Právě je 02 říj 2024, 17:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 14:03 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 04 led 2012, 11:30
Příspěvky: 5
in-game nicky: main. Kaellaan, Avenue, Evaan
1. Jméno hlavní postavy : Kaellaan
2. Povolání a Level : DK 80 lvl
3. Talenty : Frost DMG/Blood TANK

4. Alti : Avenue,Druid,80lvl,RESTO/BALA
Evaan,Saman,71lvl nwm asi ele/resto

5. Souhlasí moje povolání (class) a spec těm, u kterých je na hlavní stránce fóra uveden "Nábor" ? : Ano
6. Profese : DK- mining 450/low ench (cca 90), Avenue JWL 450/mining 450
7. Předchozí guildy : (Ordo)- Hornyes,Sylvanas legion,SGC
8. Zaměření : len PvE
9. Jak dlouho hraji WoW : skoro 3 roky
10. Zkušenosti s raidy (WotLK) : OS 10/25,toc10/25 all boss down,togc10 len anuba nemam a na togc25 som nezohnal este ziadnu partu cize tam nemam dole nic. S LFG sa to neda a guild sa to nechodilo. ICC10 6/8 , ICC25 5/8
11. Popis mého PvE eq : na armory mate vsetko - http://anthoria.wowarmory.sk/#Kaellaan,character
12. Věk : 17
13. Jak často se věnujes WoWku ? : tak este stale chodim do skoly ale som na intraku cize od pondelka do stvrtku neni problem od takej 16:00 aj do 03:00 rana ale cez vikendy je to uz horsie doma nemam moc silny internet kedze cezo mna sa nan pripaja asi dalsich 5domov. Takze to fakt zalezi len od toho netu inac cas si najdem vzdy.
[color=#FF0000]14. Proč se hlásím zrovna do Ordo Satanas? :
chcel by som k vam pretoze od vas poznam hrstku ludi a strasne si to u vas chvalia. Mam chut si konecne zaraidovat a ziskat do zbierky dalsie achievy ktore sa mi v predoslych guildach ziskat nepodarilo.

15. Něco o sobě :
Meno- Samuel Kadak
Bydlisko- som z Povazskej Bystrice
Studujem na Umeleckej Skole v Trencine odbor ANIMACIA (2 rocnik)

16. Jaký bude váš přinos pro guildu ? : som pohodovy hrac ktory si dokaze priznat ked spravi chybu. Tak je pravda ze moja main spec je DMG to mam 5840GS ale ku vam sa hlasim ako tank 5640GS zatial cca 44k unbuff. Rad si necham poradit skusenejsimi.
17. PODMÍNKA PŘIJETÍ!- Mám nebo si ihned obstarám základní prvky ke hře = Teamspeak 3, EPGP addons, DBM, Omen threat meter, GroupCalendar v4.6.1?: : addony mam co bola podmienka uz aj v predchadzajucich guildach. Na TS hovorim podla potreby.
18. Přijímám pravidla slušného chování za mé vlastní, nebudu se chovat jako malé děcko, tudíž nebudu dělat ostudu OS?: Prijmam
19. Beru na vědomí, že podle porušení bodu 18. mohu být vyloučen z guildy a nikdo se se mnou o kicku nebude dále bavit?: Berem na vedomie
20. Ihned po vyplnění této přihlášky si připravím TS3(Teamspeak 3) a po případném přijetí se zapojím do akcí v GC(Group Calendar)?: Ano
21. Ihned po případném přijetí budu mít připravený addon EPGP a budu vědět co a jak podle jednoduchého návodu "zde klikni"?: s EPGP uz mam skusenosti.

Este by som chcel dodat ze kedze som v ICC este rota,profesora a Quennu netankoval tak urcite pochopite ze by mi bodlo tie taktiky este potom vysvetlit...... ako studovat som ich studoval ale predsa s toho viem len teoriu ostatne sa naucim v raide...

Dakujem s pozdravom
Kaellaan.
Prajem prijemne prezitie roku 2012.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 14:20 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Myslím, že DK ma closed nábor.

- EQ trošku zaostáva
- Progress nulový
- Tankov nám momentálne netreba
- Druhý Main/alt raid je v piatok-nedeľa a keďže máš low net, tak si nám nanič :)

Som PROTI prijatiu do guildy.

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 14:47 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 04 led 2012, 11:30
Příspěvky: 5
in-game nicky: main. Kaellaan, Avenue, Evaan
v nedelu o kolkej? lebo ja chodievam na intrak rano v pondelok ale nebude problem ist v nedelu.
Zatvorene? Sak Xanielik stale spamuje na lfg ze DK tanka berete.
Tak teraz neviem.

A k tomu progresu ja nemozem zato ze z LFG nic v togc alebo ICC nedame. Prave aj preto sa hlasim k vam do guildy.

S pozdravom Kaellaan


Naposledy upravil Kaellaan DK dne 04 led 2012, 14:58, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 14:57 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2010, 21:23
Příspěvky: 194
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Manowarrior, Vonjose
Tak DK tanka maina nemáme že...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 15:06 
Offline
Fórum Exorcista
Fórum Exorcista
Uživatelský avatar

Registrován: 18 úno 2011, 13:33
Příspěvky: 279
in-game nicky: Haniibal
Tak teda možno nemáme, ale aj tak je to oničom, keď bude lagovať v raide..

_________________
Jaký bude váš přinos pro guildu?: ta hladate warlocki som ny bol radk eby ma vemete nesom lamaka viem ako mam tocit rotaciu atd
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Ako náhle sa zle cítim, a pomyslím na vás,je mi hneď lepšie.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 15:12 
Offline
Vedení Ordo Satanas
Vedení Ordo Satanas
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2011, 16:38
Příspěvky: 105
in-game nicky: Wolzer, Walzer, Gollem, Silisia
Tož … co se tyče DMG (jiný eq. jsem na tobě neviděl ) mam vela vyhrát když to bol do teraz tvůj MS ani bych se nedivil ze přehodíš spec jenom kvůli náboru ale k věci sokety str+crit jsou úplně na nic protože ve Frostu kritujes furt (kdyby to byl jeden na bonus z meta soketu neřeším) aj talenty mas offi build takže asi moc nesleduješ co je bugnute a co ne, u tanka jsem mohl vidět jenom talenty zatím které máš trochu Spri style protože jsem takový build viděl jedine u něho :D a když si bol v SGC tak ti stím určitě trochu pomohl :ymdevil: ….. Zatím Neutral spíš PROTI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 15:17 
Offline
Fórum Konzul
Fórum Konzul
Uživatelský avatar

Registrován: 19 zář 2010, 04:07
Příspěvky: 491
Bydliště: Kosice
in-game nicky: Xanielik , Eliser je PAN, Weeezy, Drizzzey
Canter na stranke je dost dlho neakutalny nabor... A ked si vsimol tak DK tanka nemame ... Ja som za TEST

_________________
http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... k/advanced
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Raz - Dva , raz - dva holim si vajcia.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 15:50 
Offline
Site Admin
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 kvě 2010, 17:13
Příspěvky: 492
Bydliště: Děčín/Plzeň
in-game nicky: Crueli(heal) Irli(heal) Russty(tank) Cruely(tank) Cruele(melee-dmg) Cruelo(ranget-dmg) Moonzo(PvP)
no dmg zhodnotil wolzo

ja zhodnotim tanka
eq celkem jde ale ty tzv. free talenty musim rict ze katastrofa
zahozeni 10% dmgu za 20% speed je relativni kvulu runestriku ale jen na runestrike se to hrat neda
dale glyph na DaD ? kdyz v nem nemas talenty .... no pani
glacier rot ti zvisuje jen IcyTouch 1dotku a to je vse gg
navic bez epidemic predpokladam ze nemas zadnou poradnou rotaci spellu jeliikoz -6s u dotek je na *****

proste talentu u DK na tankovani je temer neomezene bo staci frost present **==
ale jiste kombinace se nehodej a zrovna ty tu mas

takze zaver i presto, ze ted neni main dk tank zadnej tak netreba za kazdou cenu brat
navic tanku mame celkem dost
takze sorry ale zame z Tank-strany NE

_________________
Ordo Satanas vs THE LICH KING
Když jsem byl ještě malý byl jsem hrožně namyšlený, ale těd už jsem úplně bez chyby.
ObrázekObrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 19:09 
Offline
Fórum Inkvizitor
Fórum Inkvizitor
Uživatelský avatar

Registrován: 20 říj 2010, 21:23
Příspěvky: 194
Bydliště: Prievidza
in-game nicky: Manowarrior, Vonjose
Crueli píše:
...

Takže aj ja som proti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Prihlaska: DK
PříspěvekNapsal: 04 led 2012, 21:19 
Offline
Fórum Novic
Fórum Novic

Registrován: 04 led 2012, 11:30
Příspěvky: 5
in-game nicky: main. Kaellaan, Avenue, Evaan
Poviem vam takto mozno mam zle tankovacie talenty.... ale fakt tanka stale hladam aky build si mam dat...
A ohladom toho dmgu nemam tych gemov na crit zas az tak vela tocim s tym na saurovy od 9-11k viem neni to top DPS ale neni ani najhorsie tak prave preto sa hlasim ku vam viem ze ste top guilda s top hracmi od ktorych by som sa mohol vela naucit.

Rad si necham poradit pomenim gemy talenty setko to neni problem.
Zato ze som neni top hrac s 6k+GS ma nemusite hned odsudzovat kazdy robil vela chyb a musel sa zdokonalovat. Ked mi zopar veci povysvetlujete tak ako sa to ma robit alebo nema neni problem.


Dakujem s pozdravom Kaellaan


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
mergenine: WoW Alliance BB3
World of Warcraft ® ©2004-2007 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved.
Český překlad – phpBB.cz