umim PvP nic neznamenam...sem nikdo. PvP guildu sem nenasel vy ste takova smysena bude tu urco i zabava v dungu i BG spoluprace.


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2010, 08:09 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 14:12
Příspěvky: 441
in-game nicky: xhammerx
6. Předchozí guildy : za 4 roky ? Steel of Inonesnce,Crusaders,Vanguards- odesel sem kvuli dost sprostemu palachovi za 2 hodiny , Chaol - posledni guilda odchod sam od sebe... nedostal sem se k tankovani lepsich dungu nez HC takze PvE u nich pro me nemelo smysl.. navic eqipujou lidicky ktery sou tam par let a i 100% roll mi nepomohl k eqipu takze tak... Maji partu kamaradu sem tam navic.

Na rovinu, tohle se mi moc nelibi. Chodime equipovat lowky, ale kdyz je v dungu nekdo, kdo tam jde pro jedinou vec, tak se mu proste da i bez rollu kdyz na to ma zasluhy a kazdej clen to musi akceptovat. Jestli ti to v ChoL vadilo, bude ti to vadit tady taky. Budes drzkovat az se to stane a pujdes z gildy pryc... 8-|

_________________
A co je to ten hýl?
Já jsem crit nečekal...
Seru na ICC, já jdu areny!
Silnější pes mrdá!
Kdyby blbost nadnášela, spoustu lidí by ušetřilo za fly mounta...
OMG, no tak chodim pvp a prioritu mám 0,1, já ten trinket prostě chci!
Jo ahaaa, ono to dává IK...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2010, 09:17 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 13 úno 2010, 12:18
Příspěvky: 866
in-game nicky: Órrin
ANO , ked ma uz Cae tak vychvalil :D

ale uz vazne.. musim povedat, ze zatial mozno jedna z najlepsich prihlasok ake som videl.. neodpoveda ako robot, ale pridal aj nieco navyse, v tom pozitivnom slova zmysle.. ak ste docitali prihlasku s pocitom "wow, zaujimave" ako ja, tak potom sme na jednej vlne..

jedna vec.. ked chce u nas niekto tankovat, musi mat samozrejme eq.. ak ho mas z HC, tak mi mozes verit, ze NAXX 10 a 25 tankovat budes a veci dostavat budes tiez, samozrejme podla pravidiel raidu, ktore som kedysi davno napisal :)

jedina vec mi chyba.. mena vsetkych altov :)

_________________
Horum omnium fortissimi sunt - Ordo Satanas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2010, 09:37 
Offline
Fórum Rytíř
Fórum Rytíř

Registrován: 27 bře 2010, 22:21
Příspěvky: 59
in-game nicky: welcometosux, huahua, uii, iuu, aabb, thisgamesux, nextdoorgirl, wtsmining, wtszabijak
Jsem velmi sprosty palach co rozdava itemy podle zasluh, u nas se ti libit nebude.

_________________
welcometosux - 23 lvl human

L E N T I L K Y !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska - Siege
PříspěvekNapsal: 23 kvě 2010, 11:44 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
tak ixo to vystihol a orin tiez su nejake pravidla ..tym sa musis podriadit ..inak si myslim je to ok

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz