Právě je 01 říj 2024, 14:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 16:57 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 07 úno 2012, 16:05
Příspěvky: 36
in-game nicky: Lemonye,Zabazmutkire
Zdravim podavam Prihlášku jako skupinu jsme clenove guildy Absence of Choice a sme pratele proto se hlasime vsichni najednou a byli by sme radi kdyby ste nas prijali vsechny

1. Jméno hlavní postavy : Lemonye
2. Povolání a Level : Warlock 80
3. Talenty : Demo/Hybrid
4. Alti : zabazmutkire (22, Druid, balance/feral)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? :NE/Proč? no protoze muzu nabidnout sve zkusensoti co mam s wow i ze zivota i kdyz nehledate prave locka myslim ze by sem se vam mohl hodit a semnou ziskate este shamana a dk kdyz nas vemete :)
6. Profese : Alchemy 450, Herb 450
7. Předchozí guildy : Absence of Choice
8. Zaměření : Jen PVE
9. Jak dlouho hraji WoW : cca 7+ let
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) :Zacinal sem na Vanile takze MC BWL ONy ZG pak tBC kde mam prochozene vsechny t5 a t6 dungy na wotlk sem kratce takze znam jen TOC/EOE/ICC/NAXX (ulduar vubec) a s RHC dungu snad svechny az na par vyjimek (oculus napriklad)
11. Popis mého PvE eq : Zatim stále mam co vylepsovat vetsina itemu je z togc10/Icc10/Icc25 mam 2/5 t10.5 2/5 t10 brzy probude t10 chest(http://armory.anthoria.net/character-sh ... cn=Lemonye)
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Vetsinou se snazim byt kazdy den jak to jde kvuli praci 4dny sem tam mene a 4 dny pak vice delam 12tky tak proto:)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Chtel bych byt u vas protoze sem uz svami byl raidy a libi se mi pristup myslim ze ste fajn kolektiv a nabizite vsechno to co moje byvala guilda ne
15. Něco o sobě : Je mi 20 jsem pveckar! a mam rad srandu pokecat si na ts atd.. nemam rad hloupost/arogantnost naopak cenim snazivost/zabavnost/a klidne hrace coz ja nejsem:D
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : Prinos by mohl byt že budu progressovat ,Profese nabidnu vsechno co umim budu se zapojovat do chodu g taktiky umim vsechny Toc/Togc ICC 10/10
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: (mikrofon výhodou, ale být nemusí, stačí umět poslouchat) vyjádřím se(vsechno mam)
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: To je samozrejmosti
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Souhlasim a tak to ma byt
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: TS3 mam pripraveno vzdy GC take takze neni problem
21. navod jsem si precetl takze chapu addon mam stahnuty a pripraven

1. Jméno hlavní postavy :Shewo
2. Povolání a Level : DK 80
3. Talenty : Frost/blood
4. Alti : Spusta altu a vetsina 80tky ted expim priesta 12lvl:)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : Gnomish Eng 450, Mining 450
7. Předchozí guildy : AoCH
8. Zaměření : PVE prevazne
9. Jak dlouho hraji WoW : uz ani nwm dlouho
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : takze tu mam skusenci bohuzial iba s lfg a niekedy s guildov co doberali takze : Icc10 6/10, Icc 25 6/10, TOGC 10 5/5, TOGC 25 4/5,
taktiky na icc wiem all
11. Popis mého PvE eq: http://armory.anthoria.net/character-sh ... A&cn=Shewo
12. Věk : 17
13. Jak často se věnujes WoWku ? : Cez vikendy na vecer o mesiac mi to bude jedno budem moc hocikedy
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : No takze hladam stabilnu guildu nie len na progress ale aj na zabavu. Myslim si ze Vasa guild je ta najlepsia na nasom servery tak preco to neskusit ?
15. Něco o sobě: je mi 17 let studuji sem na intru mam rad zabavu a slusne lidi.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : wow hram asi od zaciatku TBC povodne som hral na offi aj na wotlk ale ptm som presiel na free kvoli kamosom, hral som na niekolkych free serveroch
a na niektorych som bol aj GM ale ma to nebavilo a nakoniec sme s kamosmi nasli tento server a hrame ho do dnes
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Vsechno mam a vim jak funguje
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: ANO
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: ANO
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Mam pripraveno
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: opravdu jsem pochopil system rozdělování lootu Orda a vím co to obnáší?: ANo chapem navod som si precetol a mam pripraveny

1. Jméno hlavní postavy : Texinka
2. Povolání a Level : Shaman 80
3. Talenty : Resto / Ele
4. Alti : Salwinka (80, Warlock, Demo), Smoullinka (80, DK, Frost tank)
5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ne, hledám lidi kterí mi pomohou stím co nevím, a udělají ze mě lepšího Healera :) Mohu nabídnout profese, v případě zkušenosti které mam.
6. Profese : Minning(450), Jewelcrafing (450)
7. Předchozí guildy : (Absence of Choice)
8. Zaměření : PvE
9. Jak dlouho hraji WoW : 2,5 roku
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : Zkušenosti mám na ICC 10/10 , ICC 6/25, Toc10 5/5, Toc25 5/5, Togc10 5/5.
11. Popis mého PvE eq : http://armory.anthoria.net/character-sh ... cn=Texinka
12. Věk : 18
13. Jak často se věnujes WoWku ? : (5-6 hodin za každý den)
14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? : Chtěla bych být v Ordo satanas kvůli tomu, že se dostanu do lepších raidů.Už jsem s Vaší Guildou byla několikrat ICC10,25,Togc10)
15. Něco o sobě : Jsem pohodová holka, co se ráda odreaguje u wowka s příjemnými lidmi, co si moc ráda pokecá na TS.Nemám ráda arogantní lidi.
16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : (Jsem zaměřena na Heal, dokážu být aktivní a zapojit se do G Raidu,G chatu)
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!-Mám Teamspeak 3(mikrak mam) GroupCalendar a obstaram si EPGP addons a Omen threat meter,
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Ano
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Ano
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Ano
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: Ano


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 17:08 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
No to je fajn že takto valíte spolu ..ale čo keby nastala situácia že jedneho z vas chcet nebudeme? Sa na to vykaslete všetci alebo ako to mam chapat?
(Prihlasky som zatial cital len tak laxne.. čakam co mi na toto napíšes potom sa vyjadrim ^^)

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 17:14 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 07 úno 2012, 16:05
Příspěvky: 36
in-game nicky: Lemonye,Zabazmutkire
Jelikoz shewo je na intru a bude tu az o weeku a texinka je moje pritelkyne tak se budu zatim vyjadrovat za nas 3 ja(s jejich schvalenim a vedomim)

Ano presne jako si napsal ne ze vyklaseme ale budeme muset jit jinam kde nas snad prijmou.. a az na to napriklad to budeme mit vsichni tak to ksusime znovu ... ale myslim ze problem by byt nemusel zalezi na vas ovsem...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 07 úno 2012, 22:21 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 07 úno 2010, 13:00
Příspěvky: 1209
in-game nicky: nymfos - aa / zubarik - twin
ono by to bolo lepsie ak by ste tie prihlasky napisali kazdy zvlast

_________________
Dentist nymfos the kingslayer


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 08 úno 2012, 00:21 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 07 úno 2012, 16:05
Příspěvky: 36
in-game nicky: Lemonye,Zabazmutkire
nymfos píše:
ono by to bolo lepsie ak by ste tie prihlasky napisali kazdy zvlast


to asi jo ale jak sem uz psal vyse chceme ist kvam vseci nebo nikdo proto si mylsim ze nema smysl psat 3 zvlats ked napisete ten ano ten ne ten ano navic shewo je na intru a nedostane se momentalne na internet za o weeku ma zniceny notas


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 08 úno 2012, 07:51 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2011, 23:02
Příspěvky: 45
in-game nicky: Nalfein | Haakon | Fin | Fjodor
Neviem či teda má to nejaký zmysel hodnotiť.., ale teda aby ste nemali pocit, že tu na to každý pečie. :-o

Lemonye - už sme spolu raidovali, bolo to fajn. Rozumný prístup, TS, nemal problém sa spýtať keď niečo.., často ho vídavam v hre. Neviem ako je to teda s lockmi, je ich celkom dosť, na druhú stranu, Órrin v poslednom auditku písal niečo v zmysle, že jeden by si ešte možno miesto našiel. Takže test raid.

Texinka - tiež sme boli na raide, viď. ako u Lemona. Každopádne, momentálny stav u šamanov, najmä resto, je taký, že veľká plnka. V každom raide 3-4 (len resťáci, nerátam ešte ďalších Ele/Enha), čo mi už príde celkom moc. Plus, v prihláške píšeš o tom zlepšovaní... viackrát som ti písal čo upraviť v talentoch.. ničevo. Alt, demo lock, viď. vyššie o tých lockoch. Najmä teda vzhľadom na počet aktívnych šamanov v gilde, proti.

Shewo - nepoznám nejak extra, to meno mi niečo hovorí (asi nejaký lfg raid, no nič výnimočné). Každopádne, vziať do úvahy čisto prihlášku, nijak neoslnila ani ma nepresvedčila. Proti. Každopádne, nech sa vyjadria gildovní DK experti.

_________________
Nalfein, Anthoria
Fin, Twinstar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 08 úno 2012, 10:22 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 31 kvě 2011, 18:17
Příspěvky: 290
in-game nicky: Pocco, Poxx, Poxxy
Neviem, čo tu riešite..rovno to uzavrite...PROTI ani nábor class nesedí a DK nevidím vtebe prínos takže PROTI

už len to ste si to dali všetci traja ma odradilo od prihlášky-- to mám chápať ze švedska trojka? takže do tretice som PROTI

_________________
ObrázekObrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 08 úno 2012, 10:30 
Offline
Fórum Vlajkonoš
Fórum Vlajkonoš

Registrován: 07 úno 2012, 16:05
Příspěvky: 36
in-game nicky: Lemonye,Zabazmutkire
Pocco píše:
Neviem, čo tu riešite..rovno to uzavrite...PROTI ani nábor class nesedí a DK nevidím vtebe prínos takže PROTI

už len to ste si to dali všetci traja ma odradilo od prihlášky-- to mám chápať ze švedska trojka? takže do tretice som PROTI



si zabil stary :D si ma pobavil ze svedksa trojka urcite umis i cist tak uplne nehore je vysvetleni:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 08 úno 2012, 10:45 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor

Registrován: 30 pro 2010, 12:58
Příspěvky: 243
Bydliště: Brno
in-game nicky: shakinzu jckl shukena
Jelikoz je podminkou vzit vsechny tri, tak sem PROTI

_________________
In omnia paratus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihláška: Lemonye/Texinka/Shewo
PříspěvekNapsal: 08 úno 2012, 10:50 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas

Registrován: 14 črc 2010, 12:44
Příspěvky: 791
in-game nicky: Sokolator,Lalala
Takze spolu? chapem..
1. -> Resto saman dostatok a nechcem nikoho urazit ale trosku treba popracovat na tom ^^
2. -> Warlock Full stav lockov neviem nepoznam ta ci si taky ci kieho ale iste chapes ze nemoze byt raid zlozeny trepnem z 10 lockov
3-> Dk na druhu stranu zase by trebalo ..tie armory su bugnute takze nevidim ake mas sockety etc a mozno keby sem podavas prihlasku sam dalo by sa nieco poriesit

Kazdopadne ked to berete spolu tak bohuzial Proti

(a apelujem na niektorych ludi ..ked idete nieco komentovat najprv si to aspon prečitajte )

_________________
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz